Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • jamar28
  Hned jak jsem si přečetl nadpis, problesklo mi hlavou AC. *1*
  • Mě CoD *1*
  • hned jak jsem si přečetl nadpis, problesklo mi hlavou GTAV. *13* Tvůrčí grind co se násilného obsahu týče.
   • hned jak sem si přecetl tvou reakci, problesklo mi hlavou homo troll
   • *9* Dement,
    • Souhlas.
 • Hlavně si myslím, že by to za rok docela nestíhali :D GTA je kolosální projekt
  • JamesFaith
   Přesně tak, ale proč si neudělal snadnou reklamu u hráčů, co nemají rádi často vycházející série, že?
 • wow ani som si neuvedomil ze v hernom priemysle je este stale niekto rozumny teraz ked som si uvedomil ze tie hry vazne vychadzaju raz za cas... potlesk.

  mozno by som si aj zahral nejake nfs ktore by vyslo po 5 rokoch. takto to proste ignorujem
 • Samozřejmě, že jako hráč s touhle taktikou naprosto souhlasím a jsem taky pro "nepálení IP", ale ruku na srdce, která společnost by nechtěla generovat zisk jako třeba Activision? GTA V je sice nejprodávanější hra v historii, ale taky za jaké časové období a s jakými náklady?

  GTA V dodalo do obchodů 65 milionů kopií za 3 roky s 5-6 letým cyklem vývoje a statusem nejdražší hry vůbec. Activision vydal k dnešnímu dni od vydaní GTA V pro Xbox 360 a PS3, 4 CoD hry s 3 letým cyklem vývoje za každej díl a s určitě nižšími náklady z čehož vzešly Ghosts (27 milionů prodaných kopií) Advanced Warfare (22 milionů kopií), Black Ops III (26 milionů kopií) a Infinite Warfare (čísla nebyla zveřejněna, ale pár milionů se určitě od launche již prodalo). Zatímco GTA V prodeje jsou pouze čísla her dodaných do obchodů, tak CoD má ty čísla potvrzena pro dodání samotným hráčům, což znamená, že při započítání čísel v obchodech ta série v klidu nechá GTA V míle za sebou, co se ziskovosti týče. Když se k tomu navíc připočtou ty předražená DLC, microtransakce a i to, že si každý CoD drží vysokou cenu i 2 roky, tak se při pomyšlení na slova šéfa Také-Two musím jen tlemit. Ani s tím "syndromem vyhořené značky" nejde moc souhlasit, když CoD tu je už 13 let s 13 díly, i když je pravda, že Infinite Warfare by už snad mohl zasadit nenažrancům z Acti pravý hák a nechat je trochu přehodnotit aktuální stav kolem CoD.

  Každopádně z "kapitalistického" hlediska je prostě Activision úspěšnější firma jak Take-Two, to jsem totiž ještě ani nezmínil, jak hráče je*e do zadku Destiny nebo Skylanders a jejich ultra drahé figurky, které jsou pro spuštění hry nutné.
  • Nezapomínej že v GTA jdou kupovat shark card kde 8000000usd stojí cca 75euro za co si tam koupíš jednu jachtu v základu a šmitec takže to určitě generuje vetší zisky než samotný prodej hry právě díky tomu že si to koupilo desítky milionů lidí a z toho jich určitě pár milionů ňákej peníz jeste obětuje na ňákou vilku hadry atd...proto ty přídavky vydávají zadarmo protože kdo by nechtěl třeba motorku jak tron s kombinézou za skoro 3m který vyděláváš pekelnou dobu pokud nemáš firmu nebo klub do kterýho musíš narvat další hromadu milionu aby to něco solidního vydělávalo :D
 • Jack1947
  GTA by přestalo bejt zajímavé takhle se každých 5+-let můžeme těšit a čekat vždy něco jiného, takovou otázku jsem si nikdy nepoložil a jsem rád že tu nemáme každý rok GTA ještě aby GTA skodovatělo no fuj *11*
  • U tebe to platí přesně naopak. Kdybys sem nepsal příspěvek každých pět minut, tak možná by ty tvé žvásty měly nějakou váhu.
 • Pásovou výrobu z toho dělat nemusí, ale taky by bylo hezké, kdyby Rockstar vydal víc než 1 hru za 4 roky. Dřív měli daleko širší produkci a mezery mezi GTA vyplňovali menšími tituly (Bully, Manhunt, Midnight Club), ale od GTA V bylo až do traileru na RDR 2 mrtvo, a to taky vyjde nejdřív na podzim příští rok.
 • MARTASLJ19
  Bože veď to isté povedal aj v roku 2015 a aj v 2014. Načo sa každý rok opakuje.
  • Paulcz
   Asi něco jako zprávy v tv o tom, že v létě je léto a nebo jako ty náhodně generovananý story od zemědělců :)
 • Fordzy
  Já si myslím, že hráči nejsou unavení z každoročního vydávání, ale spíš je sere postupná nekvalita výsledných her. Já jsem rád, že si mohu své oblíbené série zahrát každý rok (pokud jsou dostatečně kvalitní). Stejně mám pocit, že dneska je ten vývoj nějak delší a nevychází tolik her jako před 10 lety. Když vycházel každý rok nový AC v době Eziovi trilogie, tak to stálo za to a nikdo si nestěžoval. Ale z dlouhodobého hlediska vidím problém v nedostatku kreativity a díky zapojení většího počtu vývojářů i ve výkyvu kvality. (Nový Bioshock odehrávající se v Columbii bych chtěl hned teď.)
 • To opakujou pořád....se chtějí zvdecit nebo co
 • netreba , ešte nenaplnilo potencial GTA 5 , potešilo by rozširovanie mapy a viac života do toho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit