Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přesně velká trojka, příběh tří... koukám taky znáš Babylon 5 *1*
  • ale vždyť příběhy obou dvou dílů si jsou celkem podobný
  • Moje nejoblíbenější mise je v prvním starcraftu předposlední mise terannské kampaně kdy se musí zničit protosská základna ale nesmí zničit zergská hlavní důvod proč se mi tak lbila je proto že mi bylo 8 když jsem to hrál v tý době to byla pro mě docela challenge bylo to moje první setkání s protossy mám na to tolik vzpomínek prostě nostalgie
  • Mato1987
    To je vec názoru, mne zase pripadal príbeh prvého stracraftu viacej stupidný a miestami nelogický.
  • Teprve teď, po tolika letech, mi došlo jak moc je SC trojúhelník Zergové vs Prothosové + motající se Terrani podobný trojúhelníku Alien vs predátor + motající se lidičkové *8*
  • Veskoslav
    Nemyslím si, že článek o 3. dílu by neměl obsahovat spoilery z prvních dvou. Je logické, že je to určené pro ty, co už to hráli. Taky nechodím někam, kde si nechci kazit zážitek.
  • Tak tak, mise se mi v sc2 líbí, ale stejnak mám ty oblíbené v jedničce. Taky mi tu vadí ta délka, kde se velmi mnoho misí dokončí za 15-30 minut, přičemž tam chybí takový ty opravdu velký, kde se člověk mohl vyřádit, měl fůru času a minerálů. V HoTS mi přijde, že se to trochu zlepšilo, ale pořád to není ono.

    Jinak, mně v hlavě dodnes utkvěla mise, jak se v Brood War za Zergy bráním Protosskému letectvu, přičemž já žádné stávět nemohu. Musel jsem po okrajích aktivovat nějaké "beacony" a nemohl jsem se vůbec dostat na evliký ostrov uprostřed, kde měli obrovskou bázi, která nešla tedy zničit. Poprvé když jsem to hrál, tak mi tahle mise dávala opravdu zabrat, ale později už jsem se na ní vždy těšil :)
  • Asharak
    Chodit pod článek -->o příběhu třetího datadisku<-- a ztěžovat si na řešení/vzpomenutí lore předchozích dvou je hloupost. Asi se tu bude řešit jak je nebe modré...
  • PreidaQ
    No čtyři roky objektivně není dost dlouhá doba na to, aby se mohlo cokoliv bez následků spoilovat.
  • Kr.Pa
    To stupidni lovestory SC2 je humus, na SC1 to nema v zadnem pripade.
  • Mato1987
    Som veľký fanúšik starcraft hier takže určite nie.
  • pání, jste mne tady vzali nějak moc vážně, se mi zdá *1*
  • p.s. já si prostě nemužu pomoct hrál jsem SC BW v 1999... pro mě to jako pro někoho Vesmírná Odysea, hru znám zpaměti a mohl bych vyjmenovat několik skvělých okamžiku v ději... zatímco v serii SC 2, možná jsem to moc rychle proletěl, možná jsem očekával jiný příběh, ale téměř žádná mise mi neutkvěla v paměti abych si ji připomínal... ale po herní stránce byly skvělé zábavné mise až na ten příběh. Možná mi chyběly i mise z SC BW, které trvali i 2-3 hodiny...
  • Kr.Pa
    Sarkasmus ?
  • jednoznačně SC BW, když Kerigenova zradí spojence a vlastnoručně máte zabít generála Duka a Fenixe... u Duka mi to nevadilo ale Fenix byl můj druhý nejoblíbenější hrdina z celé serie... Ten luxusní proslov Raynora jak ji slibil že ji zabije tomu dal skvělou třešničku na dortě. Celkově šestá epizoda SC na mě působila neuvěřitelně... skvělý nápad zakončit SC BW zergy
  • Bacha spoiler, na games.cz se muzete dozvet veci o hrach!!
  • Trochu me mrzi, ze do toho porad cpou Raynora, ne ze bych jeho pribehovou linii nemel rad. Ale nevadila by me samostatna linie se Zerathulem, kde by Raynor byl pouze jako doplnek v nejake jedne scene :)
  • StarCraft je space opera nejnižšího levelu, ale rozhodně si na nic nehraje, čili mi to nevadí, daleko horší je to např. u Mass Effect, kde je to podobné, problém je, že u Mass Effect si hrají na něco na co nemají, takže to dopadá hůře než u StarCraftu...
  • Veskoslav
    Když už jsme to tak nakousli. Která je Vaše nejoblíbenější mise v Sc? Počítáme do toho jak SC+datadisk,tak SC II+datadisk:)

    Pro mě osobně je to tajná mise ze Sc II:)
  • Veskoslav
    Je to 4 roky stará hra, tak sorry, ale pokud jsi nehrál, tak nečti a nechoď někam, kde se řeší už 3. díl....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit