Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EA a DICE jsou lamy ted vyšel patch a je to horší než to bylo před patchem měl jsem stabilních 85 fps na ultra + full hd a teď 30 fps I NA LOW.... takže na mojí důvěru můžou zapomenout ... *6* peace *5*
  • tak to urcite. POZDEEEE, naser*e si. *15* *10*
  • Majitelé Premium Edition se rovněž dočkají prioritního umístění v serverových frontách? To jako vážně? To si snad dělají prdel, to si to jako mají lidi koupit podruhý aby nemuseli dlouho čekat? Kakat EA.
    • kennyB
      Stačí mít jen premium, nic podruhý kupovat nemusíš...
  • 2 týdny po vydání BF4 jsem si hru koupil, a několik dní jsem se potýkal s náhodnými pády hry, hra byla samý bug a každý nový patch jich přidal ještě víc. Hra byla dána na origin zdarma a samozřejmě na hráče co si hru koupili, se sere. Je to vážně prasárna, že od začátku se vybírají peníze za DLC, premium, a pak jako poslední pokus na oživení hry vydají speciální edici...Mrzí mě jen že většina hráčů z Bad Company 2 přešla na BF3 a 4, a hra je téměř mrtvá s těmi pár servery co se ještě drží, velká škoda. Protože sliby o Levolution v BF4 - naskriptovaná scéna, spousta nezničitelného okolí, snipeři stále svítí do dálky jak lucerny pokud nemají optiku na blízko a ještě zredukovali hitboxy aby se sniperům jo pomstili, tuna bugů a fakt že teprve teď se BF4 dá označit za FINÁLNÍ verzi, protože to co bylo vydáno před rokem nebo jak je to dlouho, byla rychlokvaška.
    • sugyn
      Mne se nezda ze by byl Battlefield 4 na originu zdarma, porad za to chteji standardnich 20Euro.
      • Trojka nějakej čas zadarmo byla. Asi to splet.
        • Jack1947
          Jop.
  • Je tam ještě pořád ten hloupý způsob vyhledávání volných serverů v browseru nebo je již ingame?
  • kdy bude konečně ten linuxový port?! to bylo řečí, že s mantle přijde...
    • a kolik her uz mantle vyuziva? :D
      • no podle vývojářů pár jo, ale nevím, jestli něco vyšlo. můžou samozřejmě využít i opengl, že.
  • Mě si zpět získají, až vydají Bad Company 3 a nebude z toho taková divočina jako teď ála CoD.
  • Jack1947
    Nevěřím a nevěřil bych jím už nikdy nic, stejná ba horší situace jak s COD, COD aspon jede ale BF?
    Jak komu, jak kdy.

    Tak hráči, oni opět otevřou svá naditá "srdce" a nechají jim další prachy protože se to nestává a to že se něco takového stalo bylo pouhopouhým nedopatřením... *7* You like that s*it... *12*
  • Díky že takový dmti jako sou tady na games BF nehrají, hrajte si sims,minecraft,tanky,red orchestru a další debilitárny
    • Hele srovnávat Red Orchestru a BF nejde. RO je mnohokrát lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit