Přejít na výpis diskuzí

Příběhové DLC pro StarCraft II o devíti misích vás vyjde na čtyři stovky

2.12.2015 13:35
Adam Homola 32 příspěvků

Jedním z překvapení letošního BlizzConu bylo oznámení nových příběhových misí do StarCraft II. Datadisk Legacy of the Void sice hlavní příběh uzavřel (recenze), ale prostoru pro vedlejší dobrodružství je ve světě StarCraftu pořád dost. Využije toho ghost November Annabella Terra, kterou znáte pod zkráceným...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože? Dost drsná změna najednou začít přídavky k SC2 zpoplatNóvat njn nejdřív jednu hrou rozdělej na 3 a pak ještě platit za přídavky co doteď byly zdarma... klasickej Activision Bližidzard *11*
  • Redakce: Přídavky se budou dát koupit jedině digitálně, že? O žádném krabicovém vydání se nemluví, je to tak?
    • Spades
      Nic sem nikde nenašel, takže asi fakt jen digitálně.
      Ale výjimečné můžeš sehnat třeba cdklíče v kamenných obchodech.
  • Sarah se obětovala pro záchranu galaxie, Zeratul chcípl rukou Artanise..série skončila, už nemá smysl jí dále hrát...
  • kostejnesmrtelny
    Budou-li to mise podobně nápaditý a zábavný jako Templar's Charge (pohyblivá základna) nebo Rak'Shir (přetahovaná o vůdcovství Tal'Darim) z LoTV, nebo aspoň tak působivý jako závěrečnej onslaught v HotS, nemám s tou cenou nejmenší problém.

Bude-li to podobná vata jako ty tři mise uvolněný k předobjednávce, může si to Blizzard strčit *5*
  • Spades
    Jako už sem si to předobjednal.
    Sice je škoda, že v ceně není třeba hrdina do HotS, ale singleplayer SC2 vždycky vítám.
    Tím víc, jestli bude obsahovat více misí, jako mise za Novu a Toshe ve WoL.
  • ježiš a já si naivně myslel že to bude zadarmo *7* *1*
    • Asharak
      Asi si všimli že se jim to nevyplatí u Diabla tak změnili systém. Otázka je, jestli je to stejně obsahu jako třeba DLC pro Zaklínače.
  • single player u SC2 mě nezajímá, ale pro lidi co ano to určitě bude fajn, 400 jsem dneska dal za oběd pro sebe a přítelkyni a ještě byla nepříjemná a vypruzená protože měla blbej den, to si u těch 9 misí za 400 užijete určitě víc zábavy *1*
    • BangMeInBangladesh
      KRYTON: (Tlumeně) To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak navrhuji, aby od této chvíle byla další diskuse vedena těmi, co mají mozek větší než angrešt.
      • trhni si majzlíku *1*
  • alladjex
    Na booomu je reportován moc pěkný cosplay Novy
    http://booom.tiscali.cz/patecni-cosplay-nova-terra-ze-starcraft-ii-v-podani-lyz-brickley-269132
    • hroznej hlas, ale dobrej camel toe *1*

http://www.gameslife.gr/wp-content/uploads/2015/11/Lyz-Brickley-Nova-Cosplay-2.jpg
    • BangMeInBangladesh
      no ani ne
  • jako todle mi pridjde divny, jako 9 novejch pribehovejch misi za 400 kila je pro me ok. Ale proc to delaj ve trech balickach? to mi prijde dost divny, a dost me to stve.
    • DekkerDave
      Protože Activision-Blizzardu došlo, že 3x400=1200? *1*
      • Spades
        A proto prodávají za 400 všechny 3 balíčky dohromady?
      • Asharak
        takže 27 za 1200,- je lepší než 3x9 za 400,-? *7*
        • JohnyTheZik
          Ta vase matika je neskutecna, klobouk dolu :D

Je to 3x3 za 15 dolaru, resp. 22.5 dolaru (kupovany samostatne).. Ne 3x9 za 400, ani nejakejch 3x400 = 1200 (nevim, co tim chtel autor rict popravde)...
          Nebudte jak na novinkach a nejdriv si ten clanek prectete, kdyz uz se o tom chcete bavit..
          • Asharak
            Jo že jakoby na ní bylo něco špatně. *7*
            • Asharak
              Ty budeš matikář žejo.
            • JohnyTheZik
              Vzhledem k tomu, ze pracujes s vymyslenejma cislama (nejsou to 3 balicky po deviti misich, ale jen po trech), tak jen vyvozujes irelevantni zavery, takze vlastne ano, je to spatne.
  • Tohle se mi moc nelíbí. Nemam problém si zaplatit hru - jsem majitelem všech sběratelských edic SC2, ale cálovat teď opět za tyto malé přídavky se mi zdá trochu nemístné. *THUMBS DOWN*
    • Overwatch
      Nemístné? Za DLC si účtuje peníze drtivá většina herních firem...
      • Tak nevím,ta cennová politika je fakt divná. Za 900 jsem měl celé LofV,kampaň o 25 misích(?), spousta obsahu do Multiplayeru atd atd. Tady po mě chtějí za skoro poloviční cenu 9 misí. Když se na to koukla moje ˇučetní,tak mi doporučila si počkat,až to bude v za smysluplnější cenu *5*
    • Kr.Pa
      Tak si zaplatil 2500 za jednu kolektoru, ktera obsahovala 25 misi a 400 je ti moc za 9 mis?
    • Člověk při kupování sběratelek časem zjistí, že se mu "krámy" válej a nic z toho není. OST na cd? V době YT je to nesmysl jako bonus. Jediný co jsem z HoTS sběratelky využil byla podložka na myš. Je to jen dojení peněz z fanoušků, stejně jako tohle s Novou.
    • Mno já s Whiplashem celkem souhlasím. Nemám nic proti Blizzu, naopak mám jejich hry dost rád,ale k*rva 400 za pár misí, mi přijde celkem ojeb. No nic, tohle oželím nebo koupím za rok dva v nějaké svlevě za 2 eura..
    • gesto
      Když kupuješ sběratelky tak neříkej že 4 stovky jsou problém pro tebe :)
      • no doteď byly VŠECHNY PŘÍDAVKY A UPDATY do SC2 ZDARMA proč bych si měl myslet při koupy posledního dílu, že se od teď budou platit???
        • Spades
          Doteď žádné příběhové přídavky zdarma nebyly, o čem to žvatláš?
          A není to update, ty budou logicky zdarma vždycky.
    • Zdá se, že pánovi drží někdo pistoli u hlavy a nutí ho si koupit i produkt, za který se mu zdá divné platit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit