Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vsichni jste umasteni 13lety KR3TENI s nazorem retardovanyho 5letyho ditete ... howgh
 • Ahoj,

  článek se mi líbil, dobře se to čte a i přes reakce lidí tady dole (v komentech) musím říct, že se s ním v mnohém můžu ztotožnit. Když se na to podíváte z právnickýho pohledu, můžete odsoudit dva lidi za půl sekundy (vojensky absolutně nepoužitelnýho) záběru. prohřešek. Jenže všechny ostatní pohledy mluví proti tomu právnímu. Jen běžná obecná mapa je větší zbraň, než z dálky natočená vojenská základna. co na ní ti Turci asi najdou? nějaký stroje? posádku? za půl vteřiny..? není pak snažší si něco vygooglit? https://www.google.cz/search?q=greek+army+vehicles&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=hv7TUs7kAYTDtAarz4CABA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=662#q=greek+army+vehicles&tbm=isch

  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_military_equipment_of_Cyprus

  a proč by to proboha měli prodávat Turecku, který je s Řeckem už pár let v NATO..

  zaráží mě proto zabedněnost komentářů tady dole, který se ještě staví za názor J.A.Nováka a nejraději by aby ještě lidi z BIS na Lemnosu zůstali.
  A děkuju panu Vávrovi za pěkné shrnutí přístupu ostatních národů k Čechům - trefné.
 • Pane Vavra, to ze nekdo ma od neceho ruzne kvalitni satelitni fotografie neznamena, ze by mel tolerovat fotografovani vlastnich vojenskych objektu ze zeme (a z daleko mensi vzdalenosti). A ostatne pokud jsou ty satelitni fotky tak skvele, proc jste je ti panove take nevyuzily?

  A proc se nam nepochlubitem ze ti stejni vam sprizeneni lide z BI produkuji i vyukovy software pro ozbrojene sily USA?

  Pravda je, ze mistnimu starostovy se to nelibilo (a me by se take nelibilo kdyby jste z realne podoby me vesnicky delal virtualni strelnici, byt jsem dlouholetym hracem) a jako prvni na to upozornil. No a recke urady prostrednicvim svych prislusnych organu cinily co dle zakonu mohly. Z urciteho pohledu nic nez skvela prace reckych uradu.
 • Pane Vávro, děláte super hry, ale s těmihle kecy o svobodě slova a demokracii se vraťte do USA v době studený války a do jejich propagandy. Jak vypadá svoboda slova a demokracie v praxi vidíme každý den, např. E. Snowden nám tyhle naivní představy 10-ti letého školáka (Vás) o vítězství pravdy a lásky snadno rozmetá. Platí zákony a ty se musí dodržovat, to je demokracie.. Kolik je vám let? ...
 • Tyhle články jsou tendenční výblitky. Dostali zákaz natáčet a natáčeli. Tak je zavřeli. Tečka.. Když ti někdo v americe třeba v kasínu nebo jinde řekne nenatáčet a ty budeš točit dál, jak asi dopadneš. Reflex je nejhorší časopis u nás, ale v tomhle má pravdu a že tady někdo kryje svoje kamarádíčky, to vypovídá hlavně o něm. Vadí vám piráti co kradou hry, ale nevadí vám podvodníci co bez povolení porušují zákon..
 • Wow, stejně brakovej článek jako ten v reflexu. Vávra je afektovanej.
  • Afektovanej možná, ale rozhodně původní článek o hodně předčí v tom, že je oprávněný.
 • Jediné, co mě na článku opravdu překvapilo, bylo, že autor vůbec někdy považoval časopis Reflex za kvalitní periodikum - už z názvu vyplývá, že půjde o sebranku čistě subjektivních názorů jednotlivých autorů na různé události. Bohužel je navíc polovina článků socialistickou agitkou a zbytek bohapustým blábolem bez jakéhokoli zakotvení v realitě, jako například ten zde kritizovaný od pana Nováka.
  • Aha, tak jsem dočetl do konce a musím reagovat sám na sebe - před 20 lety jsem Reflex nečetl, tak to třeba bylo lepší, cose mi ale dostalo do ruky v poslední době (párkrát ho někdo z rodiny dostal v autobusech Student Agency)
   • mělo opravdu nízkou kvalitu (pan Vávra si tedy nevymíšlí a je právem zklamaný z úrovně časopisu).

    Omlouvám se za rozdělení do více příspevků, nebylo to schválně :-)
 • To je něco neskutečnýho, půl vteřiny !!! .... z veřejný silnice !!!.... navrhuju každýmu Řekovi co potkáte dát pár facek, by se jim v tý makovici rozsvítilo.... a ten senilní pospávač !!! nadává jim do blbců místo toho, by nechal prošacovat každýho Řeka co sem strčí frňák - určitě by se by se pár fotek našlo a šlo by je vyměnit....co si to sakra dovolujou za Evropský peníze si nakoupí armádu zadluží se protože se jim nechce makat ještě budou takle vyskakovat...
 • Jogurtik najskor si daj tu namahu a zisti si kto na tomot svete vyvoláva vojny a kto do zbrojenia vklada ciastky za ktore by svet mohol zit bez hladu a smadu.
 • nevím jestli už to tu nezaznělo, diskuzi jsem nečetl, ale Arnošt Hrad nebyl vojín, ale četař: http://cs.wikipedia.org/wiki/Arnošt_Hrad

  Jinak pěkný článek, souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit