Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    No to je dost!!!!! Bych asi jinak vyrostl *14*
  • Qub4_honor
    Rozhodně se na to moc těším, jen už jsem se za ty léta co to slibují asi stal skeptikem, takže tomu, že to vyjde v toto už několikáté stoprocentní datum uvěřím, až to bude hezky koupený a ponese se domu *4*
  • dopadne to stejně jako vždycky, dělá se kolem toho strašný hype.... to znamená že přijde zklamání a hra nebude moc dobrá. kdyby radši udělali pokračování skvělého NOXe
    • Core
      Pozor! Pamětník NOXe od Westwood Studios (budiž jim země lehká). Tuhle gamesu jsem dohrál několikrát a i v současné době se hřeje na mém hdd. Po letech jsem dokonce ještě schrastil originál. Vítečná hra! Pokračování bych bral všemi deseti, ale ne ve 3D. Pokud by byl někdo ochotný zpracovat další díl v enginu z jedničky byl by to splněný sen. Teď ještě uvidíme, co se odhalí na stránkách kolem Baldurs Gate, kde běží jakýsi odpočet...
      • Tu je dalsi ;-) ja mam NOX za sebou 3x.. Inac ho berem ako jediny co ako tak konkuroval D2 + LOD (Titan quest ma priznam sa zacal hnusne nudit asi v polovici)
        Ale D3 proste musim mat.. z nostalgie som skusil zas roohrat mojho palata na hell.. ale na 24" pri 800x600 mi zacali blbo ubiehat oci... kiezby som sa dockal nejakeho patchu na 1900x1200 :-)
      • Nox zná hodně lidí, až mě samotného překvapilo kolik (v různých debatách s hráči). Sám jsem ho dojel za mága.

        Co se týče BG, neočekávám novej díl, spíš HD remake prvních dvou. Pokud to bude opravdu trojka, tak bouchnu šampáňo.
        • Core
          Já se obávám, že v případě BG půjde buď o remake na nějaký nový systém (tablety apod.) nebo o hru z universa BG. V trojku nevěřím a stejně tak jsem skeptickej, že by se našel nějaký staromilec s XY milionama v kapse, který by se vrhnul na old-school BG v infinity enginu (což je mé největší přání).
          • Bg na ipad/iphone. *1*
      • mě teď potěšilo vydání módu Icewind Dale pro NWN2
    • Jelikož hraji betu, tak tě můžu ujistit, že to zklamání není, naopak je to naprostá špica.
  • genki.sudo
    Hneď som si to i kúpil cez BNet.. CU @ RELEASE ! :P
    • frajer
  • To jsem teda zvedav... vsechno zautomatizovano, zadny bodiky na rozdavani, zadny lahvicky na ozdraveni (jen health orby)... postavy jako deamon hunter... mno jsem fakt moc zvedav.
    • Kdyby jsi hrál etu, tak by jsi věděl, že tam je lahviček více než dost. Budování postavy je ted mnohem lepší a místo rvaní bodů si můžeš tvořit buildy jaké se ti zlíbí a tak měnit styl hraní kdykoliv se ti zachce. To je pro hratelnost zásadní věc a je to rozhodně přínos.
      • To je argument kterej jsem si uz vyslechl od kamarada co prave betu hraje ale mne se proste libilo mit specializovane postavy se vsema synergiema apod. proste mi to prislo ze to tak je spravne a ma to tak ve spravnem RPG byt. Nechci se hadat a nerikam ze je to spatne to jste me pochopili nespravne jen jsem na to proste zvedavej. Nerad bych aby to bylo jen o dropu/lootu (rikej tomu jak chces) a to si jeste budes moct nakoupit na aukru predmetu hezky za penizky.
        • To mi už boli špecializované postavy, keď bolo v každom classe len pár dobrých buildov, ktoré boli tak ako tak postavené na pár "uber" unikátnych itemoch.

          Pričom pri každom charaktere trebalo "napumpovať" stále tie isté atribúty a tie isté skilly a teda v rámci buildov boli všetky postavy rovnaké. *7*
          • Tohle mi presne taky rikal. Na kazdou postavu minimalne 2 - 3 a pochybuju ze se situace s par "uber" unikatnima predmetama nebude opakovat protoze aukce a protoze skillove runy.
            • Situácia sa určite bude opakovať, hnacím motorom hry má byť práve získavanie stále lepších a lepších vecí.

              Čo sa týka skillov a atribútov - mne osobne je úplne jedno, či mi hra za level pridelí x bodov do atribútu/skillu, alebo si ja tých x bodov každý level manuálne pridelím stále do toho istého atribútu/skillu.
  • no nebudu kupovat napred, nejdriv si pockam, jak se jim to povedlo-nepovedlo a neco nactu v recenzich a forech. preci jen mam jednicku a dvojku moc rad a nerad bych si privodil psychickou újmu *15*
  • jak takováhle zpráva dokáže zlepšit náladu to by člověk ani netušil
    diablo here i come
    • Core
      Mám nutkání si nainstalovat dvojku a připravit se na pekelné hordy... ale mám rozjetý Planescape: Torment. Nicméně do 15. května jej domlasknu. Radost mi už nemůže zkazit nic.
      • Mám 2 měsíce na to, abych vyčistil disk od všech těch kravin co se troufají nazývat hrami, ta pořádná příjde 15.května a do té doby musí být všechen nehodný bordel pryč.
        • heartless_cz
          Já kvůli tomu plánuju koupi celého kompu....takže to plánuju už víc než rok :D
          • No tak kvôli d3 nový komp rozhodne nekupuj, na kamošovej c2d e8400 s gtx 460 to išlo na max (1080p) takmer vždy na 60 fps. A keď to nešlo na 60 fps, tak myslím, že to bola skôr chyba odladenosti bety ako toho, že pc je slabé, lebo ani cpu ani gpu neboli vyťažené na 100% (v podstate nikdy).

            Inak po fórach vypisovali ľudia, ktorým to ide na intel hd3000 na 720p medium s 30-35fps, takže asi toľko k hardwarovej náročnosti d3. *3*
            • Líbí se mi optimalizace, a navíc...kdy bylo Diablo o grafice ... *3* I kdybych to musel hrát na nízké detaily, stejně bych pařil *5* *14*
    • 12345678900123456789
      hned nastoupi armada diablo hateru, ktera se ti pokusi radost zkazit
      • genki.sudo
        Who gives a sh*t ? :D
  • Trol.diskuzni
    Konečně pořádná hra po té frašce s ME3. Bohužel redakce Diablu nefandí, takže 10 článků denně od Smutného a spol. nehrozí... *6*
    • Hairy_Ass
      Jelikož Blizzard není zas tak hrrr do zveřejňování 90% herního obsahu před vydáním, jako jiná studia, tak se může zdát, že těch článků bylo zatím relativně málo, ale vzhledem k tomu, jak dlouho se o Diablo 3 mluví, jich rozhodně bude celkově mnohonásobně víc, než kolik jich bylo o ME3 a AC3 dohromady. *3*
      • Trol.diskuzni
        Doufejme tedy! *4*
    • kdyz bylo neco zajimavyho na uverejneni tak to sem dali. nemyslim ze by diablo jakkoliv odstrkovali
    • Core
      Já ti nevím, trolle, ale mě přijde, že o Čertu víme už snad úplně všechno... Navíc 15. květen je tu coby kamenem (po Diablovi) dohodil...
      • Trol.diskuzni
        O ME3 nebo AC3 jsme také mohli (můžeme a budeme moci) dostávat stejnou informaci naněkolikrát skrze senzacechtivých článků, tak proč by to tak nešlo i u her, které mají nějakou úroveň?
        • Core
          Tak to je subjektivní... Mám tím na mysli "úroveň". Nicméně máš možná pravdu v tom, že o AC a ME sérii je toho opravdu až moc... Zrovna tyhle dvě gamesy mě třeba také absolutně nezajímají a nehrál jsem ani jeden díl. Nicméně o Diablu už se toho napsalo tolik, že zjišťuju, že mi to ani nechybí. Jen jsem si oddechl a teď už jen v klídku čekám na 15. květen *2* Ale 100% toho vyjde o Diablu ještě tuny.
  • HELL, ITS ABOUT TIME! Konečně hra, po které prahne i manželka :D
  • Vrook
    And not a single fuck was given that day..
    • Ringwraith
      Souhlasím s tebou.
      • Vrook
        Nevěřil jsem, že se tohoto dne dočkám. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit