Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi ti to prijde normalni, ale ver, ze to neni normalni a mas nejaky psychicky problem.
  • Super článek! +Líbí se mi, jak je odlehčeně napsaný,. pokud chápete, jak to myslím. (dívám se na tebe, Václave)
  • TheGGG
    pokud si podobné věci představuješ, doporučuji detenci + ne každý má problémy se svým okolím...
  • Kozy
    To si opravdu někdo představuje? *8*
  • Přejet pár lidí, pod kterýma si představíš své nejvíc nenávidějící osoby (tchýně,šéf apod) je mnohem lepší na vypnutí po práci, než nějaké řešení dalších problémů. Člověk chce někdy vypnout a udělat to co v reálu nemůže,ale chápu, u někoho kdo má fotku s JB asi už není co vypnout *1* *1* *1* *1*
  • Fordzy
    Já si myslím, že hráči nejsou unavení z každoročního vydávání, ale spíš je sere postupná nekvalita výsledných her. Já jsem rád, že si mohu své oblíbené série zahrát každý rok (pokud jsou dostatečně kvalitní). Stejně mám pocit, že dneska je ten vývoj nějak delší a nevychází tolik her jako před 10 lety. Když vycházel každý rok nový AC v době Eziovi trilogie, tak to stálo za to a nikdo si nestěžoval. Ale z dlouhodobého hlediska vidím problém v nedostatku kreativity a díky zapojení většího počtu vývojářů i ve výkyvu kvality. (Nový Bioshock odehrávající se v Columbii bych chtěl hned teď.)
  • TheGGG
    ty budeš jeden z těch edgy hochů co stráví 20 hodin střílením prostitutek...
  • Paulcz
    Asi něco jako zprávy v tv o tom, že v létě je léto a nebo jako ty náhodně generovananý story od zemědělců :)
  • To ani nikoho tady nepřekvapí že by tě bavila pí*ovina. *1*
  • MARTASLJ19
    Bože veď to isté povedal aj v roku 2015 a aj v 2014. Načo sa každý rok opakuje.
  • TheGGG
    přejíždění civilistů může zdravého dospělého člověka bavit asi tak 5 minut... navíc pokud by byla hlavní postava drsný detektiv ze staré školy, klidně může sem tam někoho zmlátit, nebo oj*t nějakou tu šlapku.... ale prostě řešení rozsáhlých korupčních afer, mafiánských bossů, šílených sériových vrahů a droghových kartelů by mě bavilo mnohem víc...
  • Pásovou výrobu z toho dělat nemusí, ale taky by bylo hezké, kdyby Rockstar vydal víc než 1 hru za 4 roky. Dřív měli daleko širší produkci a mezery mezi GTA vyplňovali menšími tituly (Bully, Manhunt, Midnight Club), ale od GTA V bylo až do traileru na RDR 2 mrtvo, a to taky vyjde nejdřív na podzim příští rok.
  • hned jak sem si přecetl tvou reakci, problesklo mi hlavou homo troll
  • jamar28
    Městskou akci a la Rychlé šípy? Nebyla by to nuda? Přece jen to přejíždění civilistů a styl jízdy, který vidíme v GTA, by u policisty vypadalo trochu nepatřičně. *1*
  • To opakujou pořád....se chtějí zvdecit nebo co
  • Mě CoD *1*
  • Příběh v GTA V byl o ničem. Ale největší blbost je to přepínání na postavy a umělý natahování herního času.
  • Nezapomínej že v GTA jdou kupovat shark card kde 8000000usd stojí cca 75euro za co si tam koupíš jednu jachtu v základu a šmitec takže to určitě generuje vetší zisky než samotný prodej hry právě díky tomu že si to koupilo desítky milionů lidí a z toho jich určitě pár milionů ňákej peníz jeste obětuje na ňákou vilku hadry atd...proto ty přídavky vydávají zadarmo protože kdo by nechtěl třeba motorku jak tron s kombinézou za skoro 3m který vyděláváš pekelnou dobu pokud nemáš firmu nebo klub do kterýho musíš narvat další hromadu milionu aby to něco solidního vydělávalo :D
  • TheGGG
    dávno dohráno...
  • JamesFaith
    Přesně tak, ale proč si neudělal snadnou reklamu u hráčů, co nemají rádi často vycházející série, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit