Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není třeba. Je to v celku dobře fungující univerzum s údržbou a obsahem pro hráče. Je pak třeba vnímat rozdíl mezi herní serií a seriálem.
  • TheGGG
    mě teda nebaví ani tak, pořád čekám na městskou akci, kde se bude hrát ta detektiva/policajta a né za nechutné gaunery a vrahy...
    • jamar28
      Městskou akci a la Rychlé šípy? Nebyla by to nuda? Přece jen to přejíždění civilistů a styl jízdy, který vidíme v GTA, by u policisty vypadalo trochu nepatřičně. *1*
      • TheGGG
        přejíždění civilistů může zdravého dospělého člověka bavit asi tak 5 minut... navíc pokud by byla hlavní postava drsný detektiv ze staré školy, klidně může sem tam někoho zmlátit, nebo oj*t nějakou tu šlapku.... ale prostě řešení rozsáhlých korupčních afer, mafiánských bossů, šílených sériových vrahů a droghových kartelů by mě bavilo mnohem víc...
        • Přejet pár lidí, pod kterýma si představíš své nejvíc nenávidějící osoby (tchýně,šéf apod) je mnohem lepší na vypnutí po práci, než nějaké řešení dalších problémů. Člověk chce někdy vypnout a udělat to co v reálu nemůže,ale chápu, u někoho kdo má fotku s JB asi už není co vypnout *1* *1* *1* *1*
          • Asi ti to prijde normalni, ale ver, ze to neni normalni a mas nejaky psychicky problem.
          • TheGGG
            pokud si podobné věci představuješ, doporučuji detenci + ne každý má problémy se svým okolím...
          • Kozy
            To si opravdu někdo představuje? *8*
        • To ani nikoho tady nepřekvapí že by tě bavila pí*ovina. *1*
          • TheGGG
            ty budeš jeden z těch edgy hochů co stráví 20 hodin střílením prostitutek...
    • Příběh v GTA V byl o ničem. Ale největší blbost je to přepínání na postavy a umělý natahování herního času.
    • Tak už nečekej v roce 2011 vyšel L.A. Noire http://games.tiscali.cz/recenze/l_a-noire-recenze-55827 a ten splňuje přesně to na co čekáš *7* *7* *7*
      • TheGGG
        dávno dohráno...
  • Super článek! +Líbí se mi, jak je odlehčeně napsaný,. pokud chápete, jak to myslím. (dívám se na tebe, Václave)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit