Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako zeby to misto benchmarku byla i nejak zabavna hra?
    • firebug
      Crysis je jednoznacne jedna z nejlepsich FPS sve doby. Mnohnasobne lepsi nez ty paskvily se znackou CoD na prebalu. To ale lidem, kteri Crysis nehrali, nebo se jim prilis trhala (jinak si ty hloupe zvasty o benchmarku nedokazu vysvetlit) asi nema cenu vysvetlovat...
    • conflig
      Tak třeba jednička mě baví do dnes
    • to je velmi zábavná hra, ale to ty nemůžeš posoudit protože jsi duhák.
  • smejki
    Crysis Kart? *8*
    • Overwatch
      Crysis Kart Racing mě taky napadlo :)
  • Kluci z cryteku se asi podívali na zábavu u konkurenčního Far Cry 3 a řekli si: co kdyby jsme z Crysis 4 udělali raději piškvorky :D
    • No jestli je Far Cry 3 nejlepší akční hra současnosti, tak to jsme spadli hodně hluboko. Pokud chce někdo vytvářet opět kvalitní hry, musí se vrátit alespoň pět až deset let zpátky a tam hledat inspiraci, ne v těch současných hrách.
      • Bohužel jsem neřekl že nejlepší, ale o mnoho zábavnější než omálovánky a nuda u serie Crysis. Far Cry 3 je velkým konkurentem tohoto žánru tak to nebudu srovnávat například právě s těmi piškvorkami že.
    • Coffin.Corner
      A to šéf Cryteku ještě velkohubě vyhlašuje, že Far Cry už nemá dnes co nabídnout *7* *1*
  • Když vyšel Crysis , spousta lidí to viděla jako tahovku. Co z toho udělat tahovou strategii? *1*
  • Mno přál bych si RPG . To co trápí Crysis je kvalitní smysluplný příběh. Když tu hru hraju mám jen pocit procházení mapy z bodu A do bodu B s rozestavěnými nepřáteli a to začne po čase nudit. Jinak MP byl docela dobrý dokud tam se nenasáčkovali cheateři a Crytek s tím nic neudělal :(
    • MP bylo CoD ala Crysis. A Crytek to docela poje*al, když piráti hrály na stejných serverech jako ostatní. To ani v 1 nešlo, tam se de napojit jen na cracklé servery.
  • crysis of warcraft?
  • o warface jsem ješte neslyšel to už vyšlo? ani tady moc článku není
  • offtopic: Jen je mi divný, že tu na gamesu jsem se nic nedočetl o beta verzi Warface pro EVROPU a zbytek světa, která dneska odstartovala (už mastim a luxus).Nic jsem se tu nedočetl ani že startovala na Dušičky 2.-10. listopadu 2012 Alfamultiplayer verze Crysis 3, který jsem se taky uspěšně učastnil po clých 8 dní (mimochodem libovka) nic . Ale že bude beta na Sim Cyty a Elder Scrolové to tu bede ještě 100x. Jako kdyby se tu Crytek umyslně bojkotoval mi to příjde. No nic jdu hrát *3*
  • ja zatim videl jen hektickou nudnou akci s hloupejma potvurkama
  • Shenkster
    Ať si říká kdo co chce, první Crysis byl nejlepší
    • Amen!!! Máš 100% pravdu. To zatim nic nepřekonalo.
      • Shenkster
        Ta volnost tam ! Hlavně dřevorubecká práce mě bavila dlouho :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit