Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toka
    Já tu nehodlám shazovat autorovo názory a jeho osobu jako takovou, to se podle mě nehodí. Každý jsme nějaký a hry hodnotíme subjektivně.

    Nicméně můj názor je takový, že Ubisoft je epitom toho, co je s dnešním gamingem špatně. 

    • Mikrotransakce v single player hře.
    • Obrovský open worldy, který nikoho nebaví hrát
    • Zabugované hry i po několika letech.
    • Absence achievmentů.
    • Stahování starých her.

    Za mě je Ubisoft momentálně nejhorší herní společnost. Sesadila z trůnu EA, a to byla laťka hodně, hodně vysoko teda. Nedivím se, že se spekulovalo o prodeji té firmy.
  • ales.smutny

    Zmizel jeden příspěvek, který jen urážel ad hominem. Takže... 🤷

  • ales.smutny
    Je to komentář, se kterým ani nemusíme všichni v redakci souhlasit, ostatně, proto je to komentář...

    A co se týče známek her od Ubi tak za poslední čtyři roky: 6, 7, 7, 6, 5, 9, 8, 5, 7, 6, 7.

    Takže, o čem jsi to mluvil? 🤔

    Chápu, že s Adamovým názorem nemusíš souzbí, ale vymýšlet si lži a pomluvy, jen proto, že někdo píše něco, co se tobě nezdá, je dětinské a hloupé... (a ta konspirační představa úsměvná).

  • CHROCHT

    Já si spíš myslím, že Adam dostal za úkol napsat pojednání ve kterém má připravovat půdu pro příští články a samozřejmě i recenzi. Přece všichni tak nějak víme, že Ubisoft a jeho tabulkové hry tady mají většinou těch 8/10 jistých a tak je potřeba tyhle podezřelé známky nějak obhájit. A je potřeba to dělat zvolna....

  • za vše špatné mohou konzole, za vše dobré PC, ty jsi teda řádný klaun....


  • iSpirit

    SWTOR, KOTOR, Survivor jsou semi-open worldy řekl bych.

  • Proky

    Ok Returnal mě nezaujal, takže nemohu se k tomu vyjádřit. Ale jeden příklad asi nevyvrátí to co jsem napsal

  • Tango

    A co je teda Jedi fallen Survivor ?? Podle mě tohle je první Star Wars série s otevřeným světem 😂

  • sugyn

    Tohle je post ironie nebo tak neco. 

    Ubisoft je inovativni spolecnost. No ja se taky rad nachlastam ale ne takhle.

  • iSpirit

    No, aby UBi nebyl úspěšnější na PC než na konzolích…

  • Nějaký tip o čem píšeš na PC? Já naposled hrál openworld AC Odyssey protože miluji historii a klidně rozjedu něco jiného. 

  • KrPa

    ja vim, za posledni dva roky jsem tu mel asi 9 bananu 🙂

    a to tu mam ucet do 2010, pred 2020 zadny

  • Reeki

    Pozor vaz dobre sva slova, kritika se na techto strankach netoleruje, ale jen se maze a banuje. A dnes jiz prispevky byly mazany a banovalo se. Schvalne jak dlouho tady vydrzi tento tvuj velice negativni prispevek. 

  • KrPa

    nedavno to byl clanek a proferenci redakce a ukazalo se, ze tak 80% redaktoru jsou konzoliste, xbox a PS, takze asi taky

  • KrPa

    boze, mame tu nekolik mensich studii, co umi delat dobre hry s otevrenym svetem a on tu nekdo obhajuje ubisoft, nechutny a neschopny korporat...

    nj konzolovy games.cz

  • radim.zaty

    Použít BotW a TotK jako obhajobu AC, to je nějaký nový level trollingu? :) 

  • radim.zaty

    Čoveče, já teď hraju na PS5 Returnal, který je tam tak zjednodušený oproti PC, že se to skoro nedá hrát. A ovládání na gamepadu oproti k+m na PC je tak jednoduché, že se to hraje skoro samo. 

    Ne, fakt to není tím, jestli je někdo konzolista. Je to tím, že někdo má rád generické hry s příběhem a dialogy, které jsou, jako by je napsal německý ovčák po transplantaci hlavy a někdo zase ne. 

  • Delirium

    Bože můj...to je tak nezalý člověk, až mě berou mory.

    A co víc, to fakt nikdy neslyšel o Star Wars: The Old Republic

    dlouho sem tady nad článkem tak nekoulil očima

  • Já jsem třeba fanda Asasína, hrál jsem všechny díly a v každém mám nahraných dobrých sto hodin, ale v životě by mě nenapadlo tvrdit, že Ubisoft umí postavy. Snad kromě Haythama Kenweye.

    Na druhé straně já jsem náročný, z mého pohledu je nesnesitelných 95% postav moderních her.

  • Proky

    Nemyslím to špatně, ale pan Homola bude asi moderní konzolista. Konzolové hraní zkazilo pc hraní. Viz Diablo. U dvojky jste mohli použít 20 skillu na klávesnici a teď máte max. 6, aby se to dalo ovládat na konzoli, zjednodušení obtížnosti her atd. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit