Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jediny Developer ma pravdu !
  • Jojo, dnes se da motion capture sehnat od 30-40k €, kdo by si to pred 7 lety pomyslel.. A pokud se tahle technologie uchyti, tak za par let to bude pouzivat kazdy studio, ktery bude pouzivat i normalni motion capture..
  • Interaktivní film, přesně to bude L.A. Noire... vypadá to naprosto fantasticky ... Myslím, že tudy někudy vede ta správná cesta ... Teď už to bude asi jen o zvyšování polygonů a zlepšování AI...
  • Ano, nalejme miliony do vyvoja cut-scen. Co takto zapracovat na samotnej hre!
  • Dnešní český dabing ve hrách je otřesnej,ale určitě všichni hrálí první ! Mafii a tam byl úžasnej čim to ? Dneska je to hrúza a děs např : Vito
  • Až budou dělat hru Rocky, tak jsem zvědav na mimiku:))
  • Mimika super, k dokonalosti uz chybaju len oci, vecsinou pozerali vsetky postavy len dopredu aj ked komunikovali s inymi, taky pohlad do blba, ale inac ziadne ine namietky
  • To vypada super, uz se tesim!
  • 13_11
    "Miluju" lidi, kteří přesně ví, co ostatní lidé "potřebují" a co je pro ně "nejlepší". Už jsme to tu jednou měli, a jako nedopadlo to nic moc. Doporučuju se odnaučit takhle uvažovat - je to nebezpečný.
  • asi jo, nepoužívají RAGE engine
  • Drom
    Tak to je něco. :) Doufám, že se tohle prosadí u více her v budoucnu.
  • Je to tak, dabing často mění kompletní kontext a co nejvíce nesnáším, jak se nahrazují původní hlášky související s kulturou dané země za hlášky související s českou kulturou. To je pak už úplně zabité.
  • JUST ... WOOOOOOW !!!! Nemam slov. Chci tuhle mimiku ve hrach odted :-)))
  • Spíš Team Bondi, ne?
  • Pěkné, Rockstar slušně posouvá hranice zpracování her dále. Už jen spojení GTA4 + Euphoria engine bylo úžasný.
  • Vypadá to na první pohled fantasticky, má to ovšem svoje ale. Dokud se obličeje hýbaly jen omezeně, člověk si mohl představovat jejich výrazy podle tónu hlasu, nebo podle toho, co zrovna postava dělala apod. Teď sice bude všechno vidět, ale pokud ten herec nebude stát za moc, tak to bude béčková/céčková fraška a sebelepší scénář nebo výprava to nezachrání. I v tomhle videu někteří herci přehrávali.
  • Marku, nic proti Vám, ale fakt, že vypadáváte po tom, kdy si nepřeložíte jedno slovíčko, vypovídá o kvalitě a úrovni českých státnic. A tuhle hlášku jsem slyšel tolikrát v životě, že se mi zajídá. "Kdybych chtěl, přestanu hned teď kouřit!" Jenže Vy nechcete. Chcete zůstat čechem a užívat si filmy tímto stylem: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs155.snc1/5768_123811104728_123809589728_2082749_7506206_n.jpg.
  • Zdenda666
    Dabing by ti ale vadit mel pokud chces slyset a vedet to co opravdu ty postavy rikaji.Velice casto se stava ze dabovane postavy rikaji uplne neco jineho nez ve skutecnosti.Pravda je ze kdyz se dabuje nejaky film tak se musi vlezt do zaberu ale kdyz jsem to kdysi sledoval tak sem si rekl dost a jdu hrotit anglictinu :)
    Mimo to se mi dokonce zda ze dabingy jsou posledni dobou horsi a horsi.Nedavno vysilali v TV rozsirenou verzi Terminatora 2 ( nove nadabovanou ) a asi po 20ti minutach jsem to vzdal protoze puvodnimu ceskemu dabingu T2 nesahal ani po kotniky
  • Kinect ? To nechápu co s tim má společnýho.
  • Nemyslím. Navíc kdybych chtěl být Nor, žiju tam. Jenže jsem Čech, dabing mi absolutně nevadí. Už proto, že když mám tu potřebu, není problém si to pustit v originále. A některé jazyky se já osobně učit prostě nebudu. Nemám je rád. Tak si myslím, že by se nemělo nikomu nutit něco, co nechce. Navíc si i myslím, že někdy stačí jedno slovo, které si nepřeložíte dobře... a jste mimo. PS: Mám státnice z angličtiny, živím se tím už pár let, takže tak trošku i vím, o čem mluvím ;-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit