Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LOOOOOL ja tu hru nenormálne chceeeem a ona vyjde rovno na moje narodkyy!!!!! uz viem co chcem na narodeniny!!!!!!! *1* *1* *1*
  • Veskoslav
    O dva dny později narozeniny, dárek jak stvořený. Jediný prů*er vidím ve zkouškovém:-D
  • Odulin
    A tak já si taky vejsknu...juchů. Sice už to nemá takový koule, jako když vycházela dvojka, ale i tak se těšim, co by ne.
  • Ethy
    Joooooooooooo!!

    Redakce: Neberte si to nějak zle, ale hlavně ať to po vydání prosím zrecenzuje Tukan!! Co jste se o tom tehdá bavili v podcastu, tak je snad on jediný který hrál Diablo i v dalších letech, ba dost možná jediný kdo ho dohrál víc než jednou a na těžší obtížnosti. Chápu, že vám do toho nemůžu kecat, ale vím že se u vás v redakci o Diablu neradi bavíte, tak bych nechtěl aby se to odrazilo na recenzi, děkuji *4*
    • sleepless
      Diablo bude recenzovat clovek, ktery s predchozimi dily ma zkusenost, idealne velkou. A jednoho takoveho mezi sebou mame. Obecne se na na recenzi nedava hra k nekomu, komu by dany zanr nebo serie nebyla alespon nejak blizka. To, ze zrovna Diablo nebude recenzovat Pavel, Lukas, Ales, ja nebo treba Martin, na to si klidne muzes vsadit :)
      • Trol.diskuzni
        Zaplaťpánbůh, to by to zas dopadlo... Grygar se neumí ani naučit ovládat Gothic, Smutný věčně písálkuje senzacechtivé články o AC a ME, Pavel láskuje SW:TOR, Bach hrál WOWko a vy jste prostě boss. *1*
  • Ataker
    Hlavně kvůli této hře jsem si koupil nový noťas... nemůžu se dočkat
    • Novy notas neni potreba, mam dvoujadro 2.4ghz a HD 5470 a beta kraaasne slape.
      • Pravda, d3 je na hardware veľmi nenáročná hra. To už človek musí fungovať fakt na starom stroji aby kvôli d3 upgradoval. *2*
        • Ataker
          no já sem na starém stroji fungoval :) takže upgrade byl už třeba
  • Hmm digitalni verze primo od Blizzardu za 59.99€. Hold klasicka krabicovka o 200 kc levnejsi to jisti :)
    • Core
      Krabice (sběratelská), je holt krabice (sběratelská) *1*
      • Já mám nejraději věci zadarmo a tak si to Ďáblo stáhnu s uložto, až mi kámoška pošle link s facebůůůkůůů, BLÉÉÉ
      • a co jste cekali? fanousci diabla jsou takovi fanatici, ze to koupi i tak, ale tahle cena uz je "smrtelna"
    • kostejnesmrtelny
      Ty krááávo...60€ za digitálku????
      Amazon.co.uk má krabicovku za 33 GBP. Já bych blil... *11*
    • 60 ecek, ty koky
  • Hell Yeah!!!:-)
  • kostejnesmrtelny
    Pozéři, můžete začít! *5*
    • kostejnesmrtelny
      Jóó, mínusy jsou dobrej začátek, ale máte na víc! No tak, postujte! Dejte najevo jak jste cool, jak Diablo nežerete a udělejte to přímo pod článkem, co se Diabla týká (tím tomu dodáte na důvěryhodnosti)! Třeba to dotáhnete i na titulní stránku *14*
      • trapny vykrik do tmy? to jak si cool se tu snazis predvest jen ty ;)
  • oh happy dayyyyyy *1*
  • Jděte s s tim do .Já chci Grimrock!
    • Já to mám už stáhlé z rapidu a hra nic moc, ale de to.... jako ten Grimrock...
    • sleepless
      No, Grimrock vyjde jeste driv nez D3 :) http://www.grimrock.net/2012/03/02/weekly-update-and-release-news/
      • MrSanta
        JUCHÉÉÉÉÉ. O tomhle má být zpráva na hlavní stránce, Herr šéfredaktor *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit