Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt se mi libi frostbite 2 engine. Maj to krasny technicky I audiovisualne =)

    Byl sem neochotnej kdyz sem si kupoval BF3 Premium pred rokem, ale cim dal tim vic sem za nej rad. A pokud BF3 je vlajkova lod Originu, coz jako steamovej hrac moc nemam rad. Musim uznat za vlajkoval lod je to kvalitni po vsech strankach.

    Hromada zabavy. Uspokojivej gameplay. Super.
  • kennyB
    Dobrej nápad, udělat 4 mapy podle ročního období. Nejvíc se těšim na podzim a zimu *3*
    • Přesně... dost mi chybý mapy typu Port Valdez nebo Nelson Bay z BF:BC2. A i ta podzimní vypadá suprově, tedy alespoň na papíře. Jsem dost zvědavý na tu jarní, protože od pohledu dobrá, ale po tom miničlánku to vypadá na hromadu zakempených sniperů, kteří mě, jako povětšinou klasickýho pěchotního vojáka (myslim tim, že prostě hraju za útočníka avšak ne jen jako třídu, ale styl hry... tragickej pilot, řekl bych že průměrnej tankista a mizernej sniper, toť moje vizitka :D ) dokážou strašně nas*at *16* *1*
  • hej hej ... tešíme sa *1*
  • Já Battlefield hrál hned po vydání a nelíbilo se mi to. Hromada chyb a tak dále a tak dále. Asi před 3mi týdny sem si koupil Limited Edition a... Hraju skoro každej den *1* teď uvažuju nad koupí Premia, právě kvůli End Game a Armored Kill. Jen mě štval a pořád šte Battlelog *1* Kdyžtak se na originu jmenuju ulono *3*
    PS. taky nemůžete najít dobrý spoluhráče na ko-op a když si chcete zahrát s kamarádem, který už misi dohrál, tak vám to nejde?
  • Ty mapy už jsem někde viděl. *8*
  • Opravdu se těším. Dneska si jdu kvůli BF3 koupit novou grafiku. Už mě nebaví to hrát při 20-25 FPS.
  • Jé to bych si zahrál, ale bohužel patřím k tomu 15 hráčů co jim BF3 MP nejede a podpora neumí pomoct taže tohle si taky nezahraju *10*
  • nelituji koupě premium :)

    po dlouhé době super mp hra

    origin: ultimaslo (sem level 23) schanim partaky na xpení :)
    battlelog: to samý
  • Cele 4 mapy *8* to je ale poradne DLC + samozrejme dva mody... *14*
    • No aspoň maj "koule" a nenazývají to "datadiskem".

      4 mapy jsou standard už dlouho.

      Já BF3 kritizuju dost často, ale tohle bych asi fakt nekritizoval. *3* Kromě toho ty mapy vypadají celkem zajímavě.
      • JohnyTheZik
        Tak dohromady tam je neco kolem 25+ map, coz uz je solidni cislo.. A zatim plati to, ze vsechny ty 4 mapy jsou necim zajimavy, takze je to trochu odlisuje.. Myslim si, ze to je na DLC tak akorat.. (aby nedoslo k mejlce, souhlasim s tebou, ale reaguju schvalne na tebe :D)
  • vypada to skvele. cely ten balik BF3 DCL si rika o koupi levneho cdkeye premium verze
    • S čím konkrétně máš problém? Už jsem jich taky pár s BF měl, ale teď mi to šlape jak hodinky. Rád pomůžu, ať se naše řady rozšíří :-) Kdyžtak se mi ozvi na skype SibochCZ (stejně jako i battlelog tag)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit