Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Udelame strilecku. No jo, jak se odlisime? Nejaky tema.... Dame do hlavni role Hitlera, to vzbudi pozornost. A taky ze jo. Dobra prace, snad se napakujou. Me se to platit nechce. Uz za 5 ojro na steamu jsou lepsi veci. Ale vypada to, ze ma dobry hlasky, mrknu aspon na lets play, muze to byt zadek
  • Myslim, ze nikto, kto ma v hlave aspon nejake zvysky zdraveho rozumu, nemoze tuto hru brat smrtelne vazne, ergo tym padom z toho netreba robit zase raz minimalne "udalost mesiaca".
    A keby uz o to islo, tak ten uskriekany krpaty fuzac s prihriatym ucesom na xichte, si uz konecne nejaku tu hru, ktora by danu problematiku vynimocne spravne parodovala, rozhodne zasluzil...
  • Jack1947
    Odrazuje mně jenom ta grafická stylizace, pche třeba to ale nebude dostatečný důvod to alespon nezkusit... uvidíme.
  • ruthan
    To to musite s tou radoby srandou okecavat, a porad z toho delat srandu, protoze to nackum vadi min, nez rict, ze Hitler byl jeden debil, coz uz je mozne i v CT v prubehu sportovniho prenosu (Tour de France, T. Jilek)?

    Jinak, uz jen protoze mel zase nekdo odvahu udelat neco kontraverzniho, tak kupuju, byt to asi hrat nebudu.
    • Co je to prosím kontraverzní?
  • slované se mlátí mezi sebou a us vrahové se smějí jak to tady dopadne legálně zvolená vláda byla sražena fašisty díky podpoře USA a EU a v Evropě budou další tisíce us vojáčku...starší dohoda že NATO nebude pokračovat směrem k Rusku je dávno zapomenuta tahle US pakáž se znovu musí napakovat na další válce je na tom finančně už vážně špatně ...jejich vzdělání je mizerné svět poznají jen jako vojáci za svobodu své jediné a nejlepší země ....bomby zlatý déšt pro USSA smrt pro ostatní
    • FUJ zmiz ty putinuv smr.e bez psat ty svoje blaboly na novinky tam tě jiste nejaka spína pochválí
      z lidí jako ty je všem lidem z mozkem na *11*
      • Můžeš si s ním podat ruku:)
    • booczech
      Srážku s blbcem vyhraje jen lokomotiva. Takže pozor na lokomotivy Wolf2888 ;-)
    • Magister_Peditum
      Zalez!
    • Ty jsi zabloudil z psychiatrické léčebny novinky.cz ?
    • Aufmachen schnell!
  • Ako malo staci byt slavny po starocia, staci vyvrazdit zopar milionov ludi ... *9*
    • Tjn, zabij jednoho a si vrah. Zabij tři a si několikanásobný vrah. Zabij sto a si masový vrah. Zabij miliony a si dobyvatel...
  • LTM3
    Konečně nějaká pořádná ujetá sranda! Ihned jsem to koupil a nelituji *1*
  • Nazi fetišisté zjevně nepochopili, že si tato satira dělá z nacistického režimu legraci.

    Hru hodnotím více než pozitivně.
    • Jedinej, kdo v tom něco hledá, jsou sluníčková Einsatzkommanda pravdy a lásky.
      • Nebýt jedna z lidí, která sledovat South Park jenom kvůli sprosťárna?
  • victor
    Pokud tohle vydrží na store , tak by to mohla být konečně známka zvyšující se tolerance , jaká tu byla před dvaceti lety , kdy si nikdo z nácků ve hře těžkou hlavu nedělal .
    Přece jen politicky a rasově korektních her je přehršel a tak každá zmínka o online dostupné sebehorší hříčce s nekorektním humorem minimálně zahřeje u srdce .

    PS : Není nad to pokecat si krásně nekorektně s rodilým němcem - Cenzura a zákazy vyvolávají pravý opak svého účelu ;)
  • To je důvod, proč co rok spořím na CoD. To je alespoň stále dobře vypadající a zábavná hra a jistota. Nic proti panáčkům z Ankary nebo co to je, ale tohle vypadá na pěknou chujovinu, za kterou bych se dolar (nebo nedej Bože dva) asi styděl vůbec dát. Já vím, že srovnávat opus magnum stříleček s touhle hříčkou sfouknutou z hecu přes víkend, není tak nějak na místě, ale přece si nemyslej, že tohle může hrát normální člověk, kterej by nebyl schpnej rozeznat absurdní hratelnostní nudu, ať už si to hraje na hčernej humor nebo ne. Kdyby radši udělali něco pořádnýho..
    • kubi-wan
      He, z tvýho komentáře mě nejvíc zaujal tvůj rozvinutej smysl pro humor. Prej CoD jako opus magnum stříleček... *15*
      • Tak, ve svým žánru nemá CoD konkurenci, ale to si necháme až ke konkrétnímu článku o CoD.
    • Tvoje jistoty bych chtel mit. ggwp
    • GGG plz... console sux
    • "..CoD."

      stopped reading *11*
    • Mato1987
      keby si radšej to úsilie ktoré vynakladáš na napísanie takéhoto rádoby vtipného bonmotu využil pri tvorbe nejakej simplexnejšej počítačovej hry a prezentoval sa nám tu s výsledkami tak by si určite potešil nielen mňa ale aj svojich rodičov, ktorí by boli na teba určite pyšní.
      • Radit si od cystových gulášů rozhodně nemám ve zvyku, příteli. Ale i přes můj nezájem si vytvářet počítačové hry mi snad ještě může být dovoleno poznat zjevnou po hratelnostní stránce ničím zajímavou hovadinu. A to je právě tahle kravina. Tož, troška tolerance, ne?
      • troll/10

        edit - to je na toho he/he blbce, ukliknul jsem se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit