Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    test
  • xixixao
    To, že se stane Washington králem byla ve své době naopak velmi očekávaná a dobře přijímaná vize americké budoucnosti. Nemusel by se nechat přemlouvat temnými silami, stačilo by pár otců zakladatelů, kteří tíhli k monarchii (ostatně ta tendence je patrná v, dodnes fungujícím, americkém vládním systému).
  • Lawliet
    Co to má v té holi.. není to jablko? *1*
  • btw stejnym smahem ty zavrhujes nazory nekoho kdo to jim to nehlta. tak vcem je rozdil ?....... ja rozsireni her naprosto uznavam. Jen neuznavam nektere konkretni zpusoby podani...
    Podle me ses jen mega fanousek tohoto titulu a pres to nejede vlak :) Me tahle hra prijde porad dokola a presto sem se timhle stylem nevyjadroval, resim rady pouze polituku nenazranych prasatek :)
    a jako posl argument bych uvedl napr. nektere Indie projekty, ktere stoji min nez jedno tve DLC do oblibene hry a nabizi stejne tak dlouhe hodiny zabavy za naprosty pakatel :) Tomu ja rikam zajem o hrackou pozornost !
    Z tohodle je mi proste nanic, promin *11*
  • nesli* .. : l
  • ale ja bych jim to klidne postupne zaplatil :) jen kdyby na to nesly jak prasata .) docvaklo ? ne.
    Vydat dobrou hru, nechat hrace posoudit ze je opravdu dopra a nasledne jim nabidnout rozsireni... proc ne ?
    Ale jeste nic nevydat ale ukazat vsem ze uz maji hotovych 3 prdele! DLCcek... wow ! tomu rikam styl. Meli bychom si vazit dnesnich vyvojaru a specialne jejich marketingovych odd.... vid ? Tady bych si dovolil nesouhlasit. Verim ze si assasina plne uzijes i se vsemi pridavku.
  • Jazz
    Proč je vůbec kupovat ?
    Pokud tu budou přídavky jak k Revelations, tak vážně nemám zájem.
  • souhlasím s googlem. DLC trošku připomíná Knopflerovo Money for Nothing.
  • N7N7
    Pokud se na hru nemůžeš dočkat a můžeš si dovolit platit plnou cenu za originál a za přídavky, tak proč ne. Já ti to přeju. *3*
  • N7N7
    Jazz: Já si klidně počkám. Zatím jsem hrál pouze první díl a než dohraju ty další, tak už určitě bude slevněná Goty edice. Nepotřebuji hrát hry ihned po vydání.
  • Jazz
    Pěkná logika. Nebudu čekat další 2 roky než to v ní vůbec vyjde, abych si to zahrál.
  • mno ono hlavně největší sranda byla že proti Britům bojovali hlavně kvůli tomu že měli moc vysoký daně a těsně potom co je porazili tak musela jejich nová vláda ty daně zase zvýšit a ještě ke všemu jim tam uvalila velkou daň na alkohol :D ( taky jim tam pak pár výběrčích díky tomu docela nevybíravě zavraždily )
  • Cahir
    To je jen primitivní generalizování... Jsou DLC (a stojí 10 dolarů), co nabízejí hodiny a hodiny gameplaye. Ty a kolega nade mnou prostě patříte k lidem, kteří mají tunelovité vidění. Problematika DLC je ale mnohem komplexnější a šmahem ruky ji zavrhne jen krátkozrakej člověk.
  • Tak jako sorry hosi, ale co byste jineho cekali od ubisoftu, pozamo ostatnich velkych firem. Jsou zkratka uz tak moc rozjety se svejma divizema zamestnancu, ze uz tam rozhodne jde vic o penize a udrzovani tyhle masinerie v pohybu a nazivu nez o samotne hry + vetrny neporazitelny mlyn jmenem piratstvi.

    Jinak receno, moje hul, je nad nima uz znacne prelomena, ciste protoze nesouhlasim s nesmyslnou a zbytecnou buzeraci platicich zakazniku, jednanim servisu a v neposledni rade cim dal min pro me atraktivni tituly.
  • smejki
    tak je nekupuj, já se taky se spoustou DLC nekamarádim, ale bejt přednasranejch ze třech písmen, když to přitom každej dělá jinak, je k mnohem víc k pláči než ten věčně proklamovanej úpadek herní produkce.
  • Slyšels na Nově něco o LSD, že se s takovým nesmyslným přirovnáním tady musíš pochlubit, ovečko?
  • Magister_Peditum
    Popravdě tohle mě zaujalo mnohem víc než základní hra. Když už kontrafaktuální historie, tak alespoň pořádná! *15*
  • Magister_Peditum
    Takhle nějak by šla popsat ta Ubisoftem tolik proklamovaná věrohodnost v sérii AC. Vis: "...základní hra se věnuje historii tak, jak se udála..." *1*
  • Trol.diskuzni
    DLC, nebo LSD? Za obojí se platí, obojí je na h*vno!
  • Ty seš dobrej troll. Tady jde o to, že DLC=Dělej Lopato Cáluj - mělo být původně jako bonus pro platící hráče a ne jako dojička která stojí průměrně 1/5 původní ceny hry. *11*
    Když si to sečteš, vyjde ti, že hry jsou mnohonásobně dražší než před lety a zároveň kvalitativně upadají. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit