Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hooray! Na Abea mám nezapomenutelné vzpomínky. *14* *14*
  • Lawliet
    Neasi *16*
  • Inquisitor
    Abe to je srdcovka. Nádherná hra, tenkrát jsem to pařil na PSX. Na počítači ho mám pernamentně nainstalovaný. HD remake beru všemi deseti i když nový pokračování v duchu prvních dvou dílů, to by teprve byla bomba.
    • rami.cz
      Presne!
  • rami.cz
    Hello. Hello. Gonna buy u. Ok. *14*
  • N7N7
    Další zbytečný HD remake. Proč neudělají raději úplně nový díl? Žádná kreativita, žádné nové nápady - jen laciná plastická operace pro dnešní grafikou zhýčkané rozmazlence. *7*
    • Si to asi nehrál a video neviděl co? :-)
    • Naopak to muze ke hre pritahnout nove publikum.Na dnesich LCD puvodni hra zrovna nejlepe nevypada a dle videa se nejedna o pouhe zvyseni podporovaneho rozliseni ale o slusny remake.
      Takze ja sem pro.
    • přestože Jagged Alliance 2 považuju za jednu z nejlepších her, co jsem kdy hrál, přesně z tohoto důvodu šel Back in action mimo mě, pro lidi, kteří k těmto hrám něměli možnost přičichnout to není vůbec špatný nápad, ale pro fanoušky původních dílů to je jen hořkokyselé déja-vu
  • Škoda, že se ten slig nerozprskl, když ho Abe pouštěl z mentálního úchopu, připadalo mi to v originálu takové normálnější, než aby se jen tak rozplinul, vypadá to že nebude lítat maso. Zřejme, aby dostali lepší přístupnost(rating).
    • Je to ještě apha verze- nedodělaná.
  • xixixao
    Zrovna asi týden zpátky jsem si řikal, jak geniálně Abbey vypadal (a samožřejmě hrál se) na svojí dobu! .)
  • Já si to pamatuju... četl jsem na to recenzi v ábíčku *7*
  • Spousta Nostalgie :) Vypadá to extrémne dobře na alfu tesim se na final to zas bude bolet hlava z přemýšlení.
  • kapalka
    HD remaky v lasce moc nemam, ale premyslim, ze bych dal Abovi sanci :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit