Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZvacA
    Já vidím, že se v patnácté/šestnácté sekundě jeden kryje a druhý vyráží na zteč, v šestnácté/sedmnácté sekundě vidím úplně jiný prostředí, kde jeden padá se schodů a druhý opět na zteči. Kde máš toho stojícího, jak poleno? Je mi líto přátelé, ale osobně nevidím v AI nic, co by nějak sestupovalo oproti AI v minulých dílech, chovají se obdobně.
  • Kuš, omylem jsem stisknul ENTER když jsem nebyl v textovém poli. Takže doplnění příspěvku:

    Zbraně mají vymodelované hezky a velice se mi líbí animace, mají v sobě dojem "hmotnosti" postav. Očekávanou výjimkou je samozřejmě zrychlená minimalistická animace přebíjení, aby byl hráč co nejméně zatěžován taktickým prvkem a mohl se soustředit výhradně na akci.
  • Bude to mít společného hrdinu, kterého bude dabovat stejnej dabér, co chceš víc? Ano, sám bych raději opět New York, a nejlépe v zimě jako v jedničke (podle trailerů tam bude nějaká ta vsuvka), ale systém hraní je změnit musí. To by si chtěl hodit 9 let starou hru do modernějšího hávu a vypustit do světa? Mě se třeba líbí, jak budou řešeny zbraně, tedy ne, že Max bude mít v kabátě 5 pušek *1*, ale jednu v ruce a hotové. Dále se mi líbí implementace Euphoria enginu, který by měl být povinně v každé střílečce *3*. Takže asi takhle: Hra toho společného asi mít s předešlými díly moc nebude, ale to hlavní zůstává, Max Payne a painkillery, doba holt pokročila. Trochu mě mrzí změna prostředí, ale uvidíme. Každopádně já se teda na hru těším a uvažuji i o předprodeji. Howgh!
  • Šestnáctá a sedmnáctá sekunda jsou k nezaplacení když si vzpomenu na vývojářský deníček, kde tvrdili "Dali jsme do hry pořádnou A.I." Cheche, jeden stojí jako poleno a druhý střílí všude jinde jen ne do Maxe.
  • At uz to vyjde, abych vedel jestli s puvodni hrou neco spolecneho - krom nazvu a bullet time...

    btw to i Alan Wake, ktereho ted hraju mi pripadne vic jako Max Payne nez toto...
  • To zas bude Breiviků *3*.
  • Když se dívám na Max Payne 3, tak vidim jenom Serious Sama kdesy v Mexiku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit