Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • inovace serie byla potrebna ale to co jsem zatim videl se mi vubec nelibi a uz to nebude hitman
  • co to je za debilni prehravac tohle !!! *11* *11*
  • trolo
    len dufam ze to neskonci takto: http://i890.photobucket.com/albums/ac108/zaibach_2010/splintercell.gif
    • Shaker
      znas to, obcas proste ho*no trefi vetrak :D
  • Nějak mi vadí to neustálé plížení a hromada lidí všude. Jako by si tu vraždu nemohl naplánovat tak, aby to mohl vyřídit víc suveréně. Tam vleze když je vevnitř hromada fízlů a ještě něco hledaj, šílenec. Snad ukázali spíš tu horší část.
    • Přiznám se, že jsem si to nepřečetl. *7* V tom případě se lecos vysvětluje a mě nezbejvá než pochválit grafiku a leveldesign.
    • Tohle je mód, ve kterém mu tuto vraždu zadal jiný hráč. Myslím si, že v normální hře tyhle švestky nejsou cíle. Jsou to jakési výzvy: "dokážeš to taky?". Vcelku hezký nápad *4*
    • EuroSamurai
      To bude tim, že v tomhle modu ti zadávaj ukoly ostatní.
      Jinak předpokládám, že tahle mise v singlu bude štára 47 doupěte nebo něco podobnýho.
  • BoB.2
    To byla sranda *15*
  • co to je za blbost ten mod ktery zobrazi kde jsou nepratele jak ho zapne a diva se na zem, to neco vidi na zemi ?. kdyby treba udelali nejaky specialni bryle a le takhle je jako superman
    • Já vám nevím, ale tyto berličky byly už i ve starých plešounech (jedničku jsem nikdy neviděl) - hláška že nepřátelé našli mrtvolu, že hledají podezřelou plešatou osobu (oblíbená, hehe), minimálně ve čtyřce obraz v obraze, kdejaké nápovědy...
      Hádám, že nový "x-ray vision" je náhrada staré dobré mapy, na které bylo vše vyznačeno - kdo je kdo, kde je, kam leze apod. To co je na zemi, no já nevím, vypadá to jako oheň, že by stopy - že tudyma někdo prošel (?)

      Dříve byl plešoun také poměrně jednoduchá hra - samozřejmě při nižší obtížnosti. Jak se všechno vyplo, minimum nebo žádné savy, na mapě skoro nic, tak to teprve byla jízda *15*
      • EuroSamurai
        Souhlas, některý rejpalové ani pravděpodobně nevěděj, že předchozí díly byly univerzální a mohli si je zahrát casual i hc hráči.
        Já osobně sem váhal s koupí jen kvuli absenci Batesona ale to už není problém když je zpátky.
        Btw četl tu někdo novelu Hitman?
        • Psychotic
          Přečetl jsem asi prvních 70 stran, pak jsem to vzdal. Zklamání, stejně jako první Resistance kniha. Doufám, že Uncharted bude lepší.
          Btw není to novela, ale román.
        • kubi-wan
          Jé, to jsem ani nevěděl, že tam vrátili Batesona... konečně rozum zvítězil... "I need to use your bathroom..." *5*
          • EuroSamurai
            http://www.hitmanforum.com/index.php/topic/56381-david-bateson-is-back/
            Pro ty co to do ted nevěděli :)
  • zlata 1,2 pak uz to slo do sracek.
  • Co takhle je vsechyn oznacit cislama a pak jen mackat 1.2.3.4.5 koho chci zabit pote AUTO HEAL kdyby me nahodou nekdo trefil do ramena.Nesmim zapomenout na AUTOAIM prevlict se za ochranku a porad se skryvat a v HUDU zovrazit Prez pul obrazovky co mam vsude za zbrane v kalhotech pak zvetsit jeste to Konto abych to neprehledl dale tam dat treba mobil kdyby nekdo volal a kdyz zbyde jeste kus volne obrazovky tak bych tam treba dal kompletni mapu s itemama zbranema a HEALAMA
    • Kritika se na tomhle serveru nenosí. Ostatní se tu rozplývají. Pro mě bude vedle Contracts další díl, který mne mine. Raději si projedu znovu 47 a Silent assassina, až budu mít čas.
      • contracts byl imo nejlepší díl, nevím proč jsi to vynechal
  • kubi-wan
    Že jsou policajti poloslepí, tomu bych v tý tmě rozuměl. Ale ať mi nikdo netvrdí, že vás neuslyšej, když se pár metrů od nich plížíte konopím...
    Ále co, stejně si novýho Hitmana koupim.
  • Už se nemůžu dočkat *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit