Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkné, pěkné! *14*
  • Prvni Hitman video, ktere me naplnuje pocitem, ze by to mohl byt Hitman jak ho zname a ne Splintercellovska stealth vyvrazdovacka. Od ted se zacinam poradne tesit.
  • Jak 47 vylezl z ty sachty hej. *8* Docela ohebnej.
    • nebo to proc si sviti zapalovacim kdyz je videt svetlo
  • RIP old Hitman Series
  • BoB.2
    Nechápu ten obrovskej ukazatel stavu konta v levém horním rohu, to potřebuju nutně při hraní vědět jak jsem na tom s penězma?
    • Spíš by mě zajímalo jestli bude čeština
      • Cenega, vic neni treba dodavat.
        • BoB.2 aka představitel mladé generace, která se zajímá o IT, a neumí ani cvaknout anglicky...
          • BoB.2
            mladé generace? *15*
            • jo no *2*. Pišišvor v červené kšiltovce, který nám jistý čas strašil na hlavní stránce *15*
            • deridon
              copak si neříkal jednou, že to jsi ty, ten v červeném tričku či čepici na té jedné Arcade akci? klučík 13-14 let? :D
    • Obrovský problém... nekupuj si to
    • trolo
      to je ukazatel toho contracts skore kde ide o to mat co najviac ako mozes.

      ad k hre: nepacia sa mi tie wallhacky a vyskakujuce cpt. obvious veci ala suspicious, body found a podobne. dufam ze sa to pojde vsetko dat vypnut inac im na*ram
      a tiez kde je kufrik na sniperku? to len tam vytiahol z kade? sa tam zjavila. hadam nenosi vsetko pod oblekom. ten kufrik pridaval realizmus aj atmosferu a tak.
      • Da se to vypnout.
    • ScreamCZE
      potřebuješ. vzhledem k tomu, že nejde o prachy, ale o skóre v Contracts módu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit