Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • illy
    Já už jsem fakt starší model, v podstatě archiv.... Level mě ale vždycky zaujme. A tím rozhodně nemyslím jen recenze (těch je na netu na každou hru 3 prdele), ale hlavně širokým záběrem o hrách, vývoji, autorech a historii vůbec. Jen tak dál do dalšího roku!
  • Jack1947
    Supr obálka, plakát a obsah... Level je čím dál tím více zajímavější... škoda že další číslo bude až 25ledna! :-/
    • Já mám na LEVEL opačný názor, a to hlavně kvůli přehnaně optimistickým recenzím, který poslední dobou píšou. Do tohohle roku jsem byl dlouhodobý předplatitel, ale teď mi příjde, že jsou recenze zaplacený a ztratil jsem tak k časopisu důvěru. To je ale teď aktuální problém většiny herních medií.
      • TheGGG
        a vše to platí obama...
        • Jack1947
          S Putinem napůl *2* *1*
      • Jack1947
        Vím že bych neměl krmit (trotla?) ale třeba Rainbow six tam má v recenzi nic moc a to si nemyslím že je podplacené...
  • mikezz
    Obálka pekná, len nie som si úplne istý tými dodatočnými efektami na tejto, aj na obálkach starších Levelov. Ale je to čisto subjektívny názor. Inak znova super práca, veľké dík za každé číslo.
  • Obsahově i designově velmi kvalitní číslo a myslím že důstojné rozloučení s rokem 2015 *1* Takže jen tak dál kluci odvádíte skvělou práci a mimochodem ta obálka je boží *15*
  • Dostal jsem zase cislo s Vavrou, kterej mi ukazal, ze bez ty stylizace do drsnyho hosika nema co nabidnout. Vcelku zkritizoval Fallout, ne moc, aby nemel ostudu ztrejme proto, ze to hral a zrejme se jim blizi datum vydani. Sranda. Od "nejlepsiho ceskyho" designera bych cekal super clanek, takovej pohled designu pod sukne. Nedostal jsem tentokrat nic. Zas jen kritiku na Fallout, tentokrat s tim, ze ten velkej svet je neudrzitelnej s pribehem a krom explorace nema co nabidnout. Tak stale doufam, ze dospeje slibu v Kingdom Come a tam to bude tak, jak sam vzdy krakoral. :-D Uz se tesim, jak oprasim anglinu a budu psat recenzi :-D

    Btw: Rybka jak neni dobrej na ostatni, recenze mival bozi. Snad nekdy zas tak dobryho a vtipnyho vypoti.

    Dik za super rok. Odhlaseno a sbohem.
    • btw2: bylo by super, kdyby misto spousty starych umrucenych kostlivcu dostali prostor lide, kteri pro ty hry ziji a neberou to jako praci. Tak jak to bylo kdysi - hraci hracum (ted je to "veterani pro mlade" Neni nad ozivly upiry co mi naserviruji nocni zradlo s nadsenim a chuti :-P
      • Inquisitor
        Děláš jako by jim bylo nejmíň šedesát. Pro tebe jsou málo nadšení, já jsem zase rád, že nejsou uvařený z každý blbiny a hodnotí to s odstupem daným zkušeností. Spíš veteráni pro veterány :) pro mladý jsou tady zase youtubeři, takže máme každý alternativu a to je dobře :)
        • Paulcz
          Nadšení je relativní, já bych rád kvalitní novinařinu a trošku tlačil náročnost, to jsou furt samé kecy a pohádky, že kdyby hra byla poctivá tak by to dneska nehrál a studio by nemohlo jet na Tahiti, ale to mě moc jako hráče nezajímá že jo :) A pak ty hrůzné recenze typu Rome 2 kde už nikdo není "odborník" na strategie a ten co to recenzuje se spokojí i s naprostým bullshitem.. škoda no :)
        • Šedesát jim není, ale většina tak píše. Jsem sice podobnej ročník jako Vávra, ale co si budu nalhávat. Level dnes prodává hlavně nostalgii a zhrzená srdce. A jako veterán (tak i tak) bych radši čet hráče (páč krom gamedevelopingu jím jsem hlavně). Ublížený výlevy fakt kupovat nemusím.
          • Inquisitor
            Dobrý, když to tak vidíš. Mně to tak nepřijde.
        • illy
          A já s tebou souhlasím.
      • *a vic nezavisle sceny!
  • Thorar
    Trošku mě znervozňuje že mi ještě tohle číslo nedorazilo do schránky *8*
  • frag.ment
    Obálka dobrá, ale obsahově mi tohle číslo přijde dost slabé (kupuji pravidelně). Je jasný, že každému se líbí něco jiného, ale teď jsem výjimečně přeskočil snad polovinu stránek :-( Tuším, že si toho stará redakce vzala ne bedra moc a teď nestíhají ani jedno pořádně, což je škoda. Na TG teď píší pro mě neznámí autoři a Level už má taky sestupnou tendenci.
  • Ty obálky jsou prostě super! Hlavně prosím víc obrázků *9*
  • Veskoslav
    Přečteno. Zcela souhlasím s Danem Vávrou a jeho komentářem k F4, nejvíce mě bavilo RETRO. Rozhovory zajímavé. Rozhodně pěkné číslo:) Jenom elektronická verze je v současné chvíli tragédie, co to přešlo pod Alzu.
    • Absolutně nesouhlasím se všemi výše uvedenými body.
  • Jack1947
    To je neskutečné co za děcka tady je aby zkazily kterýkoli celkem normální příspěvek.

    Aano vím že se jednalo o Pepu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit