Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufam ze to bude opatchovany kdyz sem hral armu 2 po internetu tak me to vykopavalo a vsem to lagovalo
  • Tak se mi zdá, že budu mít zase co hrát *1*. Arma po netu a zadarmo?... kdy že to pustěj do oběhu?! *5*
  • Je to celkom zaujimavy pristup autorov ale neviem ci im to moc pomoze. Arma je dost specificky zaner a aj ked je to taky jednooky kral medzi slepimi pochybujem ze to nejak nalaka vela hracov na kupu plnej verzie. Skor mam pocit ze si to ludia vyskusaju ale zistia ze to pre nich nieje alebo ze za darmo si obcas zahraju ale full verziu si nekupia.
  • Mě se Arma po graficky strance zda chuda vim co rikam protože ji hraju na Very High detaily se vsim a stejne to neni nic oku lahodici jediny proc ji hraju je že tu neni nic podobnyho ohledne taktity a tak velky mapy ( koho napadne OF dragon rising nebo red river tak ty se jeste horsi) doufam že Arma 3 bude hezci.
    • smejki
      ArmaII není technologicky špica, ale graficky se to velmi blíží realitě. A například takové HDR efekty v Armě považuju za nejlépe zpracované vůbec.
      • Efekty a dalsie veci ma Arma 2 spracovane dobre, ale pre mna a mysli ze aj to Grubik myslel, je skor po stranke assotv strasne repetitivna. Vsetko je take recyklovane. Modely vojenskej techniky su prepracovane a detailne ale ostatne modely ako keby robil iny team, ina firma. Budovy, objekty proste vsetko sa moc opakuje a neni az tak prepracovane. Dediny sa podobaju jedna druhej a niekedy je dost problem sa orientovat.
        • nahodou, kde jinde si muzes dat prestrelku v typicke jihoceske visce a krajine.. to zadna jina hra nenabizi a asi ani nikdy nebude :)
    • Vypoj klávesnici a myš a zapoj si je do radiátoru a čum z okna, tam máš tu nejlepší "grafiku". Prý není to "oku lahodící "....
    • já ti nevim ale grafická stránka army II mě přijde na velice luxusní urovni :O kam se hrabou dnešní hry :O
  • Jak je na tom teraz pôvodná Arma? Už je to odladené?
  • lol editor misi tak kdyz sem ho zkousel tak byl dost zabugovanej nesli tam ani umistovat presne jednotky, dal sem tam bungr a natocil ho a kdyz sem dal test hry tak byl nekde jinde
    • editor misi je vporadku, musis si uvedomit nekolik veci.. to co umistujes na mapu jsou znacky treba desetkrat vetsi nez objekt ktery umistujes do mapy, druha vec je ze hra umistuje objekty tak aby nebyli v kolizi s necim jinym
      pokud chces objekt dat na presny souradnice a myslis to s misema vazne (nejen pro vyblbnuti) tak se musis naucit zaklady skriptovaciho jazyka army :)
      • skryptovani neumim, ale vkladat objekty nedelam poprvy, a ta kolize s objekty tak mi to blblo i u samotnyho objektu nebo i kdyz byli od sebe bvzdaleny 10m
  • ještě tu není zmíněno, že to bude kompatibilní s plnou verzí ArmA2, i když jen základní hrou, ne datadiskem a DLC, což je taky docela dobré
  • Pete.palis
    Dej bože ať mi pofárá o něco lépe, než tu co mám doma a budu maximálně spokojený!!;)

    jinak záběry hraní Army 3 z E3 (v jedné ze tří částí i potápění) :

    http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-arma-iii/716032
  • Prosím Vás co má být: hra nebude mít HD grafiku? Co si myslíte, že to je? HD, čili High Definition, je marketingový název pro standard rozlišení obrazu 1920x1080 pixelů. To jako, že půjde hrát jen v menší rozlišeních? Nemyslel snad autor NextGen grafiku? Což je spíš marketingový název, který by mohl vystihovat nějaké chybějící postefekty nebo menší textury ... NextGen ovšem není standard, takže to může být lecos.
    • ales.smutny
      Autor myslel to, co BI prezentuje: "minus the campaign, HD graphics and support for user-made addons and mods".
      • ted jsem si vlastne uvedomil ze HD defakto nic neznamena, rozliseni 1080p se oznacuje jako HDTV a nebo full-hd
        hd muze byt asi cokoliv, treba high definition audio - integrovana zvukovka od realteku
    • pravdepodobne to bude jako u DLC ktere vypustili "zdarma" kvuli kompatibilite multiplayeru s lidmi co si DLC nekoupili
      pokud se nepletu tak tyto dlc obsahuji demo kampane s nizkou kvalitou textur
      • USER47
        Ty lite verze obsahujou podle mě jen lowres modely a textury, ne kampaň. U PMC do toho lite downloadu celá kampaň pronikla kvůli nějaký chybě, ale bylo to tam myslím jen chvíli a pouze u jednoho z distribučních kanálů.
  • Idem sa vyblinkat na WC ked pocujem slovo ARMA je mi z nej na spatne.. Som rad ze som sa zbavil originalky za 15€ a zakydavat si miesto na disku a system Armou je uplna sialenost, musel by som byt padnuty na hlavu
    • Pete.palis
      to není Armou...běž se léčit s anorexií *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit