Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve starověké Persii byly populární rasta dredy?

    • GorSilverarm

      A co zkusit si o hře něco zjistit nebo cokoliv? Hraje se totiž za Sargona který je členem Nesmrtelných. Elitní jednotky kde nejsou jenom Peršané. Jsou to prostě elitní válečníci z celého světa. Od seveřana po africkou válečnici.

    • tuco

      Dready asi ne, nicmene v Mechnerove podani z roku 89 byl princ blondak, coz je z historickeho hlediska jeste mene pravdepodobne, a nevim o tom, ze by to nekdo resil. 

    • Persie byla plná dredatých charakterů z League of legends, to nevíš?

    • Chápem, čo chces povedať ale okrem názvu nieje na hre reálne ani zrnko piesku z historického hľadiska.



      • Jevo83

        "Ani zrnko piesku" je krasna referencia na Sands of time😁

    • A to ještě počkej, až se dozvíš, že ve starověké Persii nebyly ani mantikory 🤯

    • Ano. Ve zvrácených představách dnešních woke kultistů jistě. 

      • Jsou ti woke kultisti s námi v místnosti?

        • Jsou tu s námi v diskuzi. 😉

      • medveddd

        Ach ti woke kultisti nám narušují naše jinak hyperrealistické historické simulace. Hrůza :(

        • Woke kultisté by si měli stěžovat také. Hlavní hrdina není Afričan a přesto nosí dredy. Je to kulturní apropriace toho nejhrubějšího zrna.

          • medveddd

            No teda tak to je ale fakt zlý. A to jsem si myslel, že si to budu moct prostě zahrát a neřešit, jestli byly v Persii dredy, nebo jestli jsou ukradené z Afriky. (Kam mimochodem Perská říše zasahovala taky, pokud se nepletu.) Nehledě na to, že dredy a další formy zaplétání vlasů se nosily na různých místech po celém světě tisíce let nazpět. Je to vlastně taková hromadná kultuní apropriace, Ubisoft krade celému světu.

            • Když si to chcete jen tak zahrát a neřešit tak raději neotvírejte diskuze. 😛

              • medveddd

                Reakce na příspěvek:

                Já se na ně chodím informovat, jestli mám být pohoršen a kterým hrám se vyhnout pro jejich historické nepřesnosti.

  • demo jiz na Ubi Connect a na Epicu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit