Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    Dej bože ať mi pofárá o něco lépe, než tu co mám doma a budu maximálně spokojený!!;)

    jinak záběry hraní Army 3 z E3 (v jedné ze tří částí i potápění) :

    http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-arma-iii/716032
  • ještě tu není zmíněno, že to bude kompatibilní s plnou verzí ArmA2, i když jen základní hrou, ne datadiskem a DLC, což je taky docela dobré
  • lol editor misi tak kdyz sem ho zkousel tak byl dost zabugovanej nesli tam ani umistovat presne jednotky, dal sem tam bungr a natocil ho a kdyz sem dal test hry tak byl nekde jinde
    • editor misi je vporadku, musis si uvedomit nekolik veci.. to co umistujes na mapu jsou znacky treba desetkrat vetsi nez objekt ktery umistujes do mapy, druha vec je ze hra umistuje objekty tak aby nebyli v kolizi s necim jinym
      pokud chces objekt dat na presny souradnice a myslis to s misema vazne (nejen pro vyblbnuti) tak se musis naucit zaklady skriptovaciho jazyka army :)
      • skryptovani neumim, ale vkladat objekty nedelam poprvy, a ta kolize s objekty tak mi to blblo i u samotnyho objektu nebo i kdyz byli od sebe bvzdaleny 10m
  • nevíte co je s tou jejich stránkou "Arma 2 Free" když si zapnu instalaci tak to po mě chce klíč (pochopitelně) tak mě to nasměruje zdarma na http://free.arma2.com/activation/ jenomže "Nebyla přijata žádná data
    Stránku nelze načíst, protože server neodeslal žádná data." to mají chybu oni nebo já??? už jsem z toho fakt blbej ...a instalace neodpovídá protože nejspíš čeká na ten key od té stranky.......já už to hrál a v poho chtěl jsem znovu a vida nejde... nevíte co stím? děje se vám to taky?
  • kde se to stahuje ????
  • Mě se Arma po graficky strance zda chuda vim co rikam protože ji hraju na Very High detaily se vsim a stejne to neni nic oku lahodici jediny proc ji hraju je že tu neni nic podobnyho ohledne taktity a tak velky mapy ( koho napadne OF dragon rising nebo red river tak ty se jeste horsi) doufam že Arma 3 bude hezci.
    • smejki
      ArmaII není technologicky špica, ale graficky se to velmi blíží realitě. A například takové HDR efekty v Armě považuju za nejlépe zpracované vůbec.
      • Efekty a dalsie veci ma Arma 2 spracovane dobre, ale pre mna a mysli ze aj to Grubik myslel, je skor po stranke assotv strasne repetitivna. Vsetko je take recyklovane. Modely vojenskej techniky su prepracovane a detailne ale ostatne modely ako keby robil iny team, ina firma. Budovy, objekty proste vsetko sa moc opakuje a neni az tak prepracovane. Dediny sa podobaju jedna druhej a niekedy je dost problem sa orientovat.
        • nahodou, kde jinde si muzes dat prestrelku v typicke jihoceske visce a krajine.. to zadna jina hra nenabizi a asi ani nikdy nebude :)
    • Vypoj klávesnici a myš a zapoj si je do radiátoru a čum z okna, tam máš tu nejlepší "grafiku". Prý není to "oku lahodící "....
    • já ti nevim ale grafická stránka army II mě přijde na velice luxusní urovni :O kam se hrabou dnešní hry :O
  • tak to je super zprava. jsem hodne zvedav jak se to bude hrat. online jsem armu nikdy nehral, takze se dost tesim. snad se to podari...
  • Tak tohle rozhodně zkusím :)
  • ahoj hele poradte stahnul jsem si arma2 free a nainstaloval jsem patch 1,11 a když chci hrát po síti tak me to nikam nepustí a nemůžu ani vitvořit vždicky když se chci připojit nebo vytvořit tak me tam viskočí najaká tabulka s části nesmislná a je tam napsáno že mám špatnej klíč nebo co poradte co stim díky
  • Ja Armu 2 nehral, ale tohle mi prijde zajimave. Asi bych to vyskousel. Konkurence pro Battlefield 3. :) ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit