Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by dat Vvardenfell, ten uz maju vymodelovany z hry Morrowind.
  • Bohužel, musíš stáhnout mody... páč vývojáři nijak extra s komunitou nespolupracují. :/
  • tak by to chtělo nějaký bonus na zvyšování obtížnosti :) protože později už draci jsou jen další létající moucha, kterou zabiju :)
  • rhaegar
    Nechápu proč jsem tedy dostával tuny mínusu,když jsem to samé řikál dva týdny po vydaní.
  • Draci tam oblohu moc neovládají, stačí na něj zakřičet a leží na zemi bradou vzhůru. *1*
  • jo jo. Nahraj nějaký screenshoty. Taky by mě zajímalo, co se s tim dá udělat:-)
  • No jestli se rozhodnout povolit jakés takés létání na dracích, tak totálně rozm...darj celej ten lore víceméně....no samozřejmě oni si to okecaj, ale draci měli být prostě megapotvory, které jako jediné ovládají oblohu, teď tam může lítat každej třetí a kouzlo je pryč, oujé
  • rhaegar
    Tak postni screen... kdysi sem to hrál trvalo mě to docela dost dlouho než jsem všechno nastahoval a stejně to byl průměr tak ukaž to veledílo
  • myslis skyrim adult ?
  • trolo
    Dalsie DLC? dawnguard je stale locknuty, ceska verzia v nedohladne a english sa neda kupit/zohnat etc. great job cenega, great job.
  • Jedna z nej lokací je na JV pod horou a kolem ní *3* A jinak ještě nějaké komunitní lokace, sem tam je něco super udělané, ale musíš pořádně hledat. Blbosti typu dovahkin house ktery ma vsude to samy (koarnu, alch ench a tak) mě sere třeba :)
  • Cahir
    Že je něco špatně, jsem zjistil ve chvíli, kdy Skyrim naplno rozjel svůj "potenciál" v generování questů (wtf?). Tahle hra do puntíku naplňnuje heslo kvantita místo kvality...
  • walltar
    Jo když potom člověk dojde na tu planinu kolem whiterunu tak si chce lehnout a vyvalet se tam v te rašelině nebo vřesu nebo co to tam je ... Já jenom potom vylezu někde výš a okamžitě si vzpomenu na ten hnus co tu bude všude na chodníkách a silnicích v zimě a můj pocit ze hry je v tu ránu zničenej *1*
  • :DD Tak to bych se hádal. Mám nainstalované oficiální HD textury a k tomu kombinovaný mod plný textur třetích stran + překopaný konfig soubor a v něm nastavený vše na max včetně stínů a vody na 4K rozlišení + fxaa mod. => Na mé grafice HD 7950 mi to zabírá 3gb paměti a občas mi to padá k 25fps, ale ten pocit z té grafiky je naprosto bezkonkurenční, žádná hra na to nemá a Witcher 2 už vůbec ne!!! Zkoušel jsem i aplikovat ENB mod, vypadá to ještě lépe ale na této grafice je to už nehratelné. Skyrim je jedna z mála her se kterou se dá vyhrát a v pohodě se dá využít 6gb grafická karta HD 7970 ale spíše dvě při rozlišení 1920x1080.
  • Ale může, páč je modifikovaná/telná. *7*
  • Ale, je tam teplo, jen je tam sníh, prostě jinej svět... jak by si pak vysvětlil toho těžkooděného rytíže v plátové zbroji, co se koupe u samoty v moři? *2*
    No právě žer je to na tom to super, když pak totiž najdeš místo, kde jsou listí a hlína a svítí/zapadá slunce, není lepšího pohledu *3*
  • rhaegar
    Je samozřejmě Witcher 2,ikdyby měl Skyrim milion modů pořád nemůže konkurovat grafice Witcher 2
  • Nejhezčí RPG současnosti (s mody) *3* , teda až na nějakou část krajiny. (ob a mor neřadím)
  • Velmi pochybuju o nějakém velkém datadisku, který by obsahoval větší část Morrowindu. To by bylo skoro jako vydat celou hru a to se Bethesdě moc chtít nebude.

    Jinak rád bych se tam po těch staletí podíval. Velká část Morrowindu byla zničena, ale já pořád věřím, že ten můj malý domek v Seyda Neen ještě stojí. *1*

    Vůbec by nebylo marný se podívat do toho létajícího města.
  • Dlouho jsem se do Skyrimu nutil, až nakonec přinutil s tím, že když mě docela bavil oblivion, tohle bude taky. Jenže fakt nebaví. Trávit další hodiny a hodiny toho samého, co už jsem hrál, akorát v prázdnějším prostředí severských plání a spoustou, jak říkáš, prázdných dungeonů atd., to mi za ten čas nestojí. Při každém rozhovoru bych nejradši umlátil hlavu tomu, kdo psal dialogy. Trapnost, hloupost, předvídatelnost. Dokonce i u hlavních questů. Kdyby jen vedlejší. Tahle hra je ukázkový výsledek skvělého marketingu. Uráží mě, že se jí dostalo víc pozornosti než druhému Zaklínačovi, který je o několik tříd výš. Ach jo. Zase se někdy nech zlákat, blbečku:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit