Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Série Legacy of Kain stála vždycky na příběhu a skvěle vykreslených charakterech. Proto se stala tak oblíbenou a má tolik věrných fanoušků... Může mi někdo z pánů vývojářů vysvětlit, pro koho dělaj tenhle paskvil?
  • Přemýšlel jsem, že bych si zahrál Soul Reaver hry, ale potom jsem četl, že příběh není ukončený, což mě odradilo. Nejsem si ale uplně jistý, takže se zeptám i tady: Je příběh v sérii uzavřený, nebo končí poslední díl nějakým cliffhangerem?
    • Příběh LoK je v podstatě kruh, člověk často zná pouze následek z minulého dílu a dozví se příčinu v dalším. Defiance děj více méně uzavírá, žádný cliffhanger se nekoná ale je tam prostor pro pokračování. Nicméně LoK je hra vyloženě o příběhu, takže mi účel čistě multiplayerového "pokračování" uniká.
  • Pořád to zní jako prvotřídní sra*ka *9* Já se roky těším na nextgen Soul Reavera a oni přijdou s timhle. Vedle Prince of Persia a Zaklínače moje nejoblíbenější série a skončí takhle? Co mi pak zbude? *9*
    Ještě tu je možnost, že se prokecl multiplayerový dodatek k nové LoK hře, o které mlčí. Spíš ale asi ne. *13*
  • Jack1947
    Konecne neco, co nebude MOBA ... jeste ze zdravy rozum (nekomu) zustal.
  • Na tom obrazku je zeratul vs kane??
    • Soul reaver teda rieka duši je kde Razijela zhody Kane, aby ho popravil, ale nestalo sa, tak a dalej ti to prezradi hra.
    • To je Soul Reaver, mudlo.
      • Pokud vím tak soul reaver je ten meč. Takže je tam Kain a Raziel
        • Raziel: The two become one... both Soul Reavers... together... and the Scion of Balance is healed... And I am not your enemy... not your destroyer... I am, as before, your right hand...! Your sword...!
          Takze asi tak. Mudlu je tu vicero.
        • God-of-War
          No.. Raziel je vlastně i ten meč... Je to krapet zamotaný:D
          • Znalec :)
  • "Naštěstí zůstane násilí"
    A pak si lidi nemají myslet že hráči jsou maniaci.
    • kickasl
      stejne jako v knizkach a ve filmech se tu nikomu neublizuje a nevidim na takovem fiktivnim nasili nic spatneho
      ono je to vymyslene, nemusis se bat
      btw. vsichni jste blazni jenom ja sem vlacek s kridly
  • Ja tomu nerozumiem. Séria Legacy of Kain má veľkú silu v príbehu a oni radšej urobia nezmyslený multiplayer :( ktorý nemá ani pevne stanovený žáner - sorry, ale zatiaľ to vidím ako "total fail"

    PS:Robia remake na Abe's Oddysee, Broken Sword sa vracia ku kreslenému 2D - len pri LOK si zmysleli že toto bude lepšie než remake do p... *16*
  • BoB.2
    Slyšeli jste tu ránu, to mě spadl kámen ze srdce.
  • God-of-War
    Diky bohu!!!
  • axell1990
    Autor byl asi trošku roztržitý když to psal, v prvním odstavci : ", byť pořád úplně přesně víme o co půjde. " asi mělo být nevíme.
    První věta druhého odstavce "dsotat" místo dostat.
    Poslední odstavec : "náznekům" místo náznakům a netušim co je toto : "předěmům" .
    • předělům? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit