Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zelenej
    Ta hra je skvělá, je tam všechno odladěný tak aby vás to néé hnalo na nejvyžší lvl, ale aby vás to prostě bavilo. přišlo mi jak když vývojáři dlouho dloooouho studovaly všechny MMočka a zjištovali co se hráčum příčí a co je nebaví a co je naopak baví, a to co je nebaví a je nudný udělali tak že je to prostě dobrý. Pro mě je to naprosto dokonale odladěný wowko, všechno co mě na wowku nebavilo, tak tady mě baví - profese - questy - prozkoumávání terénu - zabíjeni potvor , když např. zabijete potvoru kterou dloouho nikdo nezabil protože na tom miste dlouho nikdo nebyl tak dostanete bonus xp - čily vas to nenasilne kope k tomu abyste chodily na zajimava a malo hráčema vídaná místa. a za odkrytí místa dostanete Xp které jsou na baru znát. protože tak jako levelíte z 1 na 10 lvl.. tak levelíte třeba z 33 na 44 ( takže bar je pořád v pohybu ... žádný 6 milionu expu do levelu 78 a týdenní expení ). takže vas to pořád baví. sympatickej je i drop, máte opravdu radost z každé modré věci co padne, nepadne totiž často... natož na váš char, ale nepadne ani tak aby vás to štvalo, na aukci nenajdete nejlepší věci za nesmyslný ceny jako v diablu iii , ale za reálný a sympatický peníz, díky robotovy kterej vám řekne kolik je nejmenší nabídka a naopak největší ( v průměru). neumim psát recenze , a todle je chaotická slátanina ale ta hra vás bude jednoduše bavit. jsou smazány nudné věci (například u merchanta prodavani veci... kde proste bíle a sedive ktere je jenom harampadi - jednoduse hned prodate tlacitkem sell junk, zustano vam v batohu tedy jenom veci uzitecne, napr na profese, zbraně, brneni.. atd.
    . hra odsejpá v příjemnym tempu,
    . nebudete se nudit ... nikdy a při ničem ( maximalne v Queue na pvp kvuly počtu lidí :)
    . jsou odstraněny nudé prvky. například chozeni na join pvp do mesta k npcéčku, to samí platí pro prodej na aukci... ovšem pro vyhrane penize a itemy už si k němu zabehnout musíte..... GENIÁLNÍ... koho baví jít prodávat veci do mesta (na aukci ne k merchantovy) každýho baví si pro ně hlavně chodit žeo.
    .Gigantycký a Pestrý Svět
    . PVP monumentálních rozměrů kdy při sobě bojujou tři servery !
    . hezká grafika
    . hezká hudba. modely postav
    . system spellu a rozdelovani talentu
    . prostě si počkejte na recenzi od lukáše .... je tam toho tolik a já sem na psaní vemeno. ale za 12 kilek TO za to stojí a vydrží vám to dlouho... pro mě VRCHOL MMOček
    • Bohužel vidím GW2 v několika věcech méně pozitivně:
      1. Absence ranků v PVP. Jistě, jakési ranky tu jsou. Ale upřímně, nic ubožejšího jsem neviděl. Naprosto nemotivující. Přitom udělal smysluplný systém ranků je naprosto jednoduché.
      2. Příliš velká mapa pro WvWvW a špatně řešené spawnpointy. Koho má sakra pořád bavit běhat x minut na místo boje? Proč WvWvW nemá žádné ranky? Kde je vlastně motivace hrát WvWvW? Motivací je jen herní prožitek, ale to v dnešní době už prostě nestačí, což pochopili všichni kromě Arenanetu.
      3. Proč proboha jsou v pvp zónách zvířata a podobný bordel, který jen zdržuje od pvp?
      4. Svou postavu stále můžete rozvíjet jen velmi povrchně. Uměl bych si představit daleko komplexnější systém vývoje postavy.
      5. Chybí mi propracovanější příběhové questy. Chybí mi větší důraz na příběh, na lore atd.
      6. Některá zvířata nemají mozek a stojí uprostřed bitvy a nic nedělají. I v LOTRO, mmo staré snad tisíc let, srnka odběhne, když se kolem ní něco děje. Zde ne. FAIL.

      GW2 se mi líbí, ale má hodně chyb. Co nejvíce zamrzí, že jsou to mnohdy chyby zcela zbytečné, kterých se mohli jednoduše vyvarovat, kdyby skutečně správně četli MMO komunitu. Škoda.
      • Ah kámo. Tebe sejmuli.

        Musíš kulantně, když kritizuješ GW2.

        Hodně málo zmiňuješ jak je to dobrá hra a jak se ti líbí... poměr by měl být tak 1:1 mezi konkrétní kritikou a neurčitou chválou.
        • Nebudu tu psát stokrát opakovaná pozitiva GW2. Ty byly zmíněny. Já napsal pouze věci, které se mi nelíbí... Rozhodně jsem nepsal žádnou recenzi. To snad došlo všem kromě tebe. *3*
          • Ah kámo, mě došlo, že nejde o recenzi. Jen se ti snažím naznačit, že fandové GW2 umí být nepříjemní vůči jakékoliv kritice. Musíš vyvažovat.
            • Na konci článku jsem napsal, že semi GW2 líbí. Ale asi až tam si nedošel. *2*

              O tom, že je GW2 v některých věcech mnohem dál než jiná MMO, nelze pochybovat. Přesto zamrzí, že GW2 není lepší a že postrádá věci, které jsou jinde samozřejmostí. To je škoda.
      • Teda jen kroutím hlavou. Některé tvé postřehy, to jsi opravdu hnidopich.
        Ale ve většině nemáš pravdu. Kdyby se udělaly změny podle tvých bodů, tak by hra ztratila na atraktivitě a o pvp velké zóně boje tří serverů by se povídalo jako o oblasti jatek mezi hráči. Takhle si tam můžeš odskočit za nějakou jinou vložkou, průzkumem dungu, oblasti s mobkama, zajímavých scenérií a úplně na to pvp zapomenout. Jsi přeci jen v open pvp (Mists), ne v nějaké aréně. Ranky ti přidají, tento stav nebude donekonečna. Podívají se na fóra, to dělali celou dobu a přidají ti další obsah. Ten dostaneš zadarmo, kde jinde tohle máš za cenu jedné hry? Velký svět Mists, tak jasně neudělají malý, aby tam lidi byli jako sardinky - běhání.. nekomentuji. Proč tam jsou zvířata a npc postavy, zase, uvěřitelnost světa. Rozvíjení postavy a příběh, mám připomenout WoW a jeho "geniální" rozvoj postavy a příběh v pozadí? Jako tam je styl přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem. Tady se můžeš rozhodovat. A zvířata bez mozku? Řekněme, máme PC, které není od strýčka Sama z NASA. Můžeš si o tom pobrečet na fóru, ať jim přidají trochu AI, ale zaútoč na ně, dají ti připomenout, že jsi to neměl dělat.
        Nechci nijak snížit tvůj příspěvek, ale číst tyto body, nelze jinak reagovat, než takto. Podotýkám, že k hraní se dostanu tak 2 hodiny denně, neviděl jsem všechno, ale za ty prachy se bavím královsky.
        • 1. V spvp jsou zvířata jen zbytečností a překážkou. Myslíš, že ti namačkaní žraloci dodávají "uvěřitelnosti světa". LOL

          2. Když mohou v LOTRO srnky odbíhat od bojů a od hráčů, měly by i v GW2. Co je na tomhle špatného? Chci něco, co zvládli jiní bez problémů před mnoha lety.

          3. Psal jsem pouze to, co se mi nelíbí. Bylo by toho více, ale samozřejmě převažují pozitivní dojmy. Jen zaboha nepochopím, proč jsou ve hře takové nesmyslné nedodělanosti. Myslíš, že ranky v pvp jsou super? Viděl si někdy ranky v jiných a daleko horších MMO? Napovím: V GW je to hanba a k smíchu. Hrál si trochu více WvW? Jak tě bavilo to zlouhavé běhání? Super, co? *7*
      • Zelenej
        pravdou je že PvP a WvWvW sem jenom malinko nakous takže nemůžu soudit co je na tom pravdy, nikdy sem GW nehrál a mám možnost srovnávat pouze podle wowka... a zatim jsem nadmíru spokojen.... důležitý je taky ale fakt že na hru vychazeji denně nove updaty a opravy,hlavně když sem si předevčírem hru koupil... tak se stahoval asi 2.5gb (patch ?) takže sem místo toho abych si odpočinul běhánim po uplně novym světě, koukal na bar downloading *13* ale s pocitem že je o hru postaráno *5*
        • No oni zametají průsery, kdy jim vůbec nefungují některé questy, dungy a tak. To si prostě nemohou dovolit neopravit. *3*
      • walltar
        Já nevím, ale hát hru kvůli rankům a achievmentům .... co to je za nápad? pokud tě PvP baví tak to hraješ i bez toho a pokud potřebuješ ranky aby si to hrál tak doporučuju změnit hru.

        WvWvW je náhražka open world PvP ... při open world PVP taky potkáš moby.

        Proč potřebuješ motivaci něco hrát? Tobě už zábava nestačí? Nebo tě to nebaví a přemlouváš se do hraní kvůli rankům? To potom doporučuju s hraním seknout a najít si něco jiného.
        • Víš, proč jsou v Battlefieldu, Call of Duty atd. ranky? Protože je lidé chtějí! Motivace je nutná. Všichni to pochopili kromě tebe a tvůrců GW2. *3*
          • hrad cod naozaj chce motivaciu.. ani sa nedivim, ze tam museli dat ranky *1*
            • wtf "hrad" *1* .. idem ja uz radsej spat *1*
        • da se to brat i jako odmena za skill, když proste je nekdo lepší nebo hraje delší dobu mel by byt odmenen treba nejakym rankem nebo hezčím brnenim a pod.
          • nbožemuj dyť za pvp dotavaš rank + věcky na sebe aby jsi nevypadal jako vesničan když tam bojuješ. A pokud proti tobě běží týpek v hadru a nebo Frajer v uber brneni a obrovskym ohnivym mecem tak je to rozdil :-) proste uz mas vetsi respekt me se tohle teda dost libi a naopoak kdyz v hadrech vesnicana sejmes uber vypadajiciho typka tak mas vetsi radost :-)
            • ja pvp nehral jen reaguju na ten post co píše že tam nejsou ranky
            • hanba mě fackuje za ty překlepy
          • walltar
            Proč? Když je někdo lepší a má skill tak by sama výhra měla být odměnou. Jediný důvod k čemu by mohlo být hodnocení, je abych při PVP našel lidi, kteří jsou stejně tak dobří nebo lepší než já a to tam chybí.
            • walltar
              Jenom sem rád, že většina nevyžaduje anální sondu při hraní ... to už bych asi fakt přestal hrát.
            • walltar, idealistický a menšinový přístup. Ranky jsou prostě žádané. Jsou dalším motivem pro hráče. Je to sice blbost, ale hráče nějaký pěkný obrázek u jejich avatara, nebo někde v jejich účtu prostě potěší. Já se pozastavoval nad tím, proč to tak Arenanet odflákla? Proč tam dala takové ranky, jaké tam dala. Mimochodem, bez statistik ti ani geniální mozek neřekne, jak si stojíš v rámci celé komunity. To prostě nejde. Proto tu je statistika - teda v GW2 není. *3*
            • walltar
              Já právě hraju tak 15 let a nikdy sem to nepochopil ... proč člověk potřebuje statistiky, které mu řeknou jak na to je? Není schopný použít vlastní mozek a zhodnotit jak na tom je? Dřív tu nebyli věci jako achievmenty a pvp ranky ... nikdo to nepotřeboval. Už si lidi nejsou schopní užít hru? Já sem se nikdy na ranky v žádné hře nedíval a level je imho to nejhorší co kdy MMO potkalo. A pokud ti prostá hra nestačí tak bys neměl hrát ... di dělat něco jiného!
            • To je blbost. Skoro bych řekl tupý idealismus. Víš, proč se např. do Call of Duty přidaly hodnosti? Odpověď je jednoduchá: Lidi chtějí ranky, lidi chtějí mít nějaké body, kterých dosáhnout. Skill. LOL. Co to jako je, když to není nějak hmatatelné? Víš, proč existují statistiky k fps hrám? Aby si lidi aspoň trochu mohli "sáhnout" na ten svůj úspěch. Je to tak jednoduché. Chápeš to? Asi začínáš s hrami, jinak si tvou nevědomost neumím vysvětlit. A nebo patříš k idealistům, kteří si myslí, že prostá hra stačí. Ale nestačí a to drtivé většině lidí. Vem si tohle moudro. Takový dárek ode mě. *14*
  • walltar
    Jak teď hraju SWTOR a GW2 tak mě napadlo, že hra ze star wars s gameplayem GW2 je muj novy sen. *14*
    • pises o TSW? :)
      • walltar
        Co s tím má společného TSW? Nebo to je zkratka pro něco jiného než Secret world?
    • Bohužel, u SWTOR promarněná šance. Ale je to silná značka, možná ještě někdy vznikne MMO ze světa star wars, které se už nebude držet tak při zemi *3*
      • Jsem rád, že se vždy najde někdo, kdo hru pohřbívá. Jestli platí pověry i tady, tak to bude fungovat ještě 10 let minimálně *1*
        • Jenže ty jsi mě nepochopil. Ta hra poběží ještě dlouho, ale já mluvím o promarněné šanci. Měli obrovskou hromadu peněz a jedno z nejslavnějších vývojářských studií na to, aby vzniklo úžasné MMO. Místo toho naservírovali hru bez špetky inovace.
          • přesně tak
  • 95martin
    Je to skvělá hra všem doporučuju
  • BoB.2
    Tohle bych si rád zahrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit