Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ArmA 2 mám, samozřejmě originál, ale i tak tenhle krok oceňuji, pokud to má lidem, co by jinak hráli pořád dokola jen CoD, ukázat jak vypadá pořádná vojenská simulace a pokud nebude obsahovat stejně chyb jako každý BIS projekt po vydání, tak by si tím mohli docela slušně rozšířit počty potencionálních kupců ArmA III, já se mezi ně ostatně počítám už teď
  • Miluju ty kluky *1* .
    • Aký ? Ty seě buzik ?
      • Jo jasně, a to ostatní taky, to ostatní taky . . . *3* . BIS je ještě jedna z mála firem, co si váží své komunity a umí ji naslouchat. Jasně, všechno není ideální, ale musím říct, že srdce militaristy nad těmihle zprávami vždy zaplesá *4* .
        • moje srdce militaristy zabili po resistance s prichodem army...
  • MishKonn
    Nebude mít HD grafiku? No, podle traileru vypadá jako ARMA 2, a ta je řádně "HD":))
  • Xcomik
    Já snad po dnešku budu věřit na zázraky!!!!!!
    ArmA 3 all gameplays! http://www.gametrailers.com/game/arma-iii/14986
    1:) Opravené pohyby postavy (typnul bych Ageia Physx v hlavnín roli)
    2:) Nové ovládání vozů včetně kolizních srážek (Ageia Physx v hlavnín roli)
    3:) Zajímavější pilotování letadla z gameplaye podstatně příjemější než předchozí)
    4:) Detailnější grafika (typnul bych Dx 10 v hlavní roli) hlavně podstatně reálnější
    5:) Neseká se to wtf! Na čem tu předváděčku asi dělali :P
  • Bomba...jen se bojim toho, že každý druhý voják bude mít v ruce MG a nebo reketomet.
    • Tohle neni Quake 3 arena :D
    • raketak je v arme pouzitelny jen na techniku a nez MG bych si vzal radsi snajpu :)
      tak jako tak bud maj mise autorem omezeny pocet zbrani a nebo ti nedovoli si vzit mg/snipu zaroven s raketakem
  • Rozhodně dobrý krok ! Stopro stahuji !
  • Tohle vypadá hodně dobře, minimálně jako zkrácení čekání na B3 to určitě vyzkouším.
  • pro free cd key musis tohle.
    kdyz das instalovat hru tak se ti otevre okno kde mas zadat klic . pak te to hodi na www.stranku a ted pozor. na ty strance cd key dostanes.
    mela bvy se ti otevrit tahle stranka: http://free.arma2.com/activation/
    vlevonahore mas napsanou tuhle vetu : Sign in using your account to activate Arma 2 Free! No credit card or sensitive personal data required to play!
    a pod ni vlevo
    Sign in open id facebook atd atd
    tak na jedno z toho musis kliknout ALE BACHA musis viz facebook nebo google mit ucet.
    pak by se ti uz melo otevrit automaticky okno s klicem. popripade na google nebo fb nejdriv odklikas par volovin a pak se ti to teprv otevre.
    jinak ke hre. nevim me moc do oka nepadla a to uz se ji snazim nejakou dobu. Na muj vkus je to az moc realny coz neni prome. ja mam radsi strilecky a simulatory podobnyho tipu co rychle odsejpaj. ale kazdy si musi udelat svuj nazor.
  • doufam ze to bude opatchovany kdyz sem hral armu 2 po internetu tak me to vykopavalo a vsem to lagovalo
  • Jak je na tom teraz pôvodná Arma? Už je to odladené?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit