Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkná mimika. Budou tedy odteď herci potřební i pro hry ? Přeci jen , skenují tam jejich mimiku . Haha to je legrace, já spíš čekal, že herce nahradí počítačové animace ve filmech :)
  • JUST ... WOOOOOOW !!!! Nemam slov. Chci tuhle mimiku ve hrach odted :-)))
  • je to sice milovy krok ale nemozem sa zbavit toho pocitu ze mi to pripomina animaciu mesiaca z diela "trip to the moon" z roku 1902, tiez mesiac mal realnu tvar ale zvysok nie, potom celkovy dojem je taky zmiesany, nemate pocit reality, je to ako kolaz kde urcite casti su uz skoro realne a dalsie nie
    • JJ taky mě praštilo do očí, jak vedle reálných animací obličeje, vypadaly animace těla prapodivně. Je to ale divný, když je dělali přes MC.
      • A nebude to chlapci tím, že snímají právě mimiku, při které se zapojuje několik desítek svalů, takže to vypadá reálněji než motion capture celého těla, kdy stačí označit klouby a pohyb je na světě?
        • Ty máš dneska vyloženě slabej den...
          • Když to říkáš, siláku...
            • Jsi hloupý a ke všemu drzý až vyzívavý *1*
  • Musím uznat, že tohle je naprosto parádní.jak tu někdo psal, další milník v tomto odvětví.
  • Jestli tohle použijou v GTA 5 tak...
  • Tohle a RD Redemption jsou hry kvůli kterejm hodně zvažuju koupi xboxu
  • Bravo !
  • tahle technologie mě připadá naprosto parádní... a navíc to ušetří vývojářům spoustu práce
    • Ovšem nebude to zadarmo. A kdo to zaplatí??? Zkus hádat.
      • Vydavatel.
        • Ty buď budeš blbej nebo mladej *1* Sorry za tu parafrázi na Slunce, seno...
  • Pouštím si to pořád dokola. Už jen kvůli téhle fantastické mimice si to prostě musím zahrát. Bude to zažítek, to vám povídam. Minimálně devítková zálěžitost.
  • K tomuhle snad ani není co dodávat. Herní průmysl se posouvá dál a dál. Ten pokrok.... kdy se to zastaví?....:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit