Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím všechny fanoušky starýho dobrýho residenta mezi ktere počítam hlavne první tři díly pak code veronika a mozna jeste 4.Pětka nebyla špatná ale pro me uz to není resident.Resident pro me znamená hlavně strach,šetření nábojů,skvělá hudba a pazly ty byly asi uplně nejvíc a samozřejmě prostředí staré vily ,policejní stanice a dalších oběktů,pomalé otvíraní dveří to byl resident
  • Pro ty co nevědí a chtějí zažít opravdový strach tak na ulozto si stáhněte Resident Evil Remake má to 2,1 gb k tomu si stáhněte doplhin emulátor a zahrajte vřele doporučuji Resident Evil Zero seženete buď na ulozto nebo thepiratebay.com.
  • RE 4 bolo neskutočné dobrodružstvo a to som ju dohral na klávesnici !!!
    Proste keď musíš tak musíš .
  • Může mi někdo říct jak je RE remake od původního jiný po příběhoví stránce? Chtěl bych si zahrát první díly a místo prvního bych zkusil ten remake a pak i zero , a až pak bych dal dvojku a trojku, ale bojim se aby v tom remake něco nechybělo.
    • Naopak, Remake nic neubírá, všechno podstatný v něm zůstává. Navíc dost dobře původní díl vylepšuje a taky ho doplňuje o věci, který se do prvního dílu nedostaly. Příběh a role charakterů jsou v jádru stejný, dialogy jsou lepší, hra nepůsobí tak nemotorně a nějaký změny se pochopitelně dotýkají i přidaných lokací (jako hřbitov nebo nádvoří), byly taky upraveny a doplněny přístupy i nové místnosti v celé vile a tak dále. Rovněž přibyly nové puzzly, jiné úhly statických kamer, nepřátelé jsou agresivnější, jsou schopni pronásledovat hráče i v rámci dalších otevřených patrech stejné lokace a s vynikající grafikou je atmosféra ještě hutnější než v prvním díle. A plno dalšího. Klidně si Remake zahraj, jednak líp navazuje na stejně zpracovaný Zero a jednak s ním o nic nepřijdeš, takže no starost.
      • díky moc za info už se na to těšim :) jen škoda tý češtiny, i když si aspoň procvičim angličtinu :D
  • Jsem velký fanoušek série dokonce jsem si koupil Nintendo Gamecube kvůli Resident Evil sérii hrál jsem a dohrál jsem všechny díly hlavní série + pár odklonů od hlavní série bohužel jsem si koupil Resident Evil 6 na pc.Po pětce jsem čekal jaký bude mít hra příběh bohužel jsem zklamán.C virus,syn Alberta Weskera,nějakej doktor co ten virus vynalezl prostě nic moc i když popravdě ani nevím co jsem čekal.Mimochodem chápete někdo jak to je tedy s Adou Wong myslím co je zač?Ze survival hororu se stala akční sra_ka navíc s četnými technickými problémy kde je ta slavná japonská preciznost?Z postav Leona a Chrise se stali supermani ze zombíků se stali pistolníci hrůza.Navíc se postavy nechovají vzhledem k tomu co zažili logicky.Hned na začátku v prologu když Leon narazí na prvního zombíka místo toho aby ho hned zabil čeká až na něj skočí atd.Pro mě série skončila zabitím Weskera a šestku nepočítám do hlavní série.Resident Evil 7 je určitě už ve výrobě určitě pojede na enginu který bude pohánět Deep Down takže grafika bude skvělá ale otázka zní jak bude vypadat návrat ke kořenům.Pokud to bude stejně akční a překombinované jako šestka tak to je konec série a můžou to rovnou přejmenovat nějak jinak.Pokud jednou udělají remaky všech starých dílů tak hned kupuji ale jinak at si to nechají.Musí se vrátit plíživý strach co je za dalším rohem,zranitelnost postavy a hlavně hudba.Všimli jste si že od čtyřky strašně ubilo hudby?Re0-Re Code Veronica soundtrack doporučuju některé melodie jsou fantastické.
  • maros.goc
    Resident Evil 5 bola slusna hra :) 6tka bola taktiež výborná ale odo mna dostala 8/10 len s odretými ušami ...snad to teraz s tym priklonom ku korenom uz myslia vazne skutocne
  • Autori uz citi ze tudy cesta nevede , a doufam ze dalsi dil bude opravdu navrat k puvodni serii,
    s aspon trochu napjatou atmosferou a vymakanym prostredim.Tedka hraju RESI remake 1 dilu,
    a musim rict ze je to mnohem lepsi nez 5 nebo 6 dil.
  • michaliuz18
    4ka bola najlepsia, 5ka sa dala no aj som zabudol ze som take nieco hral, a 6ku som vymazal ked som presiel leonov pribeh , ostatne boli onicom, kungfu mlaticka zombikov s nadludskymi schopnostami ,nezaujem
    a navrat ku korenom? to by slo uvidime
    • Nikdy jsi neviděl upgradované zombie? Kulhající pomalý tvorové s utrženou čelistí už jsou OUT i ve filmech řadu let.... ostatne prvni díly residenta ? Stacilo probehnout dveřma a byl klid ....oni za ne nesli.... sry ale to neni hra o strachu hral jsem je vsechny kromě 6 ky a 1, 2 , 3 jsou k smíchu u toho by se bálo asi jen dítě....
  • 1 resident byl top , stačilo vystřelit pár nábojů vedle a bylo o adrenalin postaráno , resident se změnil v akční sračku , kde horrorovost má asi tak 10% .... A to že se vrátí ke kořenům , jem slyšel už po 4. dílu ......
    • akční je sr*ka ? JA nevím ale u F.E.A.R. kdyz vysel a hral jsem ho v jednu v noci na sluchátkách jsem se docela bál u žádneho residenta jsem žádnej strach nikdy nepozoroval :D *1* *1* *1* *1*
  • Sorry za trolling ale naozaj toto este niekoho bavi?? okrem korejcov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit