Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavne jsou ty hry moc násilne, ten bojovy prvek bych klidne vypustil a udelal bych to jako kombinaci prostorovych hadanek, skakani, adventury a sem tam nejaky souboj. deti a mladez nepotrebuji dalsi hru kde se porcuji nepratele a jsou tam hektolitry krve
  • Malleth
    Myslím že prince už by se klidně mohl vrátit. Spíš by měli dát na nějakej čas k ledu assassina.
  • minus ten poslední smajlík *1*
  • kostejnesmrtelny
    Pochopitelně.

    *s hrůzou v očích se pokřižuje*
  • Něco jako God of War ale s PoP by mohlo být dobré - Prince of Persia, který by se pořádně zakousl do Perské a Arabské kultury, protože her a podobných věcí z tohoto prostředí je minimum (jsou-li vůbec nějaké), takže by se s tím dalo dost dobře pracovat.
    Možná další takový reboot, jakým byla i novodobá trilogie PoP.
  • Jinak musím říct, že se mi nejvíc líbil první díl Sands od time... WW i TT byly taky skvělí...
    Velice mě překvapil PoP z roku 2008... jak grafickým stylem zpracování, tak i otevřeností hry, spolupráce špičkování s Elikou... fakt mě velice překvapil, protože když jsem z toho viděl nějaký videa z gameplaye a viděl jsem jak tam skáče s pomocí Eliky, jak s pomocí kouzelných sil lítá, skáče desítky metrů a běhá po zdech atd.... tak mi to přišlo dost divný, ale ve hře to vypadá naprosto přirozeně a zapadá to tam....
    K Forgotten Sands jsem se zatím nedostal....
    původní trilogie je už uzavřená, do ní bych už nevrtal, ale určitě bych byl pro pokračování PoP z roku 2008, které by bylo ve stejném stylu, a navíc by pokračovalo na děj a trošku navázalo na ten závěr, kterej tam byl.....
  • to jsem rád, že tady trošku rozebíráte ty konce PoP z roku 2008.....
    Já ho dohrál minulý výkend a ten závěr mi chvilku ležel v hlavě...?!?
    SPOILER.... společně s Elikou vyléčili všechny pole, porazili Tatíka, zachráníli svět.... ale posléze zase Prince stromy zničí, sice vzkříší Eliku k životu, ale ten hlavně strom na chrámu je zase zničenej a celej svět zase začíná pohlcoat temnota, přičemš princ s Elikou odchází pryč....SPOILER
    jak jste to kdo pochoipl, má to být nějakej konec do smyčky jak píše Thanos...? nebo prostě odchází úplně někam pryč, jakoby mimo tohle království, kam už ta temnota zasahovat nebude...? ale já sem myslel, že tam šlo o celý svět... tím pádem jakoby neměli kam jít né...? díky za jakékoliv odpovědi a reakce a vysvětlení...
  • Bez zahrání forgotten sands o nic nepřijdeš
  • Vždycky mi ukápne slzička když vidím Prince v bílím oblečení a s mečíkem v ruce. Prostě Princ z 386 je legenda to co udělal Ubisoft je jenom další hra, ale legendou se bohužel nazvat nemůže.
    P.S. neříkám že by Princové od Ubisoftu byly špatný, i ten Spin-off v podání AC neni špatnej, ale legendou se hra stává až časem u těhle her, co vychází každý rok se to ale nestane.
  • to jsi jenom ty asi krapet mimo. Že jsi něco nikdy neslyšel neznamená, že tak běžně nemluvíme :P :D
  • Doufám, že tim myslíš původní pop od mechnera. Jsem na to dost alergickej, když někdo nazve jedničkou sands of time.
  • qte
  • Moderní prvnky V TT...?
  • minus ten poslední smajlík *5*
  • Nového cellshadového prince jsem si nedokázal užít: otevřený svět mi přišel pro hru založenou na tomhle druhu pohybu úplně zhoubný, souboje mi přes zajímavou premisu přišly spíše nemastné neslané a v příběhu jsem se kvůli těmhle dvěma faktorům tak daleko nedostal.
    Ale píseční trilogii zbožňuju. První díl trochu trpěl na stereotyp, ale pohádkový příběh a tehdy revoluční soubojový systém to vytáhly nahoru. WW všem hrám dodnes ukazuje, jak má vypadat drsnej (ne emo, ne trapnej, ale drsnej) hrdina v drsnym světě a soubojový systém vypiloval se svou brutalitu k dokonalosti. A poslední díl si mě získal prostředím, dvojitým princem a krásně vybalancovanou hratelností i příběhem... sakra, asi si to celé půjdu zahrát znova!
    Ale v případném remaku už bych do písečné trilogie nepíchal. Princ myslím ukázal, že se dokáže dobře přizpůsobovat nápadům tvůrců: hrátky s časem, free run, souboje a hádanky, parťáctví s čarodějkou, obojí nápady s původní hrou nesouvisející, ale fungující tak dobře, že z toho v jednom případě byla celá trilogie. (plus jeden... jeden zapomenutej píseček) Věřím, že až přijdou na něco nového, dobrého, s pasující orientální tematikou, a ta určitě není vypotřebovaná, že prince znovu obživí, nového i starého zároveň, a bude to stát za to :) *7*
  • TheMachineXYZ
    Myslím že ten cellshadovej díl z 2008 se měl jmenovat 'Prodigy' ??? nebo to byl krycí název. Každopádně s ním pro mě taky prozatím skončila PoP série ... Mě osobně okouzlil i víc než trilogie i když jí mám taky velmi rád! 'Zapomenuté písky' sem nějak nemohl překousnout. Graficky docela pěkné ale na můj vkus dost sterilní a nehratelné!
  • Kuk, spoiler.
  • Pokiaľ ide o zakončenie PoP '08, tak to malo také "pokračovanie" cez DLC Epilogue, ktoré malo naozaj čudný koniec-nekoniec, (nemám funkciu skrytia textu, takže pozor)

    SPOILER kde Elika nechala Princa napospas Ahrimanovi s tým, že sa chce pokúsiť nájsť zvyšky obyvateľov jej mesta. SPOILER

    Naozaj neviem, či to chceli vývojári len násilne ukončiť potenciálnu novú sériu alebo iba dosť čudne vyvolať dopyt po možnom pokračovaní, ktoré je vlastne vylúčené samotným názvom DLC "Epilogue" :/
  • x_ander
    Předsedík a soudčík a je vyřešeno ne? :-D Jinak souhlas, ze slova "dovolenka" bych vědu fakt nedělal...
  • Vy v Praze máte nějaká pravidla říkající, která slova se nezdrobňují? Tak to je zajímavé. My, kteří se řídíme pravidly českého pravopisu, takové pravidlo neznáme. Jedině snad vzory předseda a soudce, ty se zdrobňují blbě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit