Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Spíš bych se měl dokopat k tomu dohrát Skyrim.
    • BoB.2
      Dosahl jsem 40lvl a nějak mě to netáhlo dál. *9*
      • walltar
        Mě zase vadí ten sníh ... všude sníh, fouká a je zima. Doufám, že příští elder scolls bude někde v teple.
        • Ale, je tam teplo, jen je tam sníh, prostě jinej svět... jak by si pak vysvětlil toho těžkooděného rytíže v plátové zbroji, co se koupe u samoty v moři? *2*
          No právě žer je to na tom to super, když pak totiž najdeš místo, kde jsou listí a hlína a svítí/zapadá slunce, není lepšího pohledu *3*
          • walltar
            Jo když potom člověk dojde na tu planinu kolem whiterunu tak si chce lehnout a vyvalet se tam v te rašelině nebo vřesu nebo co to tam je ... Já jenom potom vylezu někde výš a okamžitě si vzpomenu na ten hnus co tu bude všude na chodníkách a silnicích v zimě a můj pocit ze hry je v tu ránu zničenej *1*
            • Jedna z nej lokací je na JV pod horou a kolem ní *3* A jinak ještě nějaké komunitní lokace, sem tam je něco super udělané, ale musíš pořádně hledat. Blbosti typu dovahkin house ktery ma vsude to samy (koarnu, alch ench a tak) mě sere třeba :)
        • to se mi právě na té hře líbí nejvíc, pochmurná severská atmosféra jak má být
    • smajdal
      není o co stát...dohraješ a nic se nestane
      • walltar
        Ono se u nějaké hry něco stane? ... Teda jednou když sem cosi dohrál tak venku začal ohňostroj, ale do dneška nevím jestli to bylo tou hrou nebo tím, že byl nový rok.
        • si na novej rok seděl doma a hrál hru?
          • Jaký lidi si myslíš že najdeš na games.cz -.- ..... patřím k nim
          • walltar
            Já na nový rok ven nechodím nic zajímavého se neděje......
            • A těch zbyvajicich 300+ dní taky není o co stát... *2*
    • walltar
      Taky sem ho pořád ještě nedohrál ... *1*
      • já ho třeba hrát ještě ani nezačal a vůbec mě to netrápí :)
        • Cahir
          Tak to seš největší!
          • ty jseš největší ... ale chuj *1* btw, nvm, proč mě za to mínuskujete, nebo to snad tady člověk musí hru povinně dohrát, aby nedostal mínuska ? Vidím, že games.cz komunita se zase ukázala v pravém světle.
            • nejsem žádnej trol, vy jste mě donutili takhle se vyjadřovat
            • trolle aspon si dej pravé jmeno děkuji
  • walltar
    Bude se to další DLC menovat Eragon?
    • Cahir
      Ne.
    • Budeš nadále žvatlat rádoby vtipné hovadiny?
      • walltar
        *6*
    • staci ked sa to bude volat Drakkan :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit