Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Ta volnost tam ! Hlavně dřevorubecká práce mě bavila dlouho :D
  • Amen!!! Máš 100% pravdu. To zatim nic nepřekonalo.
  • Shenkster
    Ať si říká kdo co chce, první Crysis byl nejlepší
  • Aha.. ty jsi ale štastlivec.. tak šup šup.. poreferuj jak to šlape.. je to HW náročný? Mam i7 3930K, GTX680, SSD240GB Intel 520, 16GB ram, tak snad mi to pojede..
  • Cus, já jsem si první nick regnul 8.3.2012 hned jak se naskytla ta příležitost.A druhej jsem si regnul před tejdnem a "pozvánka" na uzavřenou betu mi přišla jen na ten První nick. Ted před 10 minutama jsem to řešil s kolegou ze Slovenska. On si regnul nick nekdy v létě 2012 a nepřišlo mu nic, zatim nic. Zde důkaz že tady nevařim z vody http://www.pixhost.org/show/2063/15720618_wf.jpg
  • Voe.. a jak si sehnal to Warface.. ja jsem u nich zaregistrovanej od lonskyho leta.. a cekam az mi daj vede kdy muzu hrat..
  • offtopic: Jen je mi divný, že tu na gamesu jsem se nic nedočetl o beta verzi Warface pro EVROPU a zbytek světa, která dneska odstartovala (už mastim a luxus).Nic jsem se tu nedočetl ani že startovala na Dušičky 2.-10. listopadu 2012 Alfamultiplayer verze Crysis 3, který jsem se taky uspěšně učastnil po clých 8 dní (mimochodem libovka) nic . Ale že bude beta na Sim Cyty a Elder Scrolové to tu bede ještě 100x. Jako kdyby se tu Crytek umyslně bojkotoval mi to příjde. No nic jdu hrát *3*
  • ja zatim videl jen hektickou nudnou akci s hloupejma potvurkama
  • Bohužel jsem neřekl že nejlepší, ale o mnoho zábavnější než omálovánky a nuda u serie Crysis. Far Cry 3 je velkým konkurentem tohoto žánru tak to nebudu srovnávat například právě s těmi piškvorkami že.
  • o warface jsem ješte neslyšel to už vyšlo? ani tady moc článku není
  • @Jonsnow S tím, co jste napsal teď už souhlasím.
  • CryE4 alebo ako to budu volat, nieco z toho zoznamu ukroji, stale ostane milion veci, ktore sa daju vylepsovat, tomu sa hovori vyvoj. Ziadny dokonaly engine nikdy nebude. Budu len dobre hry (ci uz pod UE alebo CryE) alebo zle hry. Ked vznikne super hra pod Unity tak si ju zahram radsej ako zlu hru pod CryE12.
  • Treba rozlisovat fully licensed UE3.5 alebo este lepsie UE3.9 kde je dostupny system Enligten (rovnaky ma Frostbite 2.0) tam je to dynamicke a zrovnatelne s CryE, ale je trosku drahsi. UDK3.x pouziva stary Lighmass system ten je bez debaty uz za horizontom davno. GDC prezentacia UE4 technologie, kto si vsimol, v lavom hornom rohu videa nie je UE4, ale UDK, ukazala, ze UE4 pouziva uz novy system, kedy ale bude UDK4 volny a ci bude tento system obsahovat to vedia asi len v Epicu.
  • "Nic nove extra nebude a hlavne nebude treba, mame vsetko"

    *1* Ehm. To bylo echt egoistické a neústupné tvrzení, přesto mi dovolte s vaším nadšením a přesvědčením nesouhlasit. UE4 i CE3 mají s přihlednutím k možnostem dnešního dostupného HW obrovské množství nedostatků, ať už se jedná o nepřesnost fyzikálního prostředí, mnohá zjednodušení a algoritmy funkční jen v jistých případech daného enginu, nebo o optimalizaci tvorby prostředí a urychlení manipulace se softwarem při práci. Zlobí spousta maličkostí i větších zadrhelů, které nelze jen tak přehlédnout, celá struktura jádra samotné aplikace také nemůže postávat na místě, požadavky na její adaptabilitu jsou přímoúměrné časové složce, snažíme se o vytvoření dokonálého automatizovaného vývojářského prostředí nabízející možnosti uplatnění, jak v herním průmyslu, tak v technice, do tohoto bodu mají oba dva enginy na míle daleko. Já čekám víc a to, co jsem napsal v minulém příspěvku dvakrát podtrhuji. *9*
  • me se vzdy pracovalo lepe s Unreal nastroji nez s Cryenginem... co me ale zajima... ma UE4 jeste tak "neschopny" render dynamickeho nasvetleni jako jeho UE3 verze?
  • Mam moznost s UE4 pracovat a s CryENGINE3 v sukromi. UE4 technicky oproti CryE neponukne nic extra naviac, to ale nie je tym, ze su v Epicu neschopni. Nic nove extra nebude a hlavne nebude treba, mame vsetko. UE4 dotiahol technologicky deficit voci CryE a pre vyvojarov ho prekonal. Zalezi uz len na nas co v nom vyrobime. UE4 je (bude) prinos pre hracov vsetkych platforiem ak vzniknu dobre hry. Nie je mozne to obmedzit na konzoly a PC vynechat. Novy CryEngine asi tak skoro nebude tiez, dovtedy si kupis aj dalsie 2 PC aby boli este High end.
  • MP bylo CoD ala Crysis. A Crytek to docela poje*al, když piráti hrály na stejných serverech jako ostatní. To ani v 1 nešlo, tam se de napojit jen na cracklé servery.
  • crysis of warcraft?
  • Overwatch
    Crysis Kart Racing mě taky napadlo :)
  • konečně někdo (Anakonda) kdo ví o čem mluvi a rozumí tématu. ja uz psát teď nemusím nic, protoze řek vse podstatne za me.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit