Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Vybírání peněz za stejnej produkt několikrát je ovšem velmi zajímavej způsob získávání důvěry hráčů. *15*
    • Asharak
      Tak získává, jen neříká že násilným způsobem. Resp. pokud jsi dal 2500,- a dáš další litr pro příklad, pak už nějakou tu důvěru budeš muset chtít mít. *4*
    • kennyB
      Tak nikdo neříká, že si jí musíš koupit znova. Edice s prémium, nebo komplet se všema datadiskama se prodávali vždycky...
    • Řekni mi jediný důvod, proč by si to člověk, co už BF4+Premium má, měl kupovat. Tahle edice je akorát původní hra a Premium prodávané dohromady, nic víc. Achjo, musíš si ten článek nejdřív přečíst, než začneš psát podobné nesmysly...
      • Vrook
        Ty si přečti muj komentář. Já taky nikde nenapsal, že jde o vybírání peněz od stejnejch zákazníků několikrát. Ale to nic nemění na tom, že spojit kecy o důvěře hráčů s releasem edice za účelem oživení prodejů je prostě horse sh*t.
  • mou duveru by si ziskali tim ze mi vrati vsechny prachy ktery jsem za omrdfield 4 vyhodil !
    hrac dnes jako koncovy zakaznik povysil zjevne na pozoci tupyho dementa. Bohuzel to je ale tim ze lidi kupujou primitivni prehypovany blafy po tunach, cimz se takoveto sorty inspiruji a posovaji meze vysmechu na uplne novy levely. Bohuzel si to ale dnesni "hraci" delaji sami tim ze uz jen na zakl. hypu otviraj penezenky... bude hur. *11* *11* *11* *11* *11*
    • Popsal ses celkem pekne, protoze jen tupej dmnt si koupi gamesu, aniz by si ji predtim radne otestoval. A protoze takovych dmntu je pomerne dost, tak se dmntni gamesky prodavaji nejlip, takze proc to delat jinak? Maximalne se pak posle do sveta par PR zvastu na tema "sorry, priste se polepsime" a za 1/2 roku je tu 10x vetsi srajda ...
      • aha :D a poradis mi ejnštejne jak jsem mel otestovat multak BF4 ? :D
        diky za moudro.
        • Hele enstejne, me umi dodavatel poslat demo softu, kterej se prodava za miliony. Co demo, on mi klidne posle plnou verzi, abych si to vyzkousel. Pokud neumej vydat demo, tak to proste nebudu kupovat, ale dmntu ktery koupej je zjevne dost.
          • Lol.
  • Mato1987
    Ruky preč od tohto páni, berte až keď to o rok zadarmo budú dávať :D
    • budou budou. K BF5 megagigasracka edici. *12* *16* *10*
      • Did anyone say Battlefield 2015? *5*
  • Já už po trojce tak nějak tušil kam tato série spěje a tak jsem se čtverky ani nedotknul. Nebylo to dáno jen tím, že byla komplet rozbitá, ale taky to bylo tím že se už zas a znova a znova a znova odehrává v současnosti/blízké budoucnosti.
    Dřív byla série krásně rozmanitá (Vietnam, 2, 2142, 1942...) a pak najednou přišlo Bad Company, Bad Company 2 (uznávám, hlavně dvojku jsem si náramě užil) 3, 4 a teď ten paskvil Hardline (na kterém dřou lidé z Visceral Games, jednoho z mála studií, kterému v dávných dobách nenažraná EA dovolila přijít s vynikající novou IP jménem Dead Space jen proto aby je uvrtala do tak zbytečného projektu jako je Hardline).
    Já fakt nechápu jak můžou hráči akceptovat další současnost a ještě jsou schopní volat po dalším Bad Company - a věřte mi, oni s tím přijdou, protože bude velice jednoduché přetáhnout milionkrát recyklované zbraně do nového (pardon stejného) prostředí současnosti.
    Už je vidět ža mají hroznej strach (viz DLC Vietnam do Bad Company 2, jo bylo to super, ale pořád šlo spíš o reskin než novej model bojiště a rychle se omrzel).

    Co já bych dal za 1943 (ta doba je prostě naprosto úžasná, bojovalo se na moři, ve vzduchu a na zemi a bylo tam spousta zajímavé techniky) a nebo i za 2143 (2142 měla podle mého výborně ztvárněnou budoucnost, stále projektilové a nápadité zbraně zbraně (např ty naváděný miny co sledovaly vozidlo byl výbornej nápad) lasery tam nějaké byly, ale šlo spíš o stacionární těžkou zbraň což bylo super a nepřipadalo mi to nijak přehnaný a samozřejmě i velitel tam měl nějaký smysl (dobrý nápad, který naprosto nepochopitelně v pozdější dílech pro jistotu úplně zařízli) třeba takové přivolání zásob, nebo šikovně použité EMP umělo zvrátit průběh celé potyčky.

    Vždyť těch nápadů je hromada a věřím že by se daly použít i s nutnými ústupky pro mainstream (autoheal apod...). Je to fakt škoda kam to tato série dopracovala a ano ani já jim už nevěřím, hlavně když za zády mají diktát EA.

    Podle mého by se jádro DICE mělo od těch zlodějů trhnout a využít své know-how k vytvoření nějaké fajn IP, ve které by měli volnější ruce a ne zakrouškované datum, kdy to má být hotové bez ohledu na výsledek...
  • seprah
    ta série je už provar sama o sobě... mě by EA nejvíc potěšilo tím, kdyby značku BF na pár let zařízli a věnovali se nějaké nové IP. Ale je mi jasný, že to se nestane a budou to dřenit, dokud jim to hráči budou žrát.
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

    Jsou dementní nebo to jen hrajou?
    • nemozu obidve naraz?
  • Jack1947
    Špatnej titulek - Premiová edice Battlefieldu 4 má znovu koupit důvěru hráčů
    • blbý je, že si ji hráči musí koupit :D
  • nekromant33
    Počkám na On The House.
    • asi tak.. jinak hezky to rejzujou
  • Pokud upravy které bude obsahovat patch bude ovlivnovat clan dětí z Kolína nad rýnem bude to furt ta samá písnička .
  • Veskoslav
    Ale jo, až to bude v akci za 400, tak to koupím jako kdysi Bf3 Premium. Ale za tuhle cenu kašlat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit