Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten nápis battlefront estetiku obalky dost kazí
  • Graficky se mi ten nový Level vůbec nelíbí. Nedávno jsme s kamarádek vytáhly 10 let staré Levely, které byly mnohem hezčí. Ten nový vedle nich vypadá jako 30 let starý! Navíc každý článek má jen 1-2 fotky, pak je to čtení hrozně nudné a fotky musím hledat na netu... prostě třeba strana 10 - text a jedno foto, strana 12 - text a jedno foto, strana 13 - text a jedno foto...úrpstě nuda jako prase!. Levný papír s nezářivým tiskem to celé ještě víc kazí, skoro to vypadá jako by tam nebyly žádné barvy. Proč je to tak nudné, nezajímavě vypadající a vytištěné na hajzlpapíru?
  • Bargud
    Přečteno, velká spokojenost *4*
    Opět jsem si rád přečetl téměř celý LEVEL (vyjma toho, co mě fakt nezajímá v recenzích a rubriky Tech) a oproti minulému číslu jsem byl rád zase za každé téma. A to i za ty, které mě třeba jinak nezajímají, ale od vás si vždy o daném tématu rád přečtu, zvlášť, když se to skvěle čte (např. hudební hry).
    To s takovým tématem "Kdo se bojí nesmí na mutanty" plně souhlasím s Jiřím Pavloským, hororové hry jsou pro mě taky o atmosféře, v žádném případě ne o lekačkách, které navíc čekám (neleknu se). Jestli se něčeho bojím, je to atmosféry.

    Recenze, které na webech nečtu (snad jen, když se chci podívat, jak hluboko v kanálu jsou české herní weby - a to nejen s recenzemi), tak od vás si je pořád rád přečtu. Ne proto, aby mi pomohly se rozhodnout, ale dobře se čtou a stopa profesionality jde znát.
    Takže zase čekat na další číslo.
  • To byvh si koupil jen kvuli tomu komentari Dana Vavry na Fallout 4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit