Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky, to jsem hledal *4*
  • Jde. Jen si musíš koupit vlastního. K dispozici máš 4 Trial modely ale ty nemůžeš upravovat. Za pár zápasů si vyděláš na prvního mecha a s tím už si můžeš dělat co chceš ;) Je dobrý koupit si vlastní mašinu co nejdříve. S trial mechem nezískáváš XP a penízky se taky zrovna nehrnou. Vlastní je prostě vlastní ;)
  • Video nejde prehrat, proc s tim kuuurva! porad nikdo nic nedela? Kdybyste sem alespon hazeli alternativni link, kdyz sem neumit vlozit video tak, aby ho umely prehrat bezne pouzivane prohlizece.
  • Jde v open betě odemykat nebo upravovat mechy. Díky.
  • Hoja, jen připomínám existenci http://www.mwo.cz/
  • Za pol hodiny das maximalne 2-3 matche. To ani neprídeš na to ako sa ten mech ovláda ako ako s striela a urcite nebudes vedie ako na ktorej mape sa mas hybat. Vzdal si to dost skoro.
    Ja som na to siel z BF3 a tiez som to chcel vzdat, ale potom som sa zatal. Musis si uvedomit ze to ze mas 6 laserov a vies z nich strielat naraz, neznamena ze to mozes robit nonstop.
  • Hrám to už asi týždeň a je to super. Ovšejm je nutný nejaký balanc a vyriešiť bugy + optimalizácia, ale hlavne začať separovať premade a pug.
    Ale všetko bude a má to ohromný potenciál.
  • all systems nominal - je tu uz od dob MW2, jinak stejna nuda. ty mapy delal nekdo retaaaardovanej ? rovna placka... nikde nic. *11* nebrat
  • Ta hra mně vůbec nebavila. Hrál jsem půl hoďky a hned jsem musel vypnout. Fujky. *11*
  • daktori ludia su fakt divni, minule sa tu stazovalo 20 ludi, ze je nerealisticke, ze zergovia v starcrafte lietaju pomocou nejakych plynov a teraz jeden ktoremu sa nepaci ze 100 tonovy scifi robot sa ovlada nerealisticky

    povedz nam ako by sa mal taky robot ovladat realisticky nech vieme *15*
  • Jak by sis jako představoval realistické ovládání?
  • Cypri
    Teď si nejsem jistej jestli chápu dobře, ale jak chceš aby byl "kráčející 100 tunovej robotickej kolos" realistickej?? V technickým muzeu o tom asi přednášku nenajdeš *4*

    Ne teď vážně. Prostě přidám plyn jako u tanku a otáčim nezávysle na spodní části těla tou horní (popř. eště pažemi) Chci zpomalit? Uberu plyn a rychlost mi pomalu klesá - naopak to není že dám stoprocentní výkon motoru a ve vteřině těžkej mech běží, musí se rozjet a totéž platí o zpomalení nebo zpětným chodu, podle mě to je udělaný docela uvěřitelně a pokud by něco takovýho shodou okolností existovalo, myslím si, že by to fungovalo právě nějak takhle.
  • Cypri
    hraju to uz tretim tydnem, a nemuzu si na to stezovat (par mensich bugu nic co by clovek nezkousl). Je to super, královsky se bavím.

    No a k Assault Mechovi? Snad jen to, že když si to vezme někdo, kdo to umí, tak je to prostě zeď kterou podporují ostatní a dobrej tým pak postupuje treba jako lavina, naopak, když si to vezme někdo, komu to nesedne, nebo to s tim neumí, tak to dovede zkazit celýmu týmu (neplatí jen o assault mechovi). Nevýhoda assaultu? Je to těžký a pomalý, dostane-li se vám někdo do zad, obzvlášť někdo rychlejsi nez vy, tak si vás uběhá a bude vám střílet do zad. Vy se na něj neotočíte skoro.

    V týhle hře je zároveň důležitý vědět, co si můžu dovolit. Můžu mít sebelepšího mecha, ale pokud ho neumím správně pilotovat a hlídat si správně střelbu kvůli přehřátí, tak je s váma ámen. Stejně tak musíte vědět, kdy se stáhnout, tohle není CoD nebo CS, tady se hrdinství trestá smrtí a eště to poděláte celýmu týmu.
    Zatím to mohu jen a jen doporučit.
  • Na téhle hře mě vždy štval nerealistický model ovládání a u onlinovky to bude ještě horší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit