Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Až na to, hlupáčku, že já prvního prince hrál ještě na 386.....A jednalo se mi o srovnání s dalšími díly, kdy z Prince udělali opravdu něco nechutného.
  • až na to že princ byl vždycky pohádka, že ty jsi zrovna hrál jen tenhle emo díl je tvuj problem *6*
  • Veskoslav
    Pro mě osobně odešla série s WW. To byl nejlepší díl. Žádné buzzna princátko, žádné barvičky. Jenom smrt a temně rudá či černá. Pak už to šlo se sérií z kopce.
  • kostejnesmrtelny
    Za pokračování PoP (2008) bych byl velmi vděčnej, závěr (a příběh obecně) byl skvostnej a audiovizuální stránka neméně. Bohužel se Ubisoftu zjevně nedostává schopnejch game- a level-designerů, neboť jak zmíněnej díl PoP, tak všechny AC jsou stereotypní až běda.
    Takže do doby, než seženou kompetentní osoby na výše uvedený pozice, ať je PoP klidně u ledu... *5*
  • Přemýšlet asi ne, ale myslet určitě.
  • Já jsem narážel spíš na to, že WW je z roku 2004. Tudíž dnešní pubescenti jsou mimo obraz a deformovaní současným trendem stupidizace a zjednodušování her.
    Jinak kozy a krev zapříčinily udělení ratingu M, takže oficiálně to bylo pro dospělé *4*
  • "Go then my prince. But know this: Your journey will not end well. You cannot change your fate. No man can." *1*
  • kostejnesmrtelny
    Jo, a tobě bude patrně čerstvejch 16, když tak trapně péruješ ty "děcka".
    WW byl strašně pro dospělý. To se hned pozná podle spousty krve a kozatý prdelatý pseudogotičky v kovovejch tangách hnedka v druhý cutscéně *3*
  • kostejnesmrtelny
    V Sands a Warriorovi bylo potřeba přemejšlet?? Ech... *8*
  • rhaegar
    Doufám,že ne! Jelikož to byla nejvíce stereotypní pop hra a jediná,kterou jsem nedohrál.
  • Tady je velmi málo říkající video o novém projektu Ubisoftu.
    https://www.youtube.com/watch?v=bWhJOpHJwtk
  • Podľa mňa by mohli urobiť ďalšie pokračovanie PoP z 2008 (cell-shade), lebo malo to dosť otvorený koniec (asi zadné vrátka pre potenciálne pokračovanie) a nič v zlom, ale to DLC Epilogue vydané iba pre konzole (nie, nie som console-hater), čo malo tak dokopy 70-90 minút hrania navyše (čo viac si od DLC želať), malo úplne od veci koniec, čo vlastne ani nič neriešil... Tandem Princ v2 a Elika sa mi veľmi páčil :)

    A hoci mám piesočnú trilógiu (či kvadrológiu, ak rátame aj Forgotten Sands) veľmi rád a doteraz mám na ňu skvelé herné spomienky, ktoré si občas nostalgicky pripomeniem, myslím, že to je už uzavretá záležitosť - Princ sa už s tými Pieskami snáď navždy vysporiadal v Two Thrones.

    P.S. Marí sa mi, že dávnejšie tu bol článok, ktorý pojednával o potenciálnom cross-overi medzi PoP a AC (tuším, že jeden z assassínov, asi Altair, mal Princa od mala vychovávať či také niečo)
  • Ferdis2
    Čo sa POP Forgotten Sands týka, tak imho oveľa vydarenejšia bola PSP verzia. Asi to bolo tým, že pri tejto 2D skákačke nebili nezvládnuté produkčné hodnoty tak do očí a hru ťahala iba výborná hrateľnosť. Len škoda nevychytanej obtiažnosti, keď na jednom úseku to bolo celkom peklo. Ani netuším akým omylom som to asi na 50x urobil... *7*
    A pri cellshadovom princovi sa s Tebou nezhodnem. Dlho sa mi nestalo, aby ma koniec nejakej hry tak dostal. Takže za seba hovorím, že by som pokračovanie príbehu Princa a Eliky videl veľmi rád. A kludne i za cenu vačšej linearity a dnes populárnej filmovosti.... *4*
  • Amen.
  • rhaegar
    A dabing Monicy *3*
  • Legendární komba, legendární hudba.
  • Podle mě nepřijde novy dil dříve než si da pauzu serie Assassin's Creed
  • Tak Forgotten Sands byl takový pokus vrátit se ke kvalitě, ale zřejmě zasáhla "vyšší moc". Takže se z toho stala příliš jednoduchá záležitost. A paradoxem je, že herní "novináři" si dokonce dovolili označit obtížnost jako vyšší.
  • Pochybujem ze vydaju daco ako predosla trilogia dnesny hraci by to asi moc nehrali a vlastne skakacie pasaze v modernom kabate nahradila seria ac su lahke a zvladne to kazdy.
  • Je ti do 15 let, že? A o Warrior Within jsi ani nezavadil, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit