Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro me jakozto amerikanistu to zni jako slibna legrace. Treba to predvedu i svym studentum :-)
  • Hm, sice mi to zní z historického hlediska jako blbost, ale z autorského hlediska by tam šel najít potenciál na zajímavý politický příběh plný zákulisních tahanic a dohod - ale v podání AC vím, že se maximálně dočkám toho, že Whashingtonovi nakecal nějaký "tfuj tfuj" templář ať páchá zlo a stane se králem.
  • Inquisitor
    Tohle mě dneska fakt dostává. Hra ještě ani nevzšla a už to bude mít hromadu oznámených DLC.
    • njn klasicka nenazranost... kazda hra co jeste nevysla a uz se ohani 10DLC co vydaji postupne aby titul nakonec prisel ne dejme tomu na 1300 ale na 3000 v konecnem dusledku se mi zhnusi jeste predtim nez vysla. Typicky dnesni humus. O obsah ztracim zajem jeste ani nevysel .)
      • Cahir
        Smejki a amaraoun to vysvětlil a ty přesto napíšeš takovou chujovinu... A ještě k tomu generalizuješ.
        • Vyjádřil svůj názor a já osobně s ním plně souhlasím. Takové moralisty a kantory bych opravdu poslal až tam. A pozor pod slovem datadisk si nepředstavuji dlc, to je pouze bonusový balíček s pár vychytávkama. Datadisk alepson dřív byl plně hodnotnou hrou s podobnou herní dobou jak originál.
          • Cahir
            To je jen primitivní generalizování... Jsou DLC (a stojí 10 dolarů), co nabízejí hodiny a hodiny gameplaye. Ty a kolega nade mnou prostě patříte k lidem, kteří mají tunelovité vidění. Problematika DLC je ale mnohem komplexnější a šmahem ruky ji zavrhne jen krátkozrakej člověk.
            • btw stejnym smahem ty zavrhujes nazory nekoho kdo to jim to nehlta. tak vcem je rozdil ?....... ja rozsireni her naprosto uznavam. Jen neuznavam nektere konkretni zpusoby podani...
              Podle me ses jen mega fanousek tohoto titulu a pres to nejede vlak :) Me tahle hra prijde porad dokola a presto sem se timhle stylem nevyjadroval, resim rady pouze polituku nenazranych prasatek :)
              a jako posl argument bych uvedl napr. nektere Indie projekty, ktere stoji min nez jedno tve DLC do oblibene hry a nabizi stejne tak dlouhe hodiny zabavy za naprosty pakatel :) Tomu ja rikam zajem o hrackou pozornost !
              Z tohodle je mi proste nanic, promin *11*
            • nesli* .. : l
            • ale ja bych jim to klidne postupne zaplatil :) jen kdyby na to nesly jak prasata .) docvaklo ? ne.
              Vydat dobrou hru, nechat hrace posoudit ze je opravdu dopra a nasledne jim nabidnout rozsireni... proc ne ?
              Ale jeste nic nevydat ale ukazat vsem ze uz maji hotovych 3 prdele! DLCcek... wow ! tomu rikam styl. Meli bychom si vazit dnesnich vyvojaru a specialne jejich marketingovych odd.... vid ? Tady bych si dovolil nesouhlasit. Verim ze si assasina plne uzijes i se vsemi pridavku.
    • To bude tim ze uz ji maj jakou dobu hotovou a asi se nudili *1*
    • Cahir
      Proč tě to dostává?
      • Inquisitor
        Protože je to celý postavený na hlavu.
        • smejki
          a to jako proč? i datadisky se odjakživa plánovaly už v průběhu vývoje základní hry. ale jak se to řekne a ještě se k tomu přidaj tři písmenka, už je voheň na klávesnici. navíc, jak píše amaroun, tohle plánování napomáhá lepšímu vyžití týmu. Ne každá jeho část je totiž v průběhu vývoje velkýho projektu vytížená stejně.
          • Ty seš dobrej troll. Tady jde o to, že DLC=Dělej Lopato Cáluj - mělo být původně jako bonus pro platící hráče a ne jako dojička která stojí průměrně 1/5 původní ceny hry. *11*
            Když si to sečteš, vyjde ti, že hry jsou mnohonásobně dražší než před lety a zároveň kvalitativně upadají. *7*
            • Tak jako sorry hosi, ale co byste jineho cekali od ubisoftu, pozamo ostatnich velkych firem. Jsou zkratka uz tak moc rozjety se svejma divizema zamestnancu, ze uz tam rozhodne jde vic o penize a udrzovani tyhle masinerie v pohybu a nazivu nez o samotne hry + vetrny neporazitelny mlyn jmenem piratstvi.

              Jinak receno, moje hul, je nad nima uz znacne prelomena, ciste protoze nesouhlasim s nesmyslnou a zbytecnou buzeraci platicich zakazniku, jednanim servisu a v neposledni rade cim dal min pro me atraktivni tituly.
            • smejki
              tak je nekupuj, já se taky se spoustou DLC nekamarádim, ale bejt přednasranejch ze třech písmen, když to přitom každej dělá jinak, je k mnohem víc k pláči než ten věčně proklamovanej úpadek herní produkce.
        • S tvého pohledu možná, ale s vedení firmy ne. Uvedu explicitní příklad: řekněme, že AC 3 je teď dodělaný a probíhá beta-testing, Hlavní hlavouni - art designeři, scénáristé ( ty jejich přesný pojmy si nepamatuji) už dávají dohromady koncept hmmm řekněme si Assassin's Creed: Bourbon exécution a designeři a programátoři nemají co dělat. Flákají se a pobírají plat za nic nedělaní. Tak se firma rozhodne, že v této době -prostě budou dělat dlc doku koncepty na nový díl nebudou připraveny.

          Je to asi zjednodušený, ale tak nějak to funguje
          • souhlasím s googlem. DLC trošku připomíná Knopflerovo Money for Nothing.
  • Robotron3
    To se mi nelíbí. Já bych spíš radši snahy o věrnější historii, než více vymýšlení si.
    • Ale vzdyt toho se taky dockas. AC3 se bude drzet reality. Vicemene.
      Ale tvurci meli zajimavy napad (me se libi), ktery ale do zakladni hry zakomponovat nemohli (protoze ta se samozrejme drzi standardni historie o demokratickych USA), takze to vydaji pozdeji jako DLC. Ber, nebo nech byt...
      • GlaDOS
        No já tedy v AC3 nějaké držení se reality ani nevidím.
        • Tak je to jen hra, ne učebnice dějepisu, je jen na tvůrcích jak si to upraví pro sebe. Navíc kdo může s jistotou tvrdit, že ví jak se dějiny odehrály *4*
      • Robotron3
        OK, DLC stejně moc nekupuju a nehraju, takže nechám být :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit