Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    *14* *8*
  • Sry ale opet klasika, ukázat 1% hotového obsahu s tím, že naslibují zbytek (technika atd). Celé video je o kempení par typku v (hezké) krajine a par vystrelu. Animace nemají hotové (kdoví jestli, kdy a jak ich dokončí). Zatím to vypada jako rada jiných stríleček kde stačí mačkat tlačítko na skrčení, a postava se bude sekat (precházet z animace klečení do stoje), čímž budou hráči zneužívat engine aby je bylo težší zasahnout.
    Nic o modelu zranení, balistice, ozvučení (jestli vas napr. bude slyšet když se budete predírat krovím atd). Proste jen hezká krajina a pár týpku tam kempí a pak párkrát vystrelí.
  • Napadla mě klasika Hidden&Dangerous. Jenže ted jsme o nějakejch deset let dále a popravdě ta zozmazaná grafika mě teda hodně irituje. Nechápu to. Stejně jako nechápu v čem je to jiný než klasiky CoD, MoH například. Absence zaměřovacího kříže přece nedělá ze hry pecku. A fyzika pohybu taky zůstala pár let zpátky. At přemejšlím, jak přemejšlím, nevidím pozitiva!!!
    • H&D - srdcovka a Evropský pohár z ClanBase :))
    • No Hidden&Dangerous spíš 15 let zpátky......letí to letí.
  • Takže v podstatě Squad ve WW2? Za mě super.
    • wenceslaus
      To je „Post Scriptum“. To by měla být opravdu předělávka Squad do 2. sv. války.

      https://www.youtube.com/watch?v=qKodl8_Nk8Y
    • Squad ma vozidla? A zatim je vsechno jen na papire.
      • Squad má vozidlá. A majú pribudnúť aj heliny teraz niekedy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit