Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Já za to dal dohromady cca 3k a nestěžuju si. Aby jo, když tam mám nahráno bezmála 600hod...

    K tématu - na AK jsem zvědavej, hlavně na nový vehikly. Ale uvítal bych, kdyby už lehce zastaralý Humvee nahradili konečeně nějakejma MRAP vozítkama. Mohla by s tím být větší sranda.
  • ales.smutny
    Já měl na mysli z hlediska společností, tedy, že Sony platila za časovou exkluzivitu, jako to jindy dělá MS.
  • polopravda, premium sa s cod elite nemôže rovnať v množstve bonusov, kde u cod elite sú to len mapy, pri bf premium sú to mapy, zbraňe, skiny, assignmenty, kamufláže a nejaké bonusy naviac, ktoré zase nie sú ničím výnimočným ako videá, artbooky a podobné debiliny v digitálnej forme
  • Premium je stejně takové codkařské elite. *3*
  • Přesně.
  • 11 septembra je fajn, pre mňa najočakávanejšie DLC spomedzi všetkých, to close quarters je podľa mňa najhoršie.
  • at si premium strci nekam.
  • Shaker
    Njn, je to smutny, ale je to tak, BF3 je beta BF4... jen sem zvedavej, jestli taky BF4 nebude beta BF5. Abych ctyrku koupil, musela by to byt opravdu hodne velka pecka a toho se po zkusenostech s BF3 nebojim.
  • ja radsej dam 10E za konkurenciu ktorej obsah sa bude stale zvetsovat uplne zadarmo
  • ja by som sa pytal ci tym ludom to stoji zato si priplatit aby robili betatest.
  • "člověk se stále musí ptát, zda placené platformové exkluzivity za těch pár dnů stojí."

    Já jsem si tedy za exkluzivitu neplatil. Platil jsem za balík (v mém případě 4 DLC) a za 700 Kč (jednu dobu, možná ještě pořád) je to výhodný nákup.
  • naprosto souhlasím, když to oznámili díval sem se na to jak na nejblbější věc co mohli udělat, ale je z toho dost dobrá nabídka
  • Koupíš ruskou verzi za $20 a pak za $50 premium ktere neni nijak časově omezeno, obsahuje veškere DLC a bonusy.

    Mě to přijde jako dobrý kšeft.
    Není to nijak časově omezeno, vyjde to mnohem levněji než to kupovat po jednom.
    Nemá to nic společného s předplatným a měsíčními poplatky.
    Narozdíl od různých alternativ je to výhodné pro zákazníky.
  • Chce se mi z EA zvracet...
  • A to se nějak vylučuje?
  • A kdo chce hrát simulaci prosimtě? Já se chci u hry primárně bavit...
  • Skvělá parodie prvního Flashpointu! Docela mě i navnadil, abych si ho zahrál znovu. *1*
  • Shaker
    Jeste info k trojce, battlerecorder a spectrator v tomhle dile nebudou, protoze ten dalsi by uz asi nikdo nekupoval... Jo a neco mi rika, ze mod tools pro svoji slozitost (ctete: nejsou z toho prachy) taky na 99% nebudou.
  • Ty už jsi ho hrál? :)
  • Já nevím jak BF3, ale tady je trailer z nejlepšího vojenského simulátoru všech dob! http://www.youtube.com/watch?v=N9LLa7xixR8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit