Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to Horst Fuchs: Taky si myslím, že třetí díl ve stylu původních dvou dílů by neuškodil. Klidně bych si ho zahrál i ve starém provedení. Občas koukám na předělávky vložené na youtube a musím říct, že sem tam jsou tam dobré nápady a dobrá pozadí. Ale to asi nehrozí. Na tom by dneska nikdo nevydělával. :-D Pokud by ale tyto dva díly měly úspěch, být v kůži tvůrců hry, vrhl bych se i na třetí díl - zkrátka z toho udělal trilogii a hodil nějaký triumfální závěr. :-)
  • jedna z nejlepsich her v mym zivote... sem stim......... !!!
    • navic to i vypada ze to jen nekdo neobesral! jako vetsinu aktualnich remaiku hotovych za tyden s delkou hrani 2 hodiny za ucelam vytriskat conejvice z prodeje na XBL/PSN :)...
      To nemuze byt pravda *1*
  • Pro mě naprosto nezapomenutelná hra, pamatuju že sem se u ní i trošku bál, hlavně těch ''kudlanek'' když sem to tehdy hrával na prvním PS. Velmi se na to těším
  • Hanzales
    Ohohohohooo, to je rána do ksichtu jako z děla. Ale koulí z těch nejlepších ingrediencí!
    Taktéž mám na Abeho velmi příjemné vzpomínky a tenhle remake navíc vypadá fakt vymakaně! Teším, koupím.
    • Lawliet
      MM ani mi nemluv, vyrostl jsem na tom se da rict a tie lasery, a tikani min ty skvele scenerie v pozadi teto plosinovky mi vazne chybi a nejednou jsem se ji pokusil znova sehnat,.. *15* ale no nebylo to uz ono asi menej casu, tak pevne verim ze tomuto remaku se nevyhnem.. to uz by me proste nedalo *1*
  • DangerousDave
    sa priznám, že som Abeho nikdy nedohral ... asi teraz tú chybu napravím. Vyzerá to ako jeden z najvydarenejších rimejkov vôbec.
  • super
  • Abe je fakt klasika. Skvělá plošinovka v pěkně nakreslenym světě. Navíc pěkně náročná, někdy až moc. Doufam, že si ten remake koupí hlavně spousta mlaďasů, aby viděli, jak má vypadat pořádná hra. A snad to i dohrajou a neodložej, jen kvůli tý obtížnosti.
  • Rad bych videl i noveho aba. Puvodni zvuky a fx (treba jak se rozprsknou strazci nebo portal) mi prijdou o chlup lepsi. Tesim se *4*
  • Jéééééééééééé *14*
  • Hmm Oddworld, to byla opravdu fajne hra. Ale tohle si asi nechám ujít. Stejně jako v případě remaku MDK2 původní hra funguje bez problému i na moderním PC a jen kvůli moderní grafice to kupovat nebudu. Kdyby radši místo toho udělali normální pokračování ve stylu prvních dvou dílů.
    Tohle bude spíš pro ty co to nikdy nehráli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit