Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mr.clayman

    Mě bavil ještě svého času SC:Blacklist a užil jsem si i ten pohádkový spin-off Prince of Persia z r. 2008, ale řekl bych, že někdy poté se Ubisoft postupně zbavil všech scénáristů a pravděpodobně to teď za ně táhne nějaká z těch generativních AI.

  • iSpirit

    já říkám wtf dost často u celé redakce.


    Jinak UBI je dno herního průmyslu. Naposledy Chaos Theory a Warrior Within, pak to šlo naprosto do kytek. Já zkoušel z PS Extra AC: Valhalla a něco tak strašného jsem dlouho nehrál.

  • Ja vim proc, protoze to usetri moji penezenku, a ve finale s nejvetsi pravdepodobnosti i cas protoze ten pribeh ve filmovem formatu na YT jen proklikam a budu si rikat kdy to utrpeni skonci.

  • michaelfoucault

    Pane Homolo, při vší úctě, že vy píšete z nějaké alternativní dimenze? Gunplay a herní postavy, že prý Ubisoft umí? Proboha, kdy naposledy? U Splinter Cell Double Agent? Vždyť je to to nejhorší z nejhoršího. Zvlášť se silným důrazem na ty postavy. Nefungují ani v poloze nezamýšlené parodie. Je to jen prostě strašně špatný.

    Je do jisté míry zajímavé pozorovat, jak se jednotlivcům můžou preference naprosto lišit, ale zrovna u vás si říkám wtf mnohem častěji, než u zbytku redakce.

  • matejhanc

    "Dnes už prostě neplatí že by byly světy od Ubisoft plné nezajímavého obsahu." Cože prosím? Zrovna jsem rozjel Oddyseu, chci si dát datadisky a nechtěl jsem do nich skočit rovnou. Hraju jen hlavní děj a ten celkem ujde. Ale ta hra mě nutí dělat vedlejšákdy, protože v jednu chvíli na dostatečnej level nestačí jen hlavní úkol. Takže sběr bylin...dobývání pevností...lov medvěda za účelem získání  genitálií....Super zábava..Pane Homola, nechce radši psát pohádky?

  • Shauli

    no pan Homola asi nebude moc dobrá ukázka hráče co má rád kvalitní a originálni hry když napíše takovej článek. Ubisoft už je dobrých deset let herní dno, jeho hry jsou absolutně bez nápadu, originálních prvků a nějakých inovací. Všechno je dělané dle tabulek a bude to stejná nuda jako například Valhalla.

  • Tomhardy84

    Dobrej pokus, ale furt ne-e…

  • Zrovna ten RDR2 měl prave ty vedlejší úkoly rozmanitý a super. Dost často se tam objevila mechanika, která už se pak nikde jinde v ty hře neobjevila viz. například souboje lodiček na dálkový ovládání. To je přesně opak toho co děla ubisoft, kterej na začátku představí 5 mechanik a ty pak 200 hodin opakuje do zemdleni.

  • Proky

    Otevřené světy a postavy spíš uměl. Šlo to z kopce. O věžích ani nemluvím :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit