Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud tým netaktizuje a hraje způsobem "Hurá na ně!", tak většinou prohraje. Vyjímku tvoří pouze zápasy, kde zablbne matchmaking a postaví proti sobě nesmyslný skupiny.
  • Vývojáři ohlásili, že poslední reset statů bude při přechodu do open beta fáze. Žádný reset už tedy nebude.
  • Nechápu jaká rovná placka. Si magor, troll nebo si zahrál jednu mapu (zrovna Caustic Valley). Takovým bych bil huby.
  • No dřív jsem se na to těšil, ale poslední dobou na mě hra pusobí dost lacině... Nejdřív se to tvářilo jak buhví jakej simulátor mechu..... jak se bude muset taktizovat a přemyšlet při soubojích, ale nakonec z toho vyjde online sr..ka choď a všechno postřílej super lasery!! těšil jsem se že se bude opakovat Mechwarrior 3 který bude v serii nejlepší a asi to i tak zůstane. A ještě jedna věc.... nechápu měřítko vecí- strom je velkej jak blázen...baraky zas malí.... nechápu. *8* u mě hra končí.
  • Cypri
    Krásně napsáno . Souhlas. *3*
  • neries trolla
  • parada
  • Ghost47
    MWO se odehrává v Inner Sphere a o klanech ještě pořádně nikdo neví... první větší invaze (a šance dostat se k jejich technologii) bude až někdy příští rok.
  • Ghost47
    Tam to fungovalo, protože měl jen jednu zbraň a navíc se dost hrálo na boj zblízka. S tou hromadou laserů, odpalovačů raket a další výzbroje, co má mech v BT, už by to tak praktické nebylo (a navíc přijdu o možnost dát tam vystřelovací sedačku - což je ve chvíli, kdy se mi pod zadkem chystá bouchnout fúzní reaktor, zatraceně šikovná věc *3* )
  • Cypri
    Když se začne hrát teď tak podle toho co se ví by ti i po vydání final verze mělo vše zůstat.
  • Ani náhodou - hra je ve fázi Open Beta (bude v ní ještě hodně dlouho) a vyvojáři jasně řekli že po začátku open bety již žádné restarty čehokoliv nebudou.
  • dam ti radu vyckaj casu bugy lagy desyncy imbalance ta hra potrebuje este daky cas

    radsej si to potom poriadne vychutnaj az to bude hotove komplet jak teraz riesit v bete veci za ktore su zodpovedni a plateni profesionali
  • Na 200% se bude začínat po betě od znovu.
  • jj to bude nieco ako obdoba premiovych tankov vo wot za real money ti daju timber wolf, masakari ci blood asp kludne aj s full rackom cerppc
  • Tož ja si to chcu taky zahrat ale zaboha mi nechce přijit aktivační Email...
  • No vypadá to hezky, ale bez clanských mechů jako Mad Cat MKII a Daishi to nějak není ono *15*
    Tak doufám, že se jich ještě dočkáme.
  • IWKYN
    Neví někdo jak je to s betou ohledně progressu?
    Až nastane vydání, vymažou se vaše záznamy, nebo to půjde hrát bez přerušení?

    Jde mi o to, že bych si to rád zahrál, ale nechci to hrát na 2x!
  • Coffin.Corner
    Čistě teoreticky :) Když pomineme, že koncepce obřího mecha je z vojenského hlediska nesmyslná, tak nejlogičtější ovládání by mělo být jako v Avatarovi, kde se všechny pohyby těla přenášely na mecha.
  • Tak já netrpělivě očekávám, že za pět dní se spustí Planetside 2... ale tohle mne láká taky a ne málo. Že sem vůbec lezu a nezůstanu jen u učení...
  • Ghost47
    Taky mě nenapadá nic lepšího než je tam teď (plyn + pedály na ovládání nohou a joystick na ovládání trupu). Možná na přesnější míření rukama ještě přilbovej zaměřovač jako má Apache (a jestli někdy dodělají podporu TrackIR, tak budeme mít ve hře i tohle *4*)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit