Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    test
  • xixixao
    To, že se stane Washington králem byla ve své době naopak velmi očekávaná a dobře přijímaná vize americké budoucnosti. Nemusel by se nechat přemlouvat temnými silami, stačilo by pár otců zakladatelů, kteří tíhli k monarchii (ostatně ta tendence je patrná v, dodnes fungujícím, americkém vládním systému).
  • Lawliet
    Co to má v té holi.. není to jablko? *1*
  • N7N7
    Jazz: Já si klidně počkám. Zatím jsem hrál pouze první díl a než dohraju ty další, tak už určitě bude slevněná Goty edice. Nepotřebuji hrát hry ihned po vydání.
  • Magister_Peditum
    Popravdě tohle mě zaujalo mnohem víc než základní hra. Když už kontrafaktuální historie, tak alespoň pořádná! *15*
  • Trol.diskuzni
    DLC, nebo LSD? Za obojí se platí, obojí je na h*vno!
    • Slyšels na Nově něco o LSD, že se s takovým nesmyslným přirovnáním tady musíš pochlubit, ovečko?
  • Zorro po té co naráz propíchne Tři mušketýry: "...přišel jsem vrátit krále Artuše na trůn."
    Bart: "Tý, jo, oživlej děják."
    Líza: "Ale ne je to celé špatně"
    Bart: "Hele, to sou ninjové!"
    *2*
    • Magister_Peditum
      Takhle nějak by šla popsat ta Ubisoftem tolik proklamovaná věrohodnost v sérii AC. Vis: "...základní hra se věnuje historii tak, jak se udála..." *1*
  • N7N7
    Kdo je chytrý jako já, počká si až na vydání GOTY edice se všemi přídavky. *3*
    • Jazz
      Pěkná logika. Nebudu čekat další 2 roky než to v ní vůbec vyjde, abych si to zahrál.
      • N7N7
        Pokud se na hru nemůžeš dočkat a můžeš si dovolit platit plnou cenu za originál a za přídavky, tak proč ne. Já ti to přeju. *3*
        • Jazz
          Proč je vůbec kupovat ?
          Pokud tu budou přídavky jak k Revelations, tak vážně nemám zájem.
  • "místo veselých Spojených států vytvoří drsné království" - ono upřímně ty první roky USA zrovna nebyli veselí. Vlastně na tom byla Amerika hůře než před válkou...
    • mno ono hlavně největší sranda byla že proti Britům bojovali hlavně kvůli tomu že měli moc vysoký daně a těsně potom co je porazili tak musela jejich nová vláda ty daně zase zvýšit a ještě ke všemu jim tam uvalila velkou daň na alkohol :D ( taky jim tam pak pár výběrčích díky tomu docela nevybíravě zavraždily )
    • ales.smutny
      Sarkasmus :)
      • ha! tak to pak jo *4*
    • Cahir
      Tak hlavně že měli tu svojí svobodu (až na černochy)...
      • To jo no, ale periferií byla Amerika ještě dost dlouho poté. A daně snad měli vyšší než za Britů co si pamatuji... *1*
        • s tým mainsteamom je to čím ďalej horšie, keď dneska hrajú aj 250 ročné múmie... *1*
  • Luxus, těším se *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit