Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyjádřil svůj názor a já osobně s ním plně souhlasím. Takové moralisty a kantory bych opravdu poslal až tam. A pozor pod slovem datadisk si nepředstavuji dlc, to je pouze bonusový balíček s pár vychytávkama. Datadisk alepson dřív byl plně hodnotnou hrou s podobnou herní dobou jak originál.
  • Cahir
    Smejki a amaraoun to vysvětlil a ty přesto napíšeš takovou chujovinu... A ještě k tomu generalizuješ.
  • Tak je to jen hra, ne učebnice dějepisu, je jen na tvůrcích jak si to upraví pro sebe. Navíc kdo může s jistotou tvrdit, že ví jak se dějiny odehrály *4*
  • s tým mainsteamom je to čím ďalej horšie, keď dneska hrajú aj 250 ročné múmie... *1*
  • Zorro po té co naráz propíchne Tři mušketýry: "...přišel jsem vrátit krále Artuše na trůn."
    Bart: "Tý, jo, oživlej děják."
    Líza: "Ale ne je to celé špatně"
    Bart: "Hele, to sou ninjové!"
    *2*
  • njn klasicka nenazranost... kazda hra co jeste nevysla a uz se ohani 10DLC co vydaji postupne aby titul nakonec prisel ne dejme tomu na 1300 ale na 3000 v konecnem dusledku se mi zhnusi jeste predtim nez vysla. Typicky dnesni humus. O obsah ztracim zajem jeste ani nevysel .)
  • GlaDOS
    No já tedy v AC3 nějaké držení se reality ani nevidím.
  • smejki
    a to jako proč? i datadisky se odjakživa plánovaly už v průběhu vývoje základní hry. ale jak se to řekne a ještě se k tomu přidaj tři písmenka, už je voheň na klávesnici. navíc, jak píše amaroun, tohle plánování napomáhá lepšímu vyžití týmu. Ne každá jeho část je totiž v průběhu vývoje velkýho projektu vytížená stejně.
  • S tvého pohledu možná, ale s vedení firmy ne. Uvedu explicitní příklad: řekněme, že AC 3 je teď dodělaný a probíhá beta-testing, Hlavní hlavouni - art designeři, scénáristé ( ty jejich přesný pojmy si nepamatuji) už dávají dohromady koncept hmmm řekněme si Assassin's Creed: Bourbon exécution a designeři a programátoři nemají co dělat. Flákají se a pobírají plat za nic nedělaní. Tak se firma rozhodne, že v této době -prostě budou dělat dlc doku koncepty na nový díl nebudou připraveny.

    Je to asi zjednodušený, ale tak nějak to funguje
  • Inquisitor
    Protože je to celý postavený na hlavu.
  • N7N7
    Kdo je chytrý jako já, počká si až na vydání GOTY edice se všemi přídavky. *3*
  • To bude tim ze uz ji maj jakou dobu hotovou a asi se nudili *1*
  • To jo no, ale periferií byla Amerika ještě dost dlouho poté. A daně snad měli vyšší než za Britů co si pamatuji... *1*
  • ha! tak to pak jo *4*
  • ales.smutny
    Sarkasmus :)
  • Cahir
    Tak hlavně že měli tu svojí svobodu (až na černochy)...
  • Cahir
    Proč tě to dostává?
  • "místo veselých Spojených států vytvoří drsné království" - ono upřímně ty první roky USA zrovna nebyli veselí. Vlastně na tom byla Amerika hůře než před válkou...
  • Luxus, těším se *14* *3*
  • Pro me jakozto amerikanistu to zni jako slibna legrace. Treba to predvedu i svym studentum :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit