Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak že,hral jsem normalne a proto že jsem byl lepši než ty ostatni me proti tym volil kick,vykopli me jen proto že jsem nestal jak debilos ale jen proto že jsem hral,ty pičovska hra,to snad neni možny,užit si tu hru haahaha hovnos pičou,vyvojaři jsou komunysti a ta hra je vyplod zmrdanske činskyho psa,hraci jsou hovnansky svinsky srabotkove co si honi skreta mezi stehnama zaparenejma,fuck hra fuck game,tak že zdravim a nasertesi..
  • nelituji koupě premium :)

    po dlouhé době super mp hra

    origin: ultimaslo (sem level 23) schanim partaky na xpení :)
    battlelog: to samý
  • Je to super hra a nelituji ani jedné koruny co jsem zaní dal *5*
  • Ty mapy už jsem někde viděl. *8*
  • Tak já žádnýho "BF kamaráda" nehledám, znám spoustu lidí, co to hrají. Ale když už si tady tak vyměňujete svoje nicky, tak jen tak pro zajímavost, já jsem DrOkamura (btw, to nemá žádnou spojitost s takzvaným rádoby prezidentským kandidátem, tenhle nick mě už provází hooooodně dlouhou dobu ;) )
  • supr, už se nemůžu dočkat..

    kdyby někdo sháněl hráče do týmu, co-op apod.. klidně si mě přidejte, dáme matche.. nick voogac
  • vypada to skvele. cely ten balik BF3 DCL si rika o koupi levneho cdkeye premium verze
    • S čím konkrétně máš problém? Už jsem jich taky pár s BF měl, ale teď mi to šlape jak hodinky. Rád pomůžu, ať se naše řady rozšíří :-) Kdyžtak se mi ozvi na skype SibochCZ (stejně jako i battlelog tag)
  • Cele 4 mapy *8* to je ale poradne DLC + samozrejme dva mody... *14*
    • No aspoň maj "koule" a nenazývají to "datadiskem".

      4 mapy jsou standard už dlouho.

      Já BF3 kritizuju dost často, ale tohle bych asi fakt nekritizoval. *3* Kromě toho ty mapy vypadají celkem zajímavě.
      • JohnyTheZik
        Tak dohromady tam je neco kolem 25+ map, coz uz je solidni cislo.. A zatim plati to, ze vsechny ty 4 mapy jsou necim zajimavy, takze je to trochu odlisuje.. Myslim si, ze to je na DLC tak akorat.. (aby nedoslo k mejlce, souhlasim s tebou, ale reaguju schvalne na tebe :D)
  • Jé to bych si zahrál, ale bohužel patřím k tomu 15 hráčů co jim BF3 MP nejede a podpora neumí pomoct taže tohle si taky nezahraju *10*
  • Opravdu se těším. Dneska si jdu kvůli BF3 koupit novou grafiku. Už mě nebaví to hrát při 20-25 FPS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit