Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    hraju to uz tretim tydnem, a nemuzu si na to stezovat (par mensich bugu nic co by clovek nezkousl). Je to super, královsky se bavím.

    No a k Assault Mechovi? Snad jen to, že když si to vezme někdo, kdo to umí, tak je to prostě zeď kterou podporují ostatní a dobrej tým pak postupuje treba jako lavina, naopak, když si to vezme někdo, komu to nesedne, nebo to s tim neumí, tak to dovede zkazit celýmu týmu (neplatí jen o assault mechovi). Nevýhoda assaultu? Je to těžký a pomalý, dostane-li se vám někdo do zad, obzvlášť někdo rychlejsi nez vy, tak si vás uběhá a bude vám střílet do zad. Vy se na něj neotočíte skoro.

    V týhle hře je zároveň důležitý vědět, co si můžu dovolit. Můžu mít sebelepšího mecha, ale pokud ho neumím správně pilotovat a hlídat si správně střelbu kvůli přehřátí, tak je s váma ámen. Stejně tak musíte vědět, kdy se stáhnout, tohle není CoD nebo CS, tady se hrdinství trestá smrtí a eště to poděláte celýmu týmu.
    Zatím to mohu jen a jen doporučit.
  • Na téhle hře mě vždy štval nerealistický model ovládání a u onlinovky to bude ještě horší.
    • daktori ludia su fakt divni, minule sa tu stazovalo 20 ludi, ze je nerealisticke, ze zergovia v starcrafte lietaju pomocou nejakych plynov a teraz jeden ktoremu sa nepaci ze 100 tonovy scifi robot sa ovlada nerealisticky

      povedz nam ako by sa mal taky robot ovladat realisticky nech vieme *15*
      • Ghost47
        Taky mě nenapadá nic lepšího než je tam teď (plyn + pedály na ovládání nohou a joystick na ovládání trupu). Možná na přesnější míření rukama ještě přilbovej zaměřovač jako má Apache (a jestli někdy dodělají podporu TrackIR, tak budeme mít ve hře i tohle *4*)
        • Coffin.Corner
          Čistě teoreticky :) Když pomineme, že koncepce obřího mecha je z vojenského hlediska nesmyslná, tak nejlogičtější ovládání by mělo být jako v Avatarovi, kde se všechny pohyby těla přenášely na mecha.
          • Ghost47
            Tam to fungovalo, protože měl jen jednu zbraň a navíc se dost hrálo na boj zblízka. S tou hromadou laserů, odpalovačů raket a další výzbroje, co má mech v BT, už by to tak praktické nebylo (a navíc přijdu o možnost dát tam vystřelovací sedačku - což je ve chvíli, kdy se mi pod zadkem chystá bouchnout fúzní reaktor, zatraceně šikovná věc *3* )
            • Cypri
              Krásně napsáno . Souhlas. *3*
    • Jak by sis jako představoval realistické ovládání?
    • Cypri
      Teď si nejsem jistej jestli chápu dobře, ale jak chceš aby byl "kráčející 100 tunovej robotickej kolos" realistickej?? V technickým muzeu o tom asi přednášku nenajdeš *4*

      Ne teď vážně. Prostě přidám plyn jako u tanku a otáčim nezávysle na spodní části těla tou horní (popř. eště pažemi) Chci zpomalit? Uberu plyn a rychlost mi pomalu klesá - naopak to není že dám stoprocentní výkon motoru a ve vteřině těžkej mech běží, musí se rozjet a totéž platí o zpomalení nebo zpětným chodu, podle mě to je udělaný docela uvěřitelně a pokud by něco takovýho shodou okolností existovalo, myslím si, že by to fungovalo právě nějak takhle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit