Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Hodně nedoceněná FPS. Příjemně se hraje, spíše starší typ FPS a rozhodně to není na škodu.
    • no nevím, já z ní zvracím protože jsem dosud nepřišel na to jak vypnout headbobbing, ten kdo tuhle featuru vymyslel by zasloužil do držky, musím to přes ini vypínat i u prvního stalkera
      • Jack1947
        http://www.gamespot.com/forums/pc-mac-linux-society-1000004/whats-head-bobbing-27246706/

        Takto mi nevadí ale slyšel jsem že hodně lidí odpuzuje kvůli tomu i Handycam horory a to jsou lidi co asi mají motionsickness. Je to více realistické nebo v reálu jedeš po kolejnicích a zbran je úplně v klidu nehoupe se?
        • V reálu se hýbeš, takže tvoje vnitřní ucho nezaznamená nic divného, ve hře držíš w a postava se kolíbá ze strany na stranu, což má zřejmě navodit "realističnost" nejen u mě ale i u spousty dalších lidí to navozuje nevolnost. Nový doom má dost podobnou hratelnost jako HR, jenže tam headbobbing není protože bethesda není parta vymatlaných bezmozků kteří nechtějí přijít o část zákazníků a můžu ho hrát hodiny v kuse. Oceňuju hry, kde se to aspoň dá v menu vypnout, jako talos principle, HR nevydržím hrát dýl jak 10 minut a pak si musím jít lehnout, bohužel to nemám koupené přímo přes steam tak jsem jí nemohl refundovat
          • Draken69CZ
            Tak to jsem rád že s tímhle problém nemám, jediné co mi vadí jsou staré pseudo 3D střílečky kde se mění perspektiva jako Wolfenstein 3D Doom atd. I když u nového důma mi je taky trochu na zvracení, ale z jiných důvodů.
            • Jack1947
              U Wolfa3D to chápu to děsně sterotypní stejné opakující se prostředí je na zblití to bez debat *3*
            • Konkrétně se starým wolfem mám stejný problém, se starým doomem ne
            • Jack1947
              Prosím nepiš že u Dooma ti je nazvracení z toho žes ho nehrál protože to je prostě konzoloidní pokaženej port *3*

              Na zvracení mi bylo naposled v autě ale to sem byl menší ted bych se mohl koukat i na filmy za jízdy mít tv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit