Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lotr
    No jo proč neprodávat špatný mód za plnou cenu AAA hry.
    A proč je špatný?
    Policie vs zločinci. Hraní ve stylu BF. Pořád nic? Nedochází proč je to hrůza?
    1. naprosto nerealistické. Policie s rotačním kulometem?
    2. je to prostě kravina. tak hrozný zážitek z hraní jsem už dlouho neměl. Auta jezdící 60 mil v hodině. Vrtulníky které jdou sestřelit pistolí. Brokovnice zastupuje odstřelovací pušku. Policie má rotační kulomet!
    Prostě vzali vše co bylo na BF zajímavé (ano tančíky a spol.) a udělali z toho Call of Duty bez špetky zajímavosti které Call of Duty v MP má.
    Tak úžasnou snahu podojit skomírající značku jsem již dlouho neviděl.
    "uděláme rychlovkašku alá mód pro BF a prodáme jí za 70 dolarů"
    • Plus BF byl vždycky o destrukci a tady se jaksi u toho slavného Frostbiteu vytratila. Větší destrukci má snad i novej COD *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Lotr
        Tak to bacha. Spíš to posunuli na nový level. Při hraní tohoto paskvilu hrozí akutní destrukce PC.
        Frustrace nad pitomostí vývojářů vám bez problémů rozláme klávesnici.
        • Asi jooo,destrukce nabírá realistických rozměrů. Tak to má být,nač dělat nový engine,když stačí udělat hru,která člověka tak vytočí,že si rozmlátí PC! *1* *1* *1* *1* *1*
    • Veskoslav
      No sice se hry jako takové nechci zastávat. Ale Mexická či Francouzská policie má těžké kulomety a rotační kulomety ve výbavě.
      • Chim
        Mno nevím, když jsem viděl naposledy francouzskou policii v akci tak přijeli na kolech a jako střelbu používali ostré argumenty.
        • Jack1947
          Co naše poolicie, to není výsměch. *7*

          Furt lepší než mustr USA- nejdříve střílíme a pak se ptáme (mrtvého) ... No ale zase tamto funguje a strach je jedinou zbraní proti... echm tomu co tam tropí desperáti.
        • Veskoslav
          To je sice pravda, ale speciální síly policie Francouzské republiky mají vozidla vybavena rotačními kulomety. Byly i na dnech NATO v Ostravě v roce 2008 myslím. To, že díky pseudohumanistům a jiným pičounům jsou "klasičtí" cajti ve Francii tak nebezpeční, že největší nebezpečí hrozí, když tě tím kolem srazí.
          • Chim
            No právě. Reálné využití (naštěstí ne použití) rotačního kulometu je pouze na přehlídkách *1* .

            Ale jo, věřím že je někde ve skladech mají, jen to reálné použití jaksi moc nepřipadá v úvahu.
            • Tak proč je nepoužili na ty tři dementy co vyvraždily tu redakci? *7* Beztak si je někde vypůjčili,aby si o nich lidi nemysleli,že jako zbraň používají leda tak bílou vlajku *1* *1*
    • Jack1947
      When money talks... to je komické no že pistolka zabije pilota a díky tomu spadne vrtulník.
    • oktavius66
      Slyšel si někdy o akčních filmech ? Tam týpek sestřelí vrtulník i kamenem... Filmy jsou taky nereálné, spousta lidí si až zakrývá oči nad těmi přeháňkami, ale... baví tě to a chceš vědět co bude dál. Takže tam moc rozdíly nejsou. Je sposta filmů, kde policie má rotačáky, raketomety a spousty dalších pěkných hraček.
      • CoD býval akčním filmem ne Battlefield. Jenže Battlefield už je vlastně taky CoD, takže vlastně v pořádku... *7*
      • Chim
        Vrtulník sestřelený kamenem? ...rozhodně mě něco takového nebaví a nechci vědět co bude dál.
        • oktavius66
          Ale tak to byl jenom hloupý příklad... Jenomže ve filmech jsou takové blbosti.
          • Chim
            Jsou ve filmu blbosti? ...rozhodně mě něco takového nebaví a nechci vědět co bude dál.
  • Ať přidají civilisty a ukážou, jestli dovedou hru patřičně oživit. Jinak tomu chybí setting, protože jestli se hra odehrává v liduprázdném velkoměstu (takže nejspíš postapo nebo nějaká schýza), pak se nabízí otázka, proč se někdo vůbec zabývá vykrádáním bank a sháněním něčeho tak zbytečného, jako jsou peníze.

    Princip Hotwire režimu jsem pochopil, logiku nikoli.

    Conquest zůstal z čirého srabáctví a snahy nenaštvat fanoušky BF série, kteří se nestačili naštvat u předchozích dvou dílů.

    A někdy si nechám vyprávět, proč je ta hra (potažmo Frostbite) tak hardwarově náročná. Když se tomu na detailech i na rozlišení vezme všechno, pak zbude jen rozlehlá mapa, jakžtakž zničitelné prostředí a vzhled druhého Quaka. Přesto se to na pár let staré sestavě sotva hýbe. A to je věc ještě ulehčena tím, že se neřeší umělá inteligence.
  • Nerad to říkám ale zdá se mi, že poslední CoD je lepší než tahle hovadina *16*
    • njn taky jsem prehodil vyhybku
  • Tak snad ta 16 věc bude, že to zruší a začnou dělat hry.
  • Mě se to vůbec nelíbí, nechápu proč to kupovat.
  • Konec...v návalu emocí odinstalováno. Děkuji, nechci! MAX RAGE.
  • Kozy
    Tuhle hru může "zachránit" jedině singleplayer.
  • Vím, že na BF4 tady hodně hráčů nadává, mě osobně se líbí víc a víc a přiznejme si, po roce oprav, je to skvěle hratelné, lepší než BF3 (ačkoliv bych to dříve neřekl). Nedalo mi to a stáhl jsem si BFH a zkusil to. No upřímně dojmy jsou velmi rozpačité. Zapomeňte na Rainbow Six nebo SWAT 3/4, tohle je takový datadisk, v podstatě se dostavilo dejavu že hraji BF4 v policejní uniformě. Bohužel tempo hry je šílené a pocit alá RB/SWAT se nekoná. Vážně nevím zdali to stojí za koupi ale jsem rád, že je otevřená beta a člověk si tak může vyzkoušet co ho čeká a (ne-)mine. Battlefield 4 je proti tomu mnohem, mnohem lepší. A upřímně zlatý Battlefield 4. Fakt nic ve zlém, třeba to BFH vyjde ale bohužel je to šíleně akční...přitom stačilo tak málo, zpomalit pohyb, vyhodit zbraně jako RPG,...a donutit tak hráče hrát více takticky. Promarněná šance.
    • co vím, tak rpg vyhodili, ne?
      • matt
        Ne.. Sice si ho nemůžeš hodit do výbavy a vyspawnit se s ním, ale můžeš ho sebrat na mapě.
  • Ako freeware mozno. Inak je to zlatanina Counter Strike, GTA a BF. Prehnane rychle, pri dead screen v 70 percentach pripadoch nemate tusenia, kto Vas dal dole a ako. Mam odohratych vyse 2000 hodin BF a 900 hodin Planetside 2 ale toto je ine. Divne, neplynule, uz az prilis arkadovite a po 20 odohratych hodinach u mna prevlada skor pocit rozpacitosti ako zazitku z hrania. Za mna NIE.
  • je to megashit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit