Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvůrci dělají pořád to samé - hráči nadávají na stereotyp. Tvůrci zkusí něco jiného - hráči nadávají.
    Pro mě byl 6. díl velmi povedený a rozhodně bych ho ve svém žebříčku zařadil nad 4. a 5. díl už jen díky jeho rozsahu.
    • Safra, úplně mě zahřálo u srdce, že v tom nejsem sám, čekal jsem, že mě tady všichni roznesou na kopytech. :)
    • Souhlasím s váma hoši, RE5 mě sice bavil o malinko víc, ale šestku řadím taky hodně vysoko *3*
    • Jsem s tebou, ale je jasný, že to teď schytáme, protože nejsme ve stádu RE6 haterů. RE6 byl výbornej díl, to jen kritici bububu není to už ten starý dobrý RE, tak se tupounký ovečky chytly negativních názorů a šířily je dál a dál, aniž by si utvořili svůj vlastní.
      • my chceme zombi hru vo tme kde si pozbierame zasoby a schovame sa v tmavej miestnost pod schodami a ulozime si zasobi do magic boxu.... Capcom nam takuto hru dlzi. Na GameTrailers je o tom 10 min. video, mozes si honajst. RE6ka je inac v pohodicke hra taka 80ka
      • ZvacA
        Yep, Biohazard 6 je solidně zpracovaním dílem, atmosférou, podáním i informační hodnotou pro univerzum, a dá se pochopit jeho záměr pro vývoj, ale stejně tak je potřeba říct, že v řadě věcí tenhle díl herně zbytečně přestřeluje a poměrně ne vždy dobře balancuje mezi divně podanými situacemi pro chutě "současných" hráčů a těmi pro "jádrové" fandy. Nedám dopustit na starý díly a současně mám rád i šestku pro to jaká je, ale některý přearkádovaný pasáže typu honiček nebo příliš monotonně poskládaných střílejících scénářů, byly nepřehlídnutou vodou na mlýn. A přitom naopak některé pro survival-horor potenciální situace by klidně snesly širší a delší zpracování, jako například konfrontace s Rasklapanji v potemnělých kajutách letadlové lodě za Chrise nebo větší prostor pro Leona v Tall oaks. Zkrátka Bio6 má svý kvality (včetně atmosféry), a z univerzálního fanouškovského pohledu přinesl velmi působivé momenty (například nasazení bojových jednotek BSAA proti bioorganickýcm zbraním v konfliktu a podobně) a plno dalších. Myslím si, že pokud si člověk nechce vyloženě sedět dogmaticky averzní prdelí na hlavě, tak Bio6 z jedné nebo druhé strany dokáže ocenit, ale stejně tak by si rozhodně plno věcí zasloužilo velkou úpravu, a to od příběhu po herní mechaniky. Já osobně bych určitě orodoval za plno staro-nových věcí, jmenovitě například za menší prvoplánovitou lineárnost a větší nutnost hráčů se seznamovat s prostředím skrz jeho opětovné zkoumání pro získávání a management vhodných věcí, vhodných pro dané lokace, jako u starých dílů, což by mohlo opět být jedním z těch stavebních prvků survival feelingu.

        Nicméně, střízlivě nelze popřít, že Biohazard potřebuje velkou kvalitativní a v nejširším slova smyslu koncepční vzpruhu ke svýmu původnímu renomé, jinak značce hrozí opravdu kritický kolaps popularity. A toho se dosáhne jen tak, že přijde konečně něco, po čem volají ti, kteří si Resiho zafixovali jednodušše a jedině pro jeho původní koncept. Ve výsledku z toho mohou vytěžit obě fanouškovský strany, takže žádná starost. Kdyby Capcom nebyl momentálně, ale přitom logicky, připodělanej z jakýchkoliv Resi projektů, samotná oficiální zpráva o přípravě obyčejného Bio 2 remaku by spravila chuť většině lidí...
        • Věčná škoda že tenkrát pro Gamecube neudělali remaky všech dílů co byly dříve na ps1, jak bylo původně plánováno. Za skutečně dobré předělávky 2. a 3. dílu by jim fanoušci při prodejích radostí utrhali ruce asi ještě i teď.
          • ZvacA
            Zpětně však jsem rád, že k tomu nedošlo. Exkluzivní GC politice Mikamiho jsem nikdy moc nefandil, a tohle by hrozilo tím, že spousta lidí by se později ke GC verzím zremakované trilogie ani neměla oficiální cestou jak dostat. REmake je toho důkazem - vynikající přepracovanost s doposud velmi slušnou grafikou, atmosférou, hratelností aj, ale jeho monoplatformita ho dnes uzemnila široké vrstvě fandů, i když skrz emulátory dostupnost přece jen je. Takhle ale existuje šance, že pokud někdy přece jen dojde na remake dvojky a možná trojky, potom tituly budou multiplatformní, což je výhodnější pro komunitu a pro Capcom snad ziskem.
            • Logický názor, ale na druhou stranu byl gamecube celkem oblíbená konzole (a s 3 remaky RE série by býval byl ještě oblíbenější :) ) a pokud by byla odpovídající prodejnost, troufám si říct, že by se to po čase přeportovalo na ostatní platformy (viz. dreamcast exkluzivní Code veronica, která šla s odstupem jak na PS2, tak na Gamecube) a zájem v tu dobu by snad mohl ovlivnit pohled capcomu na směrování série po vydání čtvrtého dílu, který posloužil jako základ pro vývoj, který mně osobně nevyhovuje a víc navazovat na ony kořeny, kterých se v současné době pokorně dovolává... Komunita by se k těm hrám i bez portování tak jako tak dostala (dolphin, kvanta wii co přehrávají GC hry v oběhu), . Čili z mého úhlu pohledu se tomu měla dát šance. Tak jako tak, čas ukáže ...
      • Veskoslav
        Není to špatný díl (číselně tak 7/10) peněz nelituji, to lituji u Racoon City. Ale chtěl bych něco jiného, méně akční pasáže a více horovou část. Navíc pasáže, kdy se utíkalo, to mi neskutečně vadilo. A u 5.dílu mi pro změnu vadil typ zombii....
        • Jack1947
          To byl preslap "Pokus Resident evil jako beckova strilecka nevysel¸¸
          • Veskoslav
            A přitom trailer tak pěkný a hra tak otřesná.....
            • Jack1947
              Ale no, tak kdyz si clovek odmysli ten Resident, ( prehnanou narocnost, strileni a ty potvory se dali) dostal celkem brou beckovou strilecku s bugy. Coz je hodne malo.
      • RE6 sem si předobjednal na PC, i když sem slyšel, jak hodně lidí, co si to koupilo, tak lituje penež, říkají, že je to blbost, že to není RE. Přesto sem veděl, že mě to nezklame, mám nahraných kolem 300 hodin a sem tam si to ještě zahraju.
      • Hrál jsem RE5 (za ty prachy i dohrál), to mi stačilo. Poslední dobrý Resi byl 4. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit