Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Games chat si u multiplayerovýho projektu stěžuje na to, že nemá singl. A že pre-alpha vypadá jako...mmm...pre-alpha. *1*
    • nepochopil...
  • Není tam singl, jdu hrát Hidden & Dangerous 2, stále nejlepší a nepřekonaná WW2 hra.

    Ale dobrý pokus, rozhodně lepší, než nové CoD z WW2, to je teprve fail.
  • Johnny
    A bude to mit dobrou singl kampan? nějakej podělanej multiplejer kterýho je dneska všude milion mě fakt nezajímá. Maximálně tak coop s bráchou...
    • Jack1947
      Asi tak na druhou stranu mp z druhé světové v dnešní době tolik není. Takže může překvapit.
    • Musí tam bejt mulťáček a musí to bejt "na pohodu" - to jsou základní dva požadavky dnešního hráče.

      Éra "stříleček pro filozofy" (Bioshock Infinite, Spec Ops the Line) už je bohužel pryč...
    • Bude to len mulťák.Na singláč ti sere pes...
      • pls multiplayer je nuds pro braindead lidi co potřebují boostovat ego
        • ^Má pravdu ten chlapec. Na boostování ega je expert, hlavně v diskuzích.
        • Co to meleš za sr*čky? :D jaký boost ega tvl? :D Zahrať si partiou 10 celú a byť celý čas na mikráku a komunikovať, to je zážitok z hry :) Ale samozrejme, že nie všetci radi mulťák :)
      • Krescz
        a na bráchu taky
    • co je zajímaveho na strílení botu?
      • co je zajímavého na braindead střílení hráčů v arénkách bez postav, děje, atd. aha, někdo si potřebuje boostova ego K/D
        • Zkus si zahrát Squad nebo Project Reality. V těhle hrách nikdo K/D neřeší.
          • Squad taky moc reality nepobralo
            • "a zmizí (rally point) pokud se k němu přiblíží nepřítel na 50 metrů."
              Nikdo nikdy neřikal že Squad je simulátor, je to autentická realistická střílečka. A ty mluvíš o simulátoru a chceš tam skákat s padákem na aktivní bojište. Jestli chceš "simulaci" ve Squadu tak se podívej na "Squad Ops", jsou to 1 life eventy se speciálními pravidly.
            • no vidíš a o tom mluvím. Uprostred bojište se "rodí" noví vojáčci a rally point funguje i když jsou neprátelé par metru od tebe (rekneme 10 metru). To se simulací nemá opravdu nic společného.
              Reálné by bylo, pokud bychom vubec respawn dovolili, pokud by jsi musel dobehnout na misto boje zkraje mapy, nebo by te tam musela dovest helikoptera nebo transporter, nebo bys tam seskočil s padakem.
            • Spawnovat se tam dá jenom na FOB (forward operating base) kterou musí postavit hráči a musí tam přivést zásoby logistic truckem. A nebo na rally pointu který položí( nejde položit pokud jsou blízko nepřátelé) squad leader a má omezený počet spawnů(9 jeden pro každého člena squadu), a zmizí pokud se k němu přiblíží nepřítel na 50 metrů.
            • videl jsem jak se týpci spawnovali uprostred bitvy v baráku, který zrovna dobýval neprítel
            • Spawn na členech týmu tam stejně jako v PR není.
            • tak dokud tam bude spawn na členech teamu tak to nikdy nebude realistické
            • S každým patchem se to zlepšuje, PR je ve vývoji přes 10 let. Squad je venku snad rok a půl. Tak za rok za dva se to podle mně vyrovná hratelností a realističností PR.
        • Tak ty mas dost. V podstate kazde slovo co jsi napsal je spatne a mohl bych ho napadnout ale nestojis mi za to.
          • to víš že jo blbánku... zase ti došli argumenty
            • Arenkou nazyvas mapu 10x10 km tak kdo je tady blb
  • Tím chováním zbraní moc nepřesvědčili, navíc i kdyby to vypadalo sebelépe tak KS na hry prostě ne. Nikdo nezaručí co z těch slibů nakonec vzejde a jako to celé bude (ne)fungovat po technické stránce. Slibovat umí každý, já si radši počkám na výsledek.
  • XorxoxTalarius
    Takovy Battlefield Realism mod pro druhou svetovou. Jeste je dobre pripomenout ze velitel bude moci za ziskane suroviny napriklad zadavat stavby opevneni, pevnosti, minovych poli kulometnych hnizd a tak dale. Nasledne tam budou muset docvalat inzenyri a danou budovu postavu, za pomoci zasobovacu kteri jim budou vozit suroviny.
    Jako na papire to zni super a dneska odpoledne podporim. A ano, jsem si vedom rizika ze investuji (jelikoz tohle je primarne investice do snu vyvojaru) do neceho co je teprve v plenkach.
    • Paulcz
      Stavěcí mód tomu může jen uškodit, ztrácí to pak veškerý kouzlo.
      • XorxoxTalarius
        No jenze na to budes potrebovat suroviny a samotne staveni budou pytle s piskem, draci zuby, miny, kulometne hnizdo (z nej pak postupne udelas bunkr), pripadne ruzna dela.
        Prijde mi to v pohode, pokud tam je porad ta premisa ze nekdo musi vzit nakladak, nalozit ho surovinama a dovezt to na misto kde je to potreba a pak nekdo dalsi to musi postavit zatimco mu ridic nakladaku vyskladava suroviny
  • Jestli to bude vylepšený SQUAD z 2.světové, bude to PECKA!!!! *1*
  • Podporil som, v Marci zahrám *14* *14* *14*
  • Nioh na PC http://www.eurogamer.net/articles/2017-10-02-nioh-confirmed-for-pc-out-november-via-steam
    • Sorry spatna diskuze :)
  • thuhien12
    Thank you for sharing, this game is great http://hellletlooseplay.com
  • Uplynul rok už chci hrát.HNED !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit